Sladké sny miláčku, aneb erotické SMS

MIJIN BLOG – Asi už jsi taky zažila hřejivé pocity lásky před spaním. Máš pocit, že by právě teď měla být tvoje drahá polovička v postýlce s tebou. Představuješ si jaké by to bylo kdyby u tebe byl … Realita je ale taková, že jediné co můžeš svírat je tvůj mobil. I s ním ale můžeš svého miláčka trošku nažhavit a zajistit, že do jeho snů budeš patřit jen ty.

Nabízím ti teď inspiraci a rozdělení smsek pro zamilované . Spoustu jich najdeš na internetu, ale jejich vymýšlení je zábavnější a hlavně lépe sedí na vás dva. Naučila jsem se tyhle sms posílat, když jsem byla nemocná a nemohla s NÍM být. Lepší než je posílat je na ně dostávat odpovědi. Ty tě nikdy nezklamou.

Milostné SMSopila-holka-sex

Na tenhle typ sms si asi troufne každá. Neobsahuje žádné nemravné návrhy nebo něco podobného. Jsou to spíš taková romantická psaníčka. Zahrnují stýskání a zamilovaná slůvka.
Dny s tebou – si užívám. Dny bez tebe – přežívám. Miluju tě :*

Nebe je čisté bez mráčku, chci jen tebe miláčku, chci se ti dívat do očí, ať se svět s námi zatočí …. Miluji tě

Jsem moc ráda, že tě mám, přesto je mi smutno – tebe postrádám. Chci s tebou být, bdít i snít.

• Našla jsem šestí, našla jsem lásku, našla jsem TEBE, přesto jsem smutná, že tě nemám vedle sebe.

Zdroj: www.romantik.cz

Lechtivé SMS

Lechtivé sms se nestydí napsat většina. Obsahují lehké narážky, které ale nejsou řečené přímo a nemravně.

• Vem mě za ruku a pojď – ukážu Ti louku plnou květů lásky – a tráva lehne pod tíhou našich těl…

• Jednu radu bych tu měla, položím tě na postel, nenechám tě dlouho stát, budeme si spolu něžně hrát. Rty mé budou líbat tvé něžné tělo, které by to jistě ocenilo.

• Když Tvá ústa líbají mě a Tvé ruce se dotýkají mě. Když do ucha šeptáš mi, chci Tě! Pak oplácím Ti tvá slova slovy miluji Tě!

• Už je večer, už se stmívá, nálada teď bývá líná, co si hupnout do postýlky, samozřejmě bez košilky?


Zdroj: sms-poslat-zdarma.cz

Erotické SMS

Erotickou sms už nenapíšeš jen tak každému. Narážky jsou nepřehlédnutelné, ale ne nijak sprosté. Při psaní téhle sms můžeš psát co všechno bys se svým milým právě teď podnikla. Připsat své pocity taky není od věci. Poznámky o vlhkých kalhotkách tě nenechají na odpověď dlouho čekat!

• Stýská se mi po Tvém těle, chci tě dostat do postele.

• Mám úzkou štěrbinku, pojď si s ní pohrát chvilinku. Na pomoc si vem kolíček, pomůže ti prouzkoumat každý můj vnitřní kousíček. Já chci taky moc a moc, proto píšu o pomoc.

• Podle zákona číslo 48/1991, §56, odstavec 3., se na SMS musí povinně odpovědět a netrápit protistranu mlčením, možný trest je 10-20 hod. povinného milování!

• Jestli chceš polibek, vytoč 1., jestli chceš pohladit, vytoč 2. jestli chceš pomazlit, vytoč 3., jestli chceš sex, vytoč 4., a jestli chceš všechno, vytoč moje číslo!

• V případě neukojených chuti sexuálního napětí, erotické abstinence a neovladatelně chuti na milovaní, urychleně kontaktujte odesílatele teto SMS zprávy!!!!!

Zdroj: smsbrana.cz

Sprosté SMS

Tyhle sms nemají rádi všichni, já bych si na ně asi netroufla. Když ale víš, že tvému klukovi nevadí trochu toho vulgarizmu spojeného se sexem, je tohle nejlepší možnost jak pomoct jeho představám před spaním.

• Chci tě hned, sperma není jed, oralní sex je nej,  neboj se a ochutnej! Poklekni a nastav ústa, vylízej mě dle svého gusta!

• Miluju tě ……. S velkým a tvrdým!

• Šuká kuře, šuká ježek, šuká slípka, taky mezek. Šukají i havrani, delfíni i lachtani i ty myšky potvory nastavuji otvory. Já chci taky moc a moc, proto píšu o pomoc.

Zdroj: pitevna.cz

Článek není sice nějak obsáhlý, ale myslím, že pro inspiraci ti bohatě postačí. Pokud ti nebudou stačit uvedené zdroje, není problém použít google. Na internetu je námětů na takovéhle smsky plno.

Přeji krásné večery s uspokojujícími odpověďmi!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.