Ona nebo já? aneb Jak vyprovodit milenku ze scény

[button link=”https://slecna.info/tag/katin-blog/” color=”yellow”]KÁTIN BLOG[/button]

Svůj problém s nevěrným přítelem jsem na stránkách Slečny už představila. Teď ale nastává další fáze překonávání nevěry – boj s potenciálními konkurentkami. Jak se chovat, abys byla ty stále ta jediná a pravá?

Žádné dělení, vyprovoď milenku ze scény!

Není to snadné a nestálost některých kluků nám to neulehčí. Být dokonalá je nemožné a neúčinné, tak co dělat? Zapřemýšlela jsem nad touto otázkou a na co jsem přišla, se dočteš na následujících řádcích.

Než si milenku najde

1) Žárlivost ano, ale s mírou
Žárlivost je přirozená. Není to vůbec nic špatného či neobvyklého. Víš, že je tvůj přítel atraktivní, že je vtipný, hezký  a moc dobře víš, že to tak necítíš jen ty. Jsou vlastnosti, pro které sis svého milého vybrala, a pro které si ho klidně může vybrat i jiná, proto je přirozené, že se bojíš, že se ta “jiná” objeví, a bude ti chtít kluka přebrat.
Ale! Přehnaná žárlivost typu “Kdes byl? S kým jsi tak byl? Proč jdeš tak pozdě, když jsi šel jen na jedno?!” není na místě! Důležité totiž je, že ať byl kde byl, i když se tam trochu zdržel (z jednoho piva se vyklubalo pět a kulečník), vrátil se za tebou domů!

2) Konec brečících scén – jsi snad herečka?

(pokud skutečně jsi, ve vztahu nic nehraj :-))

Nic neodradí kluka víc, než když se při každé hádce rozbrečíš a utečeš do vedlejší místnosti (a čekáš, že tě přijde utěšovat). Vztah bez hádek není vztah, ale i tady platí, že to nemáš zas tak hrotit. Zkus zachovat chladnou hlavu, i když nějaká ta slzička ukápne, postav se problému čelem.

3) Starej se o sebe
To je snad jasné – co nebude mít přítel doma, bude hledat jinde.

 

Když už si ji našel

1) Netlač na něj
Muži/kluci nesnáší nátlak a před každým náznakem utiskování utečou. Věta: “Vyber si, já nebo ona,” je zaručený zabiják vztahu. Momentálně je třeba zamilovaný až po uši a milenka mu připadá tisíckrát lepší, než ty (není to hezké, ale je to tak). Sbalí se a půjde za ní.

2) Dej se do kupy
Ano, momentálně je pro přítele atraktivnější ona. Ale uvědom si, že ty jsi také byla, proto si tě vybral. Jdi na kosmetiku, ke kadeřnici, skoč si na masáž, vyraž na nákupy, jdi si zacvičit, zajdi s kamarádkou na koktejl do baru. Seber se, holka! Začni si užívat života! Přítel zjistí, že se umíš bavit i bez něj, zjistí, že něco ztrácí, rozsvítí se mu a nejspíš se s kyticí vrátí k tobě.

A jaké máš s milenkami zkušenosti ty? Znáš recept, jak ji porazit?

Káťa

Studuje v Brně - žurnalistiku, politologii, a lehce si zahrává s právy. Ráda spí, jí, čte a nedá dopustit na dobrou knihu a dobré víno.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.