(Nejen) holčičí seriály do nevlídného počasí

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-hanky-z/” color=”green”]BLOG HANKY Z.[/button]

BLOG HANKY Z. – Abych byla upřímná, dřív jsem bývala velkou odpůrkyní seriálů. Jenže pak jsem zkoukla pár dílů Přátel, něco málo z Jak jsem poznal vaši matku a od té doby mám vždy nějaký seriál, na jehož nový díl se celá třesu.

serial-hart-of-dixieLetní párty i grilovačky jsou za námi a počasí nás čím dál častěji nedá jinou možnost, než se zavřít doma. Ale co tam? Připravila jsem pro tebe přehled seriálů, které jsou podle mě to nejlepší z nejlepšího…

Řekni, kdo tě zabil

Seriál o vraždách, tajemství, ale hlavně o lásce…
Úžasně barevné scenérie a naprosto parádní retro oblečky a klobouky Zoe Deschanel tě dostanou!

Hart of Dixie

Čerstvá doktorka Zoe (kterou hraje Rachel Bilson) se z tepajícího New Yorku přestěhuje do malého, útulného města Bluebell v Alabamě, kde největší akcí je možná tak grilování na náměstí… Maloměsto je pro ni příliš velká změna.
Sympatické postavy, jižanská atmosféra, předvídatelný, ale milý příběh, ve kterém je i místo pro chvíle, kdy se budeš lámat smíchy.

The Big Bang Theory

No, Teorii velkého třesku asi určitě nemůžeme řadit k typicky holčičím seriálům, ale přesto ho musím zmínit. Opravdu každý díl mě rozesměje a prostředí potrhlých, ač geniálních vědců rozhodně pobaví i tebe.

Doctor Who

Stejně jako u Teorie velkého třesku nejde o typický holčičí seriál, ale pokud tě hezké oblečky zrovna neberou a radši se koukneš na něco s trochou napětí, záhad, ale i skvělého anglického humoru, doporučuju Doctor Who. Představitel hlavní postavy Christopher Eccleston je boží!

Dowton Abbey

Ráda se vracíš trochu do historie? Seriál Panství Dowton tě zavede do domu britské šlechtické rodiny, avšak ani pod střechou takto důstojné domácnosti není nouze o intriky, dramata a lásku…
Skvělé herecké výkony a parádní, upjatá atmosféra tě okouzlí. A pozor! Doporučuju sledovat v originále!

Máš nějaký “svůj” oblíbený seriál, na který koukáš pořád dokola? Pochlub se!

Hanka Z.

Miluje sladkosti, letní vzduch po ránu, salsu, moderní tanec a nesnese se s hloupostí a nevychovaností.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.