Oči třikrát inak

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-ivky/” color=”green”]BLOG IVKY[/button]

BLOG IVKY – Oči sú bránou do duše. Oči nám prezradia všetko, úprimnosť aj klamstvo či zvodnosť alebo hanblivosť. Každé ráno im venujeme pred zrkadlom najviac času, aby sme ich zvýraznili a podtrhli krásu. Tieňov a špirál máme určite v poličke dosť.

Ale čo by ti určite nemalo chýbať, je kajalová ceruzka. Pre niekoho to môže byť úplná novinka, pre niekoho už bežná záležitosť. Poradíme ti líčenie pre nežné žienky ale aj pre zvodné dračice. Budeš ju môcť využiť či už na linkadenné líčenie alebo k večernej róbe.
Kajalová ceruzka je výnimočná pre svoje zloženie. Je mäkká, nestrúha sa a ľahko nanáša. Môžeme ju dostať v rôznych farbách. Čierna je klasika, ale pre experiment môžeš vyskúšať fialovú ako farbu jari.

Horná linka

Hornú linku pozná každá slečna. Ťah hornej linky s kajalovou ceruzkou bude oveľa jednoduchší a presnejší. Pokojne ju môžeš použiť aj na spodné viečko. Dá sa s ňou urobiť hrubšia ale aj tenšia linka, podľa potreby a požiadavky. Pre nežné víly je tu možnosť jemnej ivory farby. Doplníš líčenie špirálou a make-up je hotový. Budeš nežná ale zároveň výrazná. A trvá to naozaj krátko.

Tieneceruzka

Hitom sú hnedé, medené a púdrové farby. Môžeš tieň naniesť na celé viečko alebo môžeš použiť dve farby. Pre zvýraznenie oka opäť prichádza na rad kajalová ceruzka. Daj si pozor na zladenie farieb. K týmto farbám sa ti bude hodiť buď hnedá alebo nežný ivory odtieň. Na denné nosenie si sprav len hornú linku. Na párty alebo na večierok si orámuj celé oko. Prípadne to môžeš ešte nakombinovať aj s ceruzkami. Na horné viečko tmavšiu ceruzku a na dolné bledšiu. Prípadne bledú použi len do kútika oka. Oko sa ti opticky zväčší.

Mačacie očimačacie oči

To bude trendom v líčení asi naveky. Robia zo žien zvodné dračice. Pohľad je neodolateľný a neprehliadnuteľný. Toto líčenie si vyžaduje trochu viac tréningu. Ale s kajalovou ceruzkou je to o niečo ľahšie ako s tekutou linkou. Mačacie oči sa hodia viac na večierky alebo párty ako na denné nosenie. Ale ak to dopĺňa tvoj celkový outfit, smelo do toho. Celé oko si orámuj. Buď spravíš len jednoduché linky dookola alebo hornú linku potiahni smerom von z vonkajšieho kútika. Tak dosiahneš žiadaný efekt. Ak by si chcela dymové oči a s tieňmi ti to veľmi nejde, kajalovou ceruzkou to spravíš raz dva. Orámuj celé oko a končekom prsta alebo aplikátorom na tieň ju rozotri. Efekt je jedinečný.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.