Máj – lásky čas

 [button link=”https://slecna.info/tag/blog-ivky/” color=”green”]BLOG IVKY[/button]

BLOG IVKY – Šialený apríl končí a máj máme za dverami. Slniečko nás krásne opaľuje a všetko v prírode nádherne pučí. Čas na romantické prechádzky ako vyšitý. A v tento krásny mesiac to všetko pomaly začína. Svadby. Milujem ich organizovať, viazať kytice, česať a líčiť nevestu. A nakoniec sa pri obrade pozerať do tých šťastných tvárí nevesty a ženícha. Možno práve v tento rok aj teba čaká tento výnimočný deň. Ak ešte netušíš, ktoré kombinácie farieb sa ti páčia alebo aký účes zvoliť, ponúkam ti pár tipov pre inšpiráciu.účes
Základ je sa riadiť inštinktom. My ženy ten povestný šiesty zmysel určite máme, tak sa ním riaď. Čiže ak sa ti akákoľvek kombinácia farieb páči, tak jednoducho urob.

Farby

Kombinácií milión. Vždy však ber do úvahy, že takmer všetko musí ladiť so zelenou, nakoľko kvety majú zelené stonky a listy. Je to univerzálna farba, takže by to nemal byť problém. Pre jemné nežné víly budú určite krásne rôzne odtiene ružovej. Môžeš vyberať od staroružovej cez jasnú ružovú až fuchsiovú farbu. Prípadne pridaj bielu a svadba bude ako na obláčiku. Veľmi in a obľúbené sú kombinácie zlatej, ivory a hnedej. Sú to farby, ktoré dodávajú punc vznešenosti a luxusu. Ak si veselší typ, pokojne môžeš ísť do fialovej, ktorú môžeš skombinovať s parížskou modrou. Zaujímavou a trendy kombináciou môžu byť odtiene olivovo zelenej s broskyňovou. Ak chceš ísť ešte viac do extrému, tak peknou kontrastnou kombináciou je bielo-čierna.

Účesy

Pri účese musíš dávať hlavne pozor na tvar hlavy a tváre. Veľmi chic sú romantické mierne zvlnené účesy. Niečo je vypnuté, niečo rozpustené. Ľahko pripnuté na hlave, nič veľmi nagélované a priľahnuté k hlave. Žiadne veľké ruličky ako z čias Márie Terézie. Prirodzený vzhľad je dnes in. Na výber máš opäť z množstva variantov. Veľmi zaujímavé sú účesy na štýl gréckej bohyne. Dlhý zapletený vrkoč so zaujímavými aplikáciami na hlave je krásny a hlavne praktický. Jednoznačne však vsaď na kaderníčku, ktorá ťa pozná. Pozná tvoj štýl, tvoje vlasy a presne spraví to, čo budeš chcieť. Dôležitá je skúška, na to si nechaj dostatok času. Aby ste mali dosť času niečo zmeniť, ak bude treba.

Make-upmake up

V tomto prípade treba byť obzvlášť opatrný. Je tu veľmi tenká hranica medzi výrazným líčením a prehnaným líčením. Je treba zvoliť taký stred. Líčenie musí byť o niečo výraznejšie ako na bežné nosenie kvôli foteniu. Hlavne sa treba sústrediť na kvalitný make-up na tvár. Treba ju pekne celú zjednotiť a zvýrazniť líčka. Dôraz treba klásť aj na oči. Dnes je trendy líčenie s hnedými farbami. Pridaj na spodné viečko linku čiernou ceruzkou a bude to akurát. Pár trsov mihalníc na okraj vonkajšieho viečka a je to. Jemný lesk na pery to celé zakončí. Opäť odporúčam odborníka, ktorý ťa pozná a nepokazí to. Skúška by v tomto prípade tiež nebola zlá.
Slečny, v každom prípade si tento deň treba užiť, nech sa deje čokoľvek. Už sa nemusí opakovať 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.