Chceš potkat toho pravého? Začni u sebe

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-petry/” color=”yellow”]BLOG PETRY[/button]
Seznámila ses s báječným klukem a přemýšlíš, jestli je to konečně kluk, který tě jednou požádá o ruku, a zažiješ tu nádhernou svatbu, o které často sníš? Tak čti dál, abys zjistila, jak na tom jsi.

Perfektní vztah tvoří dva, nikov jen "ten pravý"
Perfektní vztah tvoří dva, nikoliv jen “ten pravý”

Perfektní vztah není jen o tom, jaké vlastnosti má náš protějšek, ale také o tom,  jak k němu přistupujeme my samy. Jestli je tvůj kluk pro tebe ten pravý, musíš splňovat základní předpoklady:

1. Jsi si jistá sama sebou

Pokud se jdeš někam bavit se svým klukem, jsi naprosto uvolněná a nepřetvařuješ se před ním. Tedy, neděláš se lepší, než ve skutečnosti jsi.

Chyba:
Pokud se před klukem vytahuješ – například děláš ze sebe hrdinku, ačkoliv ve skutečnosti jsi třeba bojácná – riskuješ, že na to přijde, protože člověk se nevydrží dlouho přetvařovat.

2. Zvládáš dobře a s jistotou péči o sebe

Objevíš se klidně nenalíčená a s maskou na obličeji mezi dveřmi a nebude ti to trapné. Chodíš oblečená tak, jak ti to vyhovuje.

Chyba:
Pokud se mu snažíš zalíbit (například chodíš na podpatku jen kvůli němu, ale ve skutečnosti v takových botách trpíš), riskuješ, že to praskne, a tvůj kluk z tebe bude mít pak legraci.

3. Nikdy se s ním nenudíš

Se svým klukem si máš stále o čem povídat, a užíváte si spolu i třeba jen obyčejné mytí nádobí. Často se spolu smějete.

Chyba:
Pokud si nemáte spolu co říct a jsou chvíle, kdy vám mlčení připadá trapné, jste si stále duševně odcizení, a to pak pro tebe ten pravý kluk není. S tím pravým ti musí být příjemné i mlčení.

Autorka: Petra Lecnarová

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.