Podvedl mě. Jak mu znovu věřit? (pokračování)

[button link=”https://slecna.info/tag/katin-blog/” color=”yellow”]KÁTIN BLOG[/button]

Psala jsem o tom, jak mě přítel podvedl, a jak jsem se o tom dozvěděla 5 měsíců poté. Teď stojím před dalším problémem: Chci s ním být, dát mu “poslední šanci”, ale nevím, jak mu znovu věřit. Mám dilema mozek versus srdce.
Nevěra, a co dál?

Ve svém předchozím článku jsem se svěřila s nevěrou svého přítele. Je to týden, a já stále nemůžu spát, než usínám, myslím na slova, co jí psal. Když vstávám, myslím na to, jak mi lhal.  V noci se budím a bojím se, co opravdu dělal, když tvrdil, že byl včera s kamarádem na tenise. Mám tu druhou v hlavě, i když s ním mluvím, když mi teď každý den říká, že mě miluje. Nevím, zda mu to mám věřit, když mi byl schopen tak dlouho lhát.

Snažím se upínat k tomu, že se se mnou pak rozešel a uvědomil si, že ona byla tak trochu úlet, ale se mnou chce doopravdy být. Nebo mu možná došlo, co všechno jsem pro něj dělala, a že jsem ho milovala v dobrém i špatném, a že jen tak nějaká to s ním nevydrží. Že pokud se bude chtít usadit (a věk už na to má), musí se přestat chovat jako puberťák, a měl by si vybrat někoho, s tím ten “usazený” život bude nejpohodlnější.

Nezjistím to, můžu to jen risknout…
[box]

Jak bych si poradila jako kamarádka?

zeptej se ho na to, pokud tě přesvědčí, můžeš to s ním ještě zkusit, ale dej si pozor.
rozejdi se s ním, podvedl jednou, podvede znovu.
– zkus hledat chyby sama u sebe – hledal u jiné to, co u tebe neměl – možná jsi zlenivěla, přestala ses tak starat o to, co máš na sobě, přestala ses malovat, nebo jsi mu doma dělala služku. To není dobré ani pro tebe, ani pro něj – dej se dokupy, začni cvičit, zajdi ke kadeřnici, starej se o sebe víc, než o něj, ve svém životě jsi hlavní postavou ty, tak se podle toho chovej.
– zeptej se ho, co ho přimělo k nevěře, podle toho se zařiď.
– pokud s ním stále chceš být, ujasněte si pravidla – jeden druhému nebudete lhát, a pokud se ve vašem životě objeví třetí osoba, řekněte si to, ve vztahu není nic horšího než lhaní a nevědomost.[/box]

A co bys mi poradila ty?

Káťa

Studuje v Brně - žurnalistiku, politologii, a lehce si zahrává s právy. Ráda spí, jí, čte a nedá dopustit na dobrou knihu a dobré víno.

3 Comments
  1. Přesně tohle stejný se mi stalo. A já teď nevím co mám dělat . Sliboval mi že chce mně, že s ní to byl jen úlet ( 3x se líbali ) . Byli jsem spolu rok. Jí tvrdil, že chce jí , že se mnou být nechce, mně tvrdil, že chce mně, že s ní být nechce. Ptala sem se ho, jestli spolu někdy něco měli . Lhal že ne . No a včera sem se dozvěděla že jo. Okamžitě sem mu sbalila věci a vyhodila ho . Večer přijel , brečel a na kolenou mně prosil, že už to neudělá, že sem pro něj jediná . Že neví co ho to napadlo, že chce být se mnou, že já jsem jeho pravá láska . Že člověk si uvědomí co měl, až když to ztratí .
    Jenže já mu prostě věřit nemůžu, nejde to .. řekl že udělá všechno pro to, aby sem mu začala věřit a že na mně počká . Nespím, nejím, zvracím, sem na zkolabování .
    Co mám dělat ? :(

  2. Přesně tohle stejný se mi stalo. A já teď nevím co mám dělat . Sliboval mi že chce mně, že s ní to byl jen úlet ( 3x se líbali ) . Byli jsem spolu rok. Jí tvrdil, že chce jí , že se mnou být nechce, mně tvrdil, že chce mně, že s ní být nechce. Ptala sem se ho, jestli spolu někdy něco měli . Lhal že ne . No a včera sem se dozvěděla že jo. Okamžitě sem mu sbalila věci a vyhodila ho . Večer přijel , brečel a na kolenou mně prosil, že už to neudělá, že sem pro něj jediná . Že neví co ho to napadlo, že chce být se mnou, že já jsem jeho pravá lásCo mám dělat ? :(ka . Že člověk si uvědomí co měl, až když to ztratí .
    Jenže já mu prostě věřit nemůžu, nejde to .. řekl že udělá všechno pro to, aby sem mu začala věřit a že na mně počká . Nespím, nejím, zvracím, sem na zkolabování .

  3. Chci se zeptat co bych mnela delat,sem s pritelem uz 7let a uz nekolikrat mne podved vzdicky sem mu to opustila a udelal to stejnak znova mame spolu 3deti.a kdyz sem byla v porodnici tak si ji pritahnul az do bytu,chtela bych snim bejt protoze ho miluji a je tam i ten zvyk,chtela bych mu zase verit ale nejde to,vim ze kni porad neco cejti

Leave a Reply

Your email address will not be published.