Nejšílenější aplikace, které jsi kdy viděla

Mobilní telefony nám mohou poskytnout spoustu zábavy. Mohou nám být také k užitku, pokud si nainstalujeme ty správné aplikace. Ne všechno, co do svého telefonu stáhneš, ti ale k něčemu bude. Následující přehled ti předvede to nejšílenější, co vývojáři vymysleli.Tyto aplikace ti nebudou zkrátka k ničemu, kromě toho, že se budeš královsky bavit a nevěřícně kroutit hlavou. Lidská vynalézavost zkrátka nezná mezí…

Těžko říct, jestli autoři těchto aplikací ve studiu příliš popíjeli, nebo mají specifický druh humoru, ale jedno je jisté – telefon2evidentně to tak trochu nemají v hlavě v pořádku. Posuď sama!

Pocket Heat

Pokud umíš anglicky, pravděpodobně si právě říkáš, jestli je to opravdu přesně tak, jak to vypadá. A ano, tato aplikace je opravdu kapesní topení. Funguje to úplně jednoduše, baterie tvého telefonu se začne přehřívat a škvařit, čímž prý pomůže tomu, aby byly tvé ruce neustále v teple. Vývojáři se sice hájí tím, že k ohřevu se používají výhradně pixely na obrazovce telefonu, ale upřímně, kdo by tomu věřil?

Annoy-A-Teen

Účelem této aplikace je zabránit otravným pubertálním výrostkům, aby vstupovali do tvé blízkosti. Na výběr mají uživatelé z několika vysokofrekvenčních zvuků, které většina dospělých neslyší, pokud je však člověk mladý nebo má dobrý sluch, působí mu tyto zvuky nervy drásající utrpení v podobě hvízdání, které leze hluboko do zubů. Autor je pravděpodobně člověk, kterého v mládí obtěžovalo velké množství mladších sourozenců, jinak si jeho nesnášenlivost není možné vysvětlit…

Android Lightsaber

Tohle by možná potěšilo tvého mladšího bratra(i přítele, ačkoli by to v životě nepřiznal). Ano, je to světelný meč do mobilu, čteš správně! Na výběr je z několika barev a melodií, které si můžeš přehrávat během toho, co si budeš hrát na nelítostný souboj. Pak stačí jen máchat mobilem ve vzduchu, jako bys držela rukojeť meče. Budou se ozývat klasické zvuky a navíc displej tvého telefonu bude zářit. No kdo by to nechtěl?

Bubble-Wrap

Také občas potřebuješ něco na uklidnění? Máš ráda práskání bublinkové fólie? V tom případě je pro tebe tahle aplikace absolutní „Must have“! Na displeji se ti zkrátka zobrazí fólie, kterou můžeš dle libosti propichovat a dokonce uslyšíš i charakteristický zvuk, jehož hlasitost si můžeš upravovat podle toho, jak moc si chceš ulevit.

 

No Comments Yet

Comments are closed