Jaký mužský je pro tebe ten pravý?

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-jitky-l/” color=”red”]BLOG JITKY L.[/button]
Jsi náročná a máš přehnaně vysoké požadavky na svého budoucího potenciálního partnera? Uber! Nikdo není dokonalý, hlavně, aby byl dokonalým pro tebe. Důležité je toho druhého pořádně poznat a uvědomit si, jaký je to typ člověka, aby sis s ním rozuměla. 

Přitahuje tě romantik?

Jsi citlivá, někdy až přecitlivělá duše a hledáš partnera, který bude s tebou chtít prožívat velké nepopsatelné věci? Ráda se s ním budeš toulat přírodou, pozorovat hvězdy, válet se v trávě, milovat se na romantických místech, pozorovat zamilované filmy? Pak je tím pravým pro tebe. Od takového mužského dostaneš jistě i květinu jen tak, ne k narozeninám, ne k svátku. Přinese ti ji, protože mu na tobě záleží a má tě rád.

Umí hrát na kytaru? Super!
Randění s muzikantem může být ošidné

Takový chlap má srdce na dlani. Je těžké ho mezi těmi ostatními najít, ale existuje.

Toužíš po hudebníkovi?

Jsi rockerka či metalistka a líbí se ti kluci s dlouhými vlasy? Pak je hudebník typem muže pro tebe. Hudba bude pro něj zřejmě vším, tak si dej pozor, abys nebyla až na druhém místě. A jak je známo, takovým hudebníkům skáče mnoho fanynek rovnou do postele. Ovšem, pokud má tvůj vyvolený dobré srdce, nemusíš se bát.

Hledáš sportovce?

Nevydržíš chvíli sedět, ráda vyhledáváš dobrodružství, šplháš po skalách, prozkoumáváš ty nejnebezpečnější a nejzajímavější turistické stezky, jezdíš na kole, plaveš, potápíš se, není ti cizí kanoistika, tenis, ani lyžování? V tom případě jsi sportovkyně tělem i duší a měla by sis najít muže s podobnými zájmy. Není nad společný trénink a vzájemnou podporu.

Tip: kde na takového chlapa narazit? Vydej se na závody, ať už běžecké či podle sportu, jež provozuješ, a porozhlédni se. Určitě budeš mít z čeho vybírat. Jeden nadšenec vedle druhého. A pakliže zde nenarazíš na pana Božského, alespoň poznáš mnoho nových přátel.

Stojíš o intelektuála?

Sport ti nic naopak nic neříká, hudbu posloucháš raději vážnou, než-li nějaký tvrdý rock či metal, a romantika tě také nebere? Spíše tě baví diskutovat o záhadných věcech, luštit složité kódy a vést intelektuálské řeči? Pak si budeš dobře rozumět s vysokoškolsky vzdělanou polovičkou, s nímž můžete po večerech dumat nad tím, jak vylepšit svět.

Potřebuješ cestovatele?

Unavuje tě sedět celý život doma v předměstí či hůře na vesnici, kde neštěkne ani pes? S nadšením prozkoumáváš nové kontinenty, dozvídáš se o obyčejích místních obyvatel, nasáváš energii z malebné krajiny? Pak bys měla dobýt srdce nějakému vášnivému cestovateli, aby tě doprovázel při romantické procházce rozsvícenou Paříží, aby ti podával pití, až ti vyschne v krku v Egyptě u pyramid a obdaroval tě tulipány z Holandska.

Randění s muzikantem může být ošidné

Jitka Libigerová

Narodila se ve znamení Kozohora jednoho lednového dne roku 1989. Miluje český jazyk, literaturu, knihy, med, Tři oříšky pro Popelku, květiny, ananas, jógu, tenis, děti a pohádky. Ve volném čase se kromě psaní věnuje také sportu. Závodně se snaží o in-line bruslení a běh, rekreačně hraje tenis, jezdí na kole, plave a cvičí jógu. Blízká je jí také turistika, fotografování, zájem o interiér a pečení. Jednou by se chtěla stát spisovatelkou.

1 Comment
  1. Cože? Rovnou jste mohli napsat článek “Jakou máš ráda barvu?” a pod příslušný nadpis s tou potenciální oblíbenou psát věci typu – MODRÁ: “Zřejmě máš ráda nebe, vodu,..” a vyjmenovat milion věcí v každé z nich..
    Trošku článek na nic..

Leave a Reply

Your email address will not be published.