Hrátky s láskou

Je krásný večer, oba máte čas i oči jen pro sebe. Romantická večeře je za vámi a teď sedíte v obýváku, popíjíte víno a přemýšlíte, jak si zpestřit nádherný večer. Co takhle si zahrát stolní hru? Ne, opravdu nemyslím člověče nezlob se, ale společenské erotické hry.

V tomto článku si povíme, proč erotické hry hrát a co všechno díky nim můžeme zkusit, poznat a jak si posunout hranice v sexuální sféře.eroticke hry

Miláčku jsi na řadě

Na trhu je čím dál větší výběr těchto her. Od nejzákladnějších krabiček, které většinou obsahují dvě kostky s malovanými úkoly a nějaké propriety, jako například šátek přes oči, až po velké krabice s mnoha stovkami kartiček s úkoly a hracím plánem. Je jen na tobě, kterou si vybereš.
Hry se dvěma kostkami fungují na jednoduchém principu a není potřeba u nich moc přemýšlet. Na jedné kostce jsou nakreslené části těla a na druhé, co dělat. Takže líbat bříško? Olíznout tvář nebo třeba sát rty? Nikdy dopředu nevíš, jakou kombinaci hodíš. Kromě erotického zážitku se i nasmějete, jelikož ti také může padnout: olízni loket :) Ale když si necháš zavázat oči, i tento úkol může působit velmi vzrušivě. Třeba objevíš netušené erotogenní zóny.

Složitější hry s herním plánem bývají pro dva a více hráčů. Většinou si můžeš zvolit tzv. soft verzi nebo naopak hard verzi. Podle toho otáčíš herní plán a vybíráš sady kartiček s úkoly. Soft verze obsahuje erotické úkoly jen do společensky přijatelné míry. Takže pokud pořádáš večírek i pro přátele (které dobře znáte) a zábava se lehce zvrhne, klidně si můžete společně zahrát erotickou hru. Hard verzi doporučuji hrát jen s partnerem, minimálně než zjistíte, jaké úkoly vás vlastně čekají.

Pojď si hrát80010

Chceš si okořenit partnerský sex? Nebo bys ráda nakoukla do lehkého BDSM či jiných oblastí? Není lepší cesta než hrou. Za prvé budeš mít pocit, že jsi se zřekla odpovědnosti, protože „za to já nemůžu, je to přeci úkol“ a za druhé se budeš cítit jistější v kramflecích. Celá hra také vždy spěje k nějakému cíli, takže se večer nerozplizne do ztracena. I když přiznejme si, kdo se kdy dostal až k cíli? Většinou skončíte oba sexem tak ve dvou třetinách, takže cíl tu je, ale úplně jiný.
Zahrát si erotickou hru doporučuji také na uvolnění atmosféry. Například, pokud jste se s přítelem rozhodli pozvat si někoho do trojky (muže či ženu) nebo dokonce pár na výměnu – hrou uvolníte atmosféru, lépe se poznáte a když nic jiného, rozhodně se všichni pobavíte.

Malá ochutnávka

Na trhu jsou kromě jiných dokonce erotické hry od českých výrobců a tady je malá ochutnávka některých opravdu vydařených úkolů.

  • olízni partnerovi po levici oční víčko
  • zkus rozepnout partnerovi poklopec pouze pusou
  • požádej ostatní, aby hádali jaký úkol máš na kartičce. Který návrh se ti bude nejvíc líbit – ten uskutečni a řekni, že se trefil
  • udělej zábavný striptýz a ostatní ohodnotí jak se jim líbil plácnutím po zadku
  • vyměňte si panáka z úst do úst v celém kole
  • vyhráváš pobyt za tričkem vybrané slečny po dobu tří kol
  • předveď s někým tvou nejoblíbenější sexuální polohu

Některé jsou vyloženě vtipné a pro zábavu a některé úkoly stojí za to, nemyslíš?

Společenské erotické hry jsou podporou naší vlastní fantazie. Mají nás jen dostat do správné, erotické atmosféry a podpořit sebevědomí všech zúčastněných. Takže pravidla si můžeš směle upravovat podle sebe, případně některé úkoly dodat. Rozhodně je nezavrhuj a neboj se jich. Je to zábava a na večírky strávené hraním rozhodně nikdy nezapomeneš.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Comments are closed