Hrátky na profi fotografa

[button link=”https://slecna.info/tag/mijin-blog/” color=”blue”]MIJIN BLOG[/button]

MIJIN BLOG – Blíží se víkend, který máš strávit se svým přítelem. Chodíte spolu už dlouho, a tak není zrovna lehké vymýšlet aktivity, které jste spolu ještě nezažili. Jistě, že to není potřeba každý týden, ale jednou za čas je fajn okořenit si vztah něčím nevšedním. Procházky, výlety nebo víkendy strávené v hotelích, v chatkách či pod stanem jsou změnou, ale někdy se prostě stane, že nepřeje počasí, nebo peněženka.


tezenisPárkrát už jsem takový pocit zažila. Chtěla jsem jakýmkoli způsobem ozvláštnit společné chvíle, ale počasí se nevydařilo a návštěva výstavy, divadla, nebo hospody se kvůli finanční situaci studentů moc nehodila. Nedávno jsem přemýšlela nad originálním dárkem pro přítele. Napadla mě fotografie. Fotka od profesionála, která by samozřejmě neobsahovala oblečení. Potom, co jsem navštívila první stránky, mě přešla chuť dál hledat. Částky, které si fotografové žádali, nebyli zrovna malé, a tak jsem usoudila, že pokud by to nebyla nějaká akce, nebo jsem neměla kamaráda, co tohle provozuje, nemám na to, něco takového podniknout. Mrzelo mě to, ale zároveň se mi začal v hlavě klubat nápad. Co kdybych to udělala obráceně. Tedy, nepotěšila přítele fotkou, ale jejím focením. Zkrátka si udělat takové malé lechtivé studio.
[styled_box Title=”

Co zajistit předem

” Color=”blue”]

• Abyste byli doma sami. Naštěstí jsem to ještě nezažila, ale hádám, že by na náladě nepřidala maminka klepající na dveře.
• Zařízení, co umí fotit, tedy nějaký fotoaparát. V dnešní době má spoustu lidí vlastní fotoaparáty, mobily s fotoaparátem a někteří dokonce zrcadlovky. Pokud máš možnost si zrcadlovku půjčit, půjč si ji. Nejen že fotky mají mnohem lepší kvalitu, ale dává i lepší pocit, že vypadáš jako profi fotograf.
Prostěradlo nebo rozměrnou látku, nejlépe černou, tmavě modrou nebo bílou. Jestli máš možnost ji napnout nebo přivřít do skříně, aby za tebou i pod tebou byla jednotná barva, udělej to. Fotky budou hezčí a budeš mít pocit, že jste ve studiu.
Svůdné oblečení, krajkové prádlo, doplňky… Na tohle určitě nezapomeň. Postupné odhalování, postava ve spodním prádle, nebo schovávání intimních partií a hrudníku například za vějíř, kytku nebo polo-průhledný šátek, udělá své.
• Nezapomeň si s “fotografem” domluvit dobu focení, jinak by se taky mohlo stát, že bude focení ukončeno příliš rychle.
[/styled_box]

Průběh focení

Po zajištění všech věcí můžete začít. Puštěnou hudbou rozhodně nic nezkazíte, ale nesmí být příliš hlasitá, jinak bys nemusela slyšet to, co po tobě fotograf chce. Rozhodně se svého přítele ptej (jako fotografa), zda je tahle póza dobrá, nemáš-li udělat to a to a co si myslí o tomto… Zkrátka dej mu pocit, že si s tebou může dělat téměř cokoli. Na druhou stranu se můžeš trošku zdráhat si svléknout další vrstvu a nechat se jím přemlouvat.
Jistě, že se můžete při focení prohodit, ale ne každému klukovi je vlastní se nakrucovat před objektivem. Mnohem lepší je si ze stolku vytvořit stativ, pustit svého fotografa k sobě a dělat fotky společně. Myslím, že je jasné, jak takovéhle focení může skončit. Proto, nemáš li ráda milování na zemi, měj připravenou postel. Její uklízení těsně před jejím použitím zdržuje.

Na závěr

Po focení – chtěla bych připomenout jen jednu věc. Pokud fotoaparát nebyl tvůj, nezapomeň ho vysypat, to znamená vymazat bezpečně paměťovou kartu!
A ještě jedno upozornění. Tahle aktivita se moc nehodí pro páry, které spolu jsou jen krátce. Takovéhle fotky se dají jednoduše zneužít, a proto pokud si svým partnerem nejsi jistá natolik, že kdybyste se rozešli, měla bys podezření, že by je mohl chtít zneužít, raději s touhle aktivitou ještě chvilku počkejte.

Přeji krásně strávené chvíle před objektivem.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.