Party líčenie

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-ivky/” color=”green”]BLOG IVKY[/button]

BLOG IVKY – Už sme vám poradili, čo si na seba obliecť na párty alebo večierok. Aby sme to dotiahli do úplnej dokonalosti, ešte si povieme, čo treba spraviť s tváričkou. Ako vyzdvihnúť to pekné a na druhej strane zakryť nedostatky. Predsa ideme do spoločnosti preto, aby sme sa páčili. Nikdy nevieme, z ktorej strany na náš číha nejaké prekvapenie. Buďme pripravené tak, nech nás zastihne v tej najlepšej forme.

Minimalizmus ešte stále vládne svetu a módnym mólam. Skús sa teda tohto pravidla držať aj ty. Začni s menej výrazným imagemake-upom a postupne pridávaj na intenzite.

Tvár

Začni tvojou pleťou. Pred nanášaním si ju dôkladne očisti a ošetri hydratačným krémom. Keď už krém vsiakne do pokožky, začni nanášať make-up. Ideálne štetcom, ale ak ho nemáš tak končekom prsta. Začni postupne od nosa, smerom k brade a lícam, nakoniec čelo. Nanes ho o niečo viac ako na bežné nosenie. Ak ho chceš niečím oživiť, použi make-up s trblietkami. Pozor na to, aby si nevyzerala ako diskogula. Nezabudni použiť pod oči korektor na zakrytie tmavých kruhov. Vždy o odtieň bledší ako make-up. Nakoniec použi púder. Pekne zjednotí celú tvár a dodá jej dokonalý vzhľad.

Oči

Dôležitá časť tváre. Muži veľmi radi do nich hľadia, tak si dajte na nich záležať. Aj oči by mali byť o niečo výraznejšie akoimage bežné líčenie na deň. Máte dve možnosti. Zvýraznite oči čiernou hornou linkou. Ak ju nemáš natrénovanú, daj si na prípravu dostatok času. Tesne nad hornými mihalnicami si urob bodky, ktoré budeš postupne zahusťovať, až splynú v jednoliatu linku. Alebo zvoľ tiene, ktoré budeš postupne nanášať od kútika oka až po okraj. Pri kútiku oka nanes svetlejší odtieň a k okraju tmavší. In sú stále odtiene sivej, hnedej a zlatej. Ak chceš efekt zdôrazniť, použi metalické odtiene. Tie sú na párty ako stvorené. A samozrejme nezabudni na mihalnice. Použi maskaru, ktorá ti krásne vytvaruje a predĺži mihalnice. Ak ich chceš ešte o niečo viac zvýrazniť, použi na okraje očí trsy.

Pery

V neposlednom rade pery. V kurze sú krásne, plné, výrazné pery. Na začiatku sme spomínali minimalizmus. Tu platí pravidlo. Ak máš výrazné oči, tak pery zvýrazni len jednoduchým leskom na pery. Ak si zvolila nahé líčenie, tak pokojne sa tu môžeš vyhrať simage   farbami. Použi rúž sýtych farieb napríklad bordová, fuchsiová alebo červená. Pre odvážnejšie to môže byť pokojne aj oranžová. Ideálne nanášaj rúž štetcom. Pekne vyplň aj kútiky pier. Použi do stredu pier lesk, aby sa ešte viac zvýraznili. V tomto prípade tiež môžeš použiť rúže s jemnými trblietkami.
Tak už si to len poriadne uži, nech pekne zažiariš. So šarmom, eleganciou a dokonalým vzhľadom určite budeš v dave neprehliadnuteľná.

No Comments Yet

Comments are closed