Zamilovaná do zadaného

Někdy se může stát, že potkáš kluka a zcela tě ohromí. Buď svým vzhledem, šarmem nebo chováním. Začneš se o něj zajímat, nemyslíš na nic jiného, no zkrátka jsi v tom až po uši. Najednou však zjistíš jednu nepříjemnou skutečnost. A to fakt, že ten krásný idol je zadaný. Co teď?milenci-libani

Rozhodně je třeba uznat, že takovou situaci není komu závidět. Musíš si promyslet, jak to bude dál a odpovědět si na některé palčivé otázky. Jak se z toho všeho nezbláznit?

Je to vůbec vzájemné?

On je totiž rozdíl, když ses do něj zamilovala platonicky pouze ty. Pokud se ten krásný neznámý cítí spokojený se svou stávající přítelkyní, věř, že nebude chtít nic měnit. Zaznamenáš-li však, že jiskra přeskočila na obou stranách, můžeš o tom začít uvažovat dále. Na řadu nyní přichází to, zda jsi ochotná do toho vůbec jít. Byla by totiž škoda investovat hromadu času a snahy a nakonec zjistit, že zkrátka nemáš odvahu na to pokazit někomu stávající vztah.

Jeho přítelkyně, tvoje kamarádka

V této fázi bys měla trochu zapátrat po tom, kým vlastně je jeho přítelkyně. Ten nejhorší možný scénář představuje fakt, že se jedná o tvoji kamarádku nebo spolužačku, se kterou přicházíš často do styku. Jen málokdo z nás by byl po takové zradě schopný podívat se tomu druhému do očí. Máte s jeho přítelkyní společné přátele? Poté ani tudy cesta nevede, věř, že valnou většinu z nich tímto krokem ztratíš. Jestliže se jedná o prakticky cizí osobu, nemělo by žádné větší riziko hrozit.

Nebo budeš milenkou

Určité řešení symbolizuje skutečnost, že se staneš milenkou své velké lásky. Budete se scházet tajně, především v posteli, protože na veřejnost se s tebou bude obávat vyjít. Žádné romantické procházky, večeře nebo výlety. Pokud svolíš k tomu, aby on byl nevěrný své stávající přítelkyni, riskuješ tím i své srdce. Udělal to jí, může to udělat i tobě. A to přeci nechceš.

A co na to okolí?

Neexistuješ jen ty a on. Právě naopak. Setkáváš se každý den se svou rodinou a přáteli. Rozmysli si proto, jaká by byla jejich reakce na to, že jsi někomu přebrala kluka. Tvé kamarádky by se například mohly začít obávat o své protějšky. Budou v tobě vidět hrozbu a strach z toho, že se ti zalíbí i jejich kluk, je naprosto ovládne.

Jak již nyní víš, zamilovat se do zadaného člověka není nic jednoduchého, ovšem stává se to. Pokud jejich vztah klape jako hodinky, bylo by fajn se nad vším zamyslet. Naopak pokud mají těsně před rozchodem, může být pro všechny jednodušší se s tím srovnat.

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

No Comments Yet

Comments are closed