Líčenie pro rok 2014

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-ivky/” color=”green”]BLOG IVKY[/button]

BLOG IVKY – S príchodom jari prichádza nový nádych, nové trendy. V móde sme už tieto novinky spoznali a vieme, čo na seba. Trendy v líčení však na seba nenechali dlho čakať. Táto jar sa bude celá niesť v duchu sviežosti a naturality prírodných farieb. Tóny farieb budú krásne ladiť s oblečením a ty budeš vyzerať prirodzene a zároveň veľmi sexy. Ak chceš vedieť, ako si skrášliť oči a celý make-up, tak pozorne čítaj a nechaj sa inšpirovať.

Skvelou správou je, že nepôjde o nič zložité. Maskéri sa držali zásady minimalizmu a nechali vyniknúť prirodzené tóny pleti. Takže líčenie bez väčších problémov zvládne každá z nás.linky

Čierne linky

Myslím, že tie dôverne pozná každá z nás. Sú trendom už dlhšiu dobu, ale na túto jar sú absolútnou jednotkou. Avšak v menšej obmene sú ešte zaujímavejšie. Samozrejme čierne linky sú úplná klasika. Trendom však je olemovať si celé oko. Takže linka zhora aj zdola a mierne rozmazanie okolo. Toto líčenie môžeš kedykoľvek použiť na bežné denné nosenie alebo večer na párty. Ak máš výraznejšie väčšie oči a nechceš si ich opticky zmenšiť, linky sprav tenšie a spodnú si vôbec nerob. Zvýrazni mihalnice a zvodný pohľad je na svete.

Grafické líniegrafické linky

Trochu extravagancie predsa nezaškodí. Pre odvážnejšie slečny, skvelý tip na líčenie. Ak chceš vyniknúť a obyčajné linky ti nestačia, skús tie v geometrických tvaroch. Hranaté v rôznych tvaroch a hlavne poriadne výrazné. To je odkaz maskérov pre túto jar. Viem, že nie každá v tom vyzerá dobre a hlavne sa cíti pohodlne, ale keď nevyskúšaš, nevieš. Takže šup pred zrkadlo a trénovať. Nebude to make-up na denné líčenie, ale na párty ako stvorené.

Pastelové tienetiene

Ak linky nie sú vôbec tvojou šálkou kávy, tak v tieňoch na túto sezónu sa určite nájdeš. Tak ako budú vládnuť jemné pastelové a kvetinové vzory na oblečení, inak to nebude ani na tvári. Očiam jednoznačne pristanú odtiene fialovej, ružovej či béžovej. Jednotkou v celej plejáde farieb bude nežná modrá. Pokojne môžeš naniesť tieň na celé viečko a prípadne aj na to spodné. Nekombinuj ich viac naraz. Jeden úplne postačí.

V jednoduchosti je krásano mascara

Pre tie úplne naturálne slečny máme potešujúcu správu. Prirodzenosť mala vždy svoje miesto. Ale počula si už o tohtoročnom trende „no mascara“? Žiadny make-up žiadna maskara. Absolútne prirodzený vzhľad je top. Pokojne si však maskaru nanes. Tak len podtrhneš krásny tvar očí.
Verím, že v niečom sa určite nájdeš. Veď krása je skrytá v každej z nás.

No Comments Yet

Comments are closed