Zázrak jménem 30 Day Shred!

[button link=”https://slecna.info/tag/katin-blog/” color=”yellow”]KÁTIN BLOG[/button]
Do léta bez faldíků díky dvaceti minutám denně a bez hodin strávených mučením v posilovně? Jde to! Jillian Michaels a její program 30 Day Shred je (nejlepší) návod, jak na to!

cviceni2Co je 30 Day Shred? Jde o cvičební program (či lépe řečeno plán), kdy ve třiceti dnech cvičíte tři různé série (ano, opravdu každý den!). Každá série má dvacet minut a cvičíte ji deset dní za sebou. Všechny levely mají stejnou strukturu – dvě minutky na rozehřátí, a pak tři série po šesti minutách (tři minuty posilováni, dvě minuty kardia a zbude minutka na břicho).
Levely z vlastního pohledu hodnotím asi takto: Level 1 je nejjednodušší, ale hned první cvik mě zarazil a zbrzdil – neumím totiž kliky! Level 2 má docela dost drsné kardio, ale s trochou cviku se dá zvládnout (Level 2 cvičím teď já). Level 3 (na který se logicky teprve chystám, ale už jsem si video několikrát pouštěla) má být nejobtížnější, a to tím, že se zde nejvíce posiluje. To mě ale také nejvíc baví, takže se na něj těším!

Co je k tomuto cvičení potřeba?

[check_list]

  • podložka
  • správné sportovní oblečení
  • činky (popř. pet lahve s vodou)
  • odhodlání obětovat dvacet minut každý den cvičení

[/check_list]

Jaké jsou výsledky?

Ohromující! Na stránkách The Ultimate Before and After 30 Day Shred Thread si prohlédni fotky před a po. Nejlepší výsledky holky zaznamenávají v oblasti břicha, ale podle mě to záleží na člověku – jak (ne)poctivě cviky vykonává a jaké má dispozice.

Jaké to vůbec je, cvičit s Jillian?

S Jillian už cvičím nějaký ten pátek. Jillian je zlá. Moc zlá! Jillian tě nenechá odpočinout, ječí na tebe, nutí tě cvičit dál, i když už nemůžeš popadnout dech. A za to jí já i má stehna děkujeme.Můj tip: Najdi si všechny tři levely na youtube.com!
[box]

Kdo je Jillian Michaels?

Jillian Michaels 3

Jillian se narodila v Americe – v Los Angeles, rodišti slavných hvězd. Snad i to ji předurčilo k tomu, aby se brzy stala jednou z nejslavnějších a nejuznávanějších odbornic v oblasti zdravé výživy a sportu.

Show Losing It with Jillian, knihy a DVD, ale i spousta tvrdé práce a odpírání, to vše stojí za kariérou, osobností a dosavadním životem Jillian Michales.

“Unless you puke, faint or die, keep going.”  Jillian Michales

Chceš vědět víc? Mrkni na její stránky www.jillianmichaels.com 
[/box]

Tak co? Zacvičíš si taky s Jillian?
Káťa

Studuje v Brně - žurnalistiku, politologii, a lehce si zahrává s právy. Ráda spí, jí, čte a nedá dopustit na dobrou knihu a dobré víno.

No Comments Yet

Comments are closed