Můj shopping – umím si poradit sama?

[button link=”https://slecna.info/tag/moje-stylistka/” color=”cyan”]MOJE STYLISTKA[/button]
Nevzpomínám si, když jsem byla ještě malá holka, že bych měla z něčeho strach. Rozhodně jsem se nebála obléknout si cokoliv.

Žaneta Kantorová se živí jako stylistka

Když jsme se ve čtvrté třídě společně fotili, den předem jsem si připravila zelené šaty, na ně růžovobílý svetřík s bílým páskem. Maminka mi řekla, že bych si měla zcela jistě obléknout něco jiného, ale já trvala na svém. Bylo mi jedenáct let, věděla jsem, co se mi líbí a co chci! V zásadě mi bylo jedno, co maminka říká. Dnes, když se na fotku dívám, musím se pochválit. Zato když jdu nakupovat s mojí kamarádkou, která řekne, že v tom nevypadám dobře, věc si nekoupím, i když se mi třeba líbí.

Ano, jsou i chvíle, kdy určitě nakoupím, co se líbí pouze mě, ale většinou se nechám ovlivnit. Neztrácím tím ale svoji identitu? To pouze tehdy, když si nechám poradit špatně.

Nakupujte jinak, nakupujte lépe

  • Pokud víte, co se vám líbí a co přesně potřebujete, cítíte se ve vámi vybraném oblečení skvěle a své, nenechte se nikým ovlivnit. Anebo si vyberte osobu, která má vkus a styl.
  • Pokud si nejste jisté tím, co jste si vybraly, pečlivě zvažte, kdo vám radí. Nemusí vás vždy pozitivně ovlivnit a nakonec oblečení nebude nosit. Kdo chce mít plnou skříň věcí a používat pouze 20 procent z nich?
  • Strach z nového stylu, z nových střihů a barev ženu jen svazuje a nerozvíjí!
  • Každá žena je krásná svým vlastním způsobem, není to fráze, je to fakt. Najděte si svoje přednosti a s nimi pracujte.
  • Když si v obchodě vyberete nové kousky, v kabince zůstaňte alespoň 15 až 20 minut. Projděte se, sedněte si, třeba i telefonujte a vnímejte, jak se v oblečení cítíte! Není to vždy jen o tom, jak vypadám, ale o tom, jak se cítím.
  • Nebojte se pestrých barev, nové vůně, nebojte se změny, nových růžových bot, světlých a veselých odstínů, nových střihů. Uvidíte, jak vám to změní pocit a jaký nový impuls přinese do vašeho šatníku.

Přeji vám odvahu při nakupování, pokud ji nemáte, a radost a úsměv, který dodává našemu stylu jiskru a inspiruje druhé.

Autorka: Žaneta Kantorová,
www.mojestylistka.cz

1 Comment
  1. Já jsem se kupříkladu naučila nakupovat dámské mikro punčochy a podobné jednorázovky přes eshopy… Stačí si najít nejlevnější obchod a o kvalitu se bát nemusím, protože u takového typu oblečení se (snad) nedá nic zkazit… Nejčastěji nakupuji na S-fashion, ale i jinde, vždycky podle ceny…

Leave a Reply

Your email address will not be published.