Podzim i zima jako ideální čas na párty!

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-hanky-z/” color=”green”]BLOG HANKY Z.[/button]

BLOG HANKY Z. – To, že léto i se všemi svými zmrzlinami, fesťáky, šatičkami a čundry (udávám pořadí dle důležitosti pro mou mlsnou, marnivou i poetickou dušičku) definitivně zabouchlo dveře a vrátí se až tak za deset měsíců, je pro mě událost vskutku neradostnou. Letos jsem ale vymyslela způsob, jak se každou chvíli na něco těšit – jednoduše pravidelně něco slavit!

Že ti podzimní i zimní vánice na optimismu neuberou? Dobře pro tebe, ale i tak možná uvítáš pár tipů na tématické párty – příležitost pobavit se se přece vítá vždycky!

Koktejly osvěží na každé party
Koktejly osvěží na každé party

Tajemné dušičky nebo strašidelný Halloween?

Že na konec října ještě nemáš žádné plány? Škoda! Tvrdím, že i dospělí by si měli umět hrát a Halloween – nebo chceš -li české Dušičky – jsou ideálními příležitostmi. Můžeš uspořádat či se přidat na večírek s kostýmy nebo si alespoň zahrát nějaké tajemné hry. Vyřezat si dýni a třeba se pokusit vyrobit nějaké super hallowenské pochoutky – strašidelné jednohubky, nebo “krvavou” bowli, do které můžeš pro efekt dát led ve tvaru ruky. Vyrobíš ho tak, že napustíš gumovou rukavici vodou a necháš zmrazit.

Pohádkové adventní zastavení

Co tak udělat komorní, útulnou seanci pro pár nejlepších přátel? Ochutnáte navzájem cukroví, předáte si drobnosti a třeba si popovídáte o plánech do nového roku. Prostě se nadýcháte vánoční atmosféry a odpočinete si od předvánočních stresů. Vřele doporučuji!

Valentýn? Letos bez klišé

Že tě uprostřed třeskutého února nemá kdo zahřát? Ideální příležitost pro třeba naprosto neromantickou, nevalentýnskou párty, kterou můžeš nazvat například slavností pavouků nebo strašidelných sněhuláků – zařadit můžeš třeba i bobování, které s věkem neztrácí na zábavě, jak se sama možná přesvědčíš! V hlavní roli je letos jen tvá vlastní fantazie.

Zelený den sv. Patrika

Den svatého Patrika se slaví v půlce března, kdy už nám jaro dává naději v teplejší počasí a tudíž odhazování nepohodlného množství svršků, ale přesto bývá ještě tuhá zima. Proto se slaví svátek svatého Patrika, obvykle nošením neobvyklé dávky zelené barvy a popíjením tmavého piva (svátek pochází z Irska, proto ta zelená barva. Pro naše potřeby se však dá chápat jako barva na uvítání jara) zkrátka čas na rozmarnou, vtipnou zábavu.

Máš v chladném počasí spíše chuť se stulit u útulně plápolajícího krbu, nebo vyrážíš za zábavou?

Hanka Z.

Miluje sladkosti, letní vzduch po ránu, salsu, moderní tanec a nesnese se s hloupostí a nevychovaností.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.