Deset chlapů, před kterými je lepší utéct

Jsi nezadaná a trápíš se tím? Nezoufej. Jak se říká, on se ten „pravý“ jednou objeví, a to ve chvíli, kdy to budeš nejméně čekat. Proto buď trpělivá a nesnaž se nic uspěchat. Brát každého, kdo se namane, je velká chyba!

Slečna ti prozradí, jakým potencionálním protějškům je lepší se vyhnout opravdu velkým obloukem.

povalec

1. Asociální nuďas

Ráda by ses vydala s přáteli na párty nejlepší kamarádky, ale tvoje drahá polovička má stále milion řečí? Raději bys s ním měla jít do restaurace na pizzu, než aby ses bavila s takovými „alkoholiky“? Pokud mu tví přátelé nejsou po chuti nebo ti dokonce chce zabránit, aby ses s nimi stýkala, dej od něj radši ruce pryč.

2. Nenapravitelný povaleč

Máš konečně volnou chvíli, můžeš vypustit z hlavy všechny povinnosti a ráda by sis šla zasportovat – projet se na kole nebo si třeba zajít na místní plovárnu. Tvůj přítel je ale proti, protože on je unavený ze školy nebo z práce a chce se raději natáhnout k televizi a odpočívat. Prosíš ho, že když je venku tak hezky, mohli byste vyrazit alespoň na krátkou romantickou procházku a film si nechat až na později. Ani tak neustoupí a je proti. Máš dvě možnosti. Trávit svůj volný čas bez něj, anebo si najít někoho jiného s podobnými zájmy.

3. Žárlivec žárlivý

Vracíš se s přítelem z kina a cestou potkáš čirou náhodou tři spolužáky ze střední školy. Tví spolužáci o tobě léta neslyšeli, rádi by s tebou prohodili alespoň pár slov, ovšem tvůj milý tě rychle táhne domů. Na ulici se na tebe usmívají neznámí kluci, ale vyčítavý pohled tvého milého tě pěkně zchladí. Říká se, že přehnaně žárlivé bývají spíše ženy, ale to není důvod nedávat si na tuto špatnou vlastnost pozor také u chlapů.

4. Pivas obecný

Jestli tě má skutečně rád, to poznáš až po nějakém čase. Uvidíš, zda bude raději s tebou, ať už byste dělali cokoliv, třeba si jen povídali, nebo většinou dá přednost hospodě a kamarádům. Samozřejmě že zajít si občas na „pívo“ bys mu zakazovat neměla, ale pokud tím značně zanedbává váš vztah, měla bys to řešit.

5. I love ME!

Sobeckost a bezohlednost jsou jedny z nejhorších lidských vlastností. O takového muže by opravdu málokterá žena stála. Ale po světě jich chodí příliš mnoho a obvykle je složité odhalit je hned v začátcích vztahu. Pakliže mu jde jen o sebe, na tebe se v žádném případě neohlíží a tvé názory jsou mu šum a fuk, zvaž, zda by nebylo bezpečnější vzít zavčas nohy na ramena. S takovým mužským v životě šťastná určitě nebudeš a čím déle s ním budeš, tím těžší pro tebe bude se od něj odpoutat.

6. Floutek sukničkář

Tady platí jediné pravidlo. Nejdříve musíš toho druhého pořádně poznat, než s ním skočíš do postele. Někdy však ani to nepomůže. Někteří chlapi jsou výborní herci a umí se dobře přetvařovat. Na to je třeba mít správnou intuici nebo „dobrý čuch“, jak říkaly naše babičky. A hlavně, chybami se člověk učí. Pokud se ti takový karambol už podařil, příště si dáš jistě velký pozor.

7. Bordelář skvrnitý

Máš ráda, když věci mají svůj řád, a přitom nejsi žádná puntičkářka? Na tom není nic špatného. Chlap „bordelář“ ještě není taková tragédie, ale i tak se měj na pozoru. Sice by ty smradlavé ponožky nemusel rozhazovat po celém domě, ale s tím se dá něco dělat. Někdy. Hlavně trpělivost, ta prý i růže přináší. Občas.

8. Milující manžel – to nestačí!

Až budeš mít za sebou období bezstarostného „užívání si“ a budeš se chtít usadit, jakého muže si najdeš? Je to samozřejmě individuální, ale asi každá z nás se shodne, že náš nastávající by měl mít rád děti. A nejen aby je měl rád, ale aby je chtěl a uměl se o ně také postarat. Otázka „mít či nemít děti“ je natolik zásadním rozhodnutím, že bys při výběru svého životního partnera měla brát ohled na to, zda jste v tomto ohledu kompatibilní.

9. Romantik či realista?

Záleží pouze na tobě, co tě na mužích přitahuje. Domnívám se ale, že takový muž realista, který stojí nohama na zemi, nelítá si nikde v oblacích, a zároveň je částí své duše romantik, který si tě bude opečovávat, rozmazlovat, bude tě chránit a milovat, snad ani není. Jsou to totiž především ženy, které sní o princi na bílém koni, který jim přinese náruč plnou růží a snese jim modré z nebe. Vrať se raději zpět do tvrdé reality a ujasni si, co hledáš a co u svého protějšku určitě nechceš tolerovat.

10. Špatný milenec

Pakliže si dva lidé – obzvlášť v dnešní době – nerozumí v milostném životě, jejich vztah se pomalu, ale jistě blíží ke konci. Ten nespokojený se začne pomalu ohlížet jinde, a ten druhý s tím už pak nebude mít šanci téměř nic udělat. Ne nadarmo se říká, že dva lidé by si měli rozumět v převážné většině věcí. Někdy je to samozřejmě o toleranci, ale ani to nemusí stačit.

Jitka Libigerová

Narodila se ve znamení Kozohora jednoho lednového dne roku 1989. Miluje český jazyk, literaturu, knihy, med, Tři oříšky pro Popelku, květiny, ananas, jógu, tenis, děti a pohádky. Ve volném čase se kromě psaní věnuje také sportu. Závodně se snaží o in-line bruslení a běh, rekreačně hraje tenis, jezdí na kole, plave a cvičí jógu. Blízká je jí také turistika, fotografování, zájem o interiér a pečení. Jednou by se chtěla stát spisovatelkou.

3 Comments
  1. Soudíte muže poměrně nevybíravým způsobem, ale možná si neuvědomujete, že taktéž mohou muži soudit vás, dámy (hlavně ty mladší), také. Copak je slušné, když se dámy a pánové navzájem takhle urážejí, místo toho, aby k sobě měli vzájemnou -rovnocennou- úctu a podle toho se k sobě chovali? Navíc ony dámy, hlavně velmi mladého věku, jsou někdy ještě horší než kluci, ale to bohužel nikdo příliš nesoudí.

Leave a Reply

Your email address will not be published.