Tipy na jednoduché vánoční nehty

[button link=”https://slecna.info/tag/barcin-blog/” color=”yellow”]BARČIN BLOG[/button]

BARČIN BLOG – Určitě jsi už přemýšlela, jak si letos o Vánocích ozdobíš nehty. Na internetu se dá najít spousta nápadů, ale první co tě napadne je „Jak se tohle dá udělat.“ Kvůli tomu, že je to těžké, nemusíš chodit do nehtového studia. Najdou se totiž vánoční vzory, které jsou jednoduché a nezaberou moc času.
Každá z nás dává přednost něčemu jinému. Některé slečny mají rády nehty bláznivé se spostou vzorů, některé je chtějí mít elegantní. Vánoční nehty mohou vypadat dobře v obou případech  a v tomto článku si každá nehtypřijde na své.

V jednoduchosti je krása

Nelíbí se ti pestré vzory, ale zároveň nechceš klasiku jako každý rok? Proč lakovat nehty na červeno. Protože to k Vánocům patří? Třeba taková vínová není vánoční barva a přitom na nehtech může působit svátečně. Letos byly dost in ombré nehty. Často bývaly na nehtech v bláznivých barevných kombinacích, ale tenhle styl se dá skvěle využít i o Vánocích. A to třeba tak, že ze staré nudné klasiky uděláš něco neokoukaného. Například na červený podklad houbičkou “vyťupkej“ zlaté nebo stříbrné třpytky. Můžeš vyzkoušet smíchat odstíny červené nebo klasicky červenobílý přechod. Hlavní je nepoužívat barvy, co k sobě neladí, přechod pak nemusí být pěkný.

Lehké a zároveň originální vzory

Vánočních vzorů je spousta. Stromečky, baňky, dárky, vločky, sněhuláci. Vlastně cokoliv, co tě napadne. Najdou se i takové vychytávky, jak mít krásné vánoční nehty během chvilky a nezabere moc času. Výhodu mají ty slečny, co vlastní zdobící laky nebo zdobítka. Mám doma zdobítko z Avonu, které má z jedné strany štěteček a z druhé vanoce nehtykuličku. Je praktické a cenově přijatelné. Jestli ti doma chybí zdobítko, tak to vůbec nevadí. Místo kuličky můžeš použít špendlík nebo konec pinetky.
Tohle zdobení s kuličkou zní obyčejně, ale na nehtech vypadá dost dobře. Sama si zvolíš, jak velké puntíky budou, jakou barvou a jaký tvar budou vytvářet. Hodně jsem na internetu objevovala stromečky touhle metodou. Nebo jednoduše sladěné puntíky dvou barev, střídající se s jednobarevnými nehty.

I ombré není špatnou volbou. Pokud ti nevadí hodně barevné nehty, nemusíš se bát použít jakýkoliv lak. Můžeš zvolit červenou se zelenou nebo modrou s bílou a na to udělat jednoduché vločky. Ale jak na ně. Klidně nehty vlockypoužij i nějaký tenký štěteček, který seženeš ve výtvarných potřebách.

Letos mě hodně zaujaly i vánoční stromečky. Postup je opravdu velmi snadný. Stačí si vybrat 2 barvy. Je jedno jestli k sobě budou ladit nebo ne a ani stromeček nemusí být zelený.

 

 

nehty stromek

Nehty, které budou vánoční, můžou být jakékoli, záleží hlavně na tobě, tvé šikovnosti a nápaditosti.

No Comments Yet

Comments are closed