Jak ho nažhavit: erotogenní zóny muže

Našla jsi už všechny erotogenní zóny svého partnera? Že ne? Je na čase to napravit. Říká se, že u mužů je nejcitlivější pravá strana těla. Opravdu je tomu tak? Vyzkoušej to na svém miláčkovi. A nezapomínej, že nažhavit ho můžeš doteky i na jiných místech, než je oblast rozkroku.

Erotogení zóny se můžům neschovávají jen v trenýrkách

Existují místa na tvém těle, jejichž dráždění, šimrání i jemné hlazení tě vzrušuje a dostává do varu? Zkus stejnými doteky rozpálit také partnera. Pravděpodobnost, že se ti to podaří, je poměrně vysoká. Buď vynalézavá, smyslná, neboj se experimentovat a bav se s ním i tvých touhách.

Prozkoumej jeho erotogenní zóny

Erotogenní zóny se dělí na primární a sekundární.

Primární erotogenní zóny jsou takové, v nichž jsou nervové zakončení, které se při doteku zaplní krví, zvětší se a tím se stávají velice citlivými. Do této skupiny patří především genitálie, rty či ušní lalůčky.

Naopak sekundární erotogenní zóny bývají u každého rozdílné, nedají se přesně rozlišit. Vznikají díky emociálnímu spojení. Existují ještě terciální erotogenní zóny. Většinou jsou v klidovém stavu do doby, než jsou stimulovány aktivací primárních a sekundárních erotogenních zón. Patří k nim například pupík, nosní dírky či ušní otvory.

Jaké doteky ho nažhaví nejvíce?

 1. Spodní ret má oproti hornímu více nervových zakončení, tím větší slast v něm probudíš, když mu jeho rty budeš dráždit špičkou jazyka nebo jemně kousat.
 2. Olizováním a sáním ušních lalůčků přivedeš partnera pěkně do varu. Nezapomeň zapojit i špičku jazyka. Odvázat ho můžeš i jemným zasténáním do ouška, což může rozpálit vás oba.
 3. Líbej a dráždi ho i na krku, na jeho stranách. Citlivá je především přední část jeho krku pod ohryzkem, ale i v oblasti klíčních kostí.
 4. Laskej mu i bradavky sáním či olizováním krouživými pohyby.
 5. Kruhovitým jemným hlazením vnitřní strany jeho rukou i přes dlaně ho můžeš rovněž rozpálit.
 6. Pohraj si s jeho pupíkem, i tím mu můžeš přivodit rozkoš.
 7. Pohlavní orgány: penis, varlata a jejich okolí jsou samozřejmě nejcitlivějšími erotogenními zónami, především žalud, jehož laskáním přivedeš miláčka k té největší explozi.
 8. Novinkou je podle expertů takzvaný bod F. Jde o uzdičku, která spojuje špičku penisu se zbytkem. Jemným drážděním špičkou jazyka na tomto místečku přivedeš svého drahého do nebes.
 9. Jednou z nejoblíbenějších erotogenních zón je perineum. Odborně se takto nazývá část mezi jeho varlaty a konečníkem. Nachází se v blízkosti kolem prostaty, kde je ta nejvzrušivější oblast celého mužského těla.
 10. Dostat ho můžeš i hlazením nebo poplácáváním na zadečku.
 11. Mnoho mužů miluje doteky na vnitřní straně stehen, lehkým přejížděním tak docílíš svého.
 12. Citlivé jsou i chodidla či sání palců na nohou, což u některých může vyvolat orgasmus.
 13. Vzrušení a mráz po celém těle docílíš škrábáním na zádech či erotickou masáží.

Věděla jsi, že…? Erotická masáž má velký vliv na duševní stav a celkové zdraví. Dodá ti svěžest, oživí tě a omladí. Dopřávejte si ji s partnerem často a uvidíš, že se budeš cítit vyrovnaněji. Vyzkoušej různé druhy aromatických olejů a vonných esencí.

Na závěr jedna zajímavost: v různých dobách měsíce se mohou erotogenní zóny muže i ženy měnit! Proto neusínej na vavřínech a běž poznávat a objevovat, co zrovna teď vzrušuje tvého partnera. Někdy není na škodu, když si s ním o tomto žhavém tématu narovinu popovídáš. I komunikace dělá své!

Sexy silvestrovská soutěž o tři poukázky do sexshopu

Chceš prozkoumat všechny erotogenní zóny muže a účinky žhavých doteků ještě umocnit? Pořiď si pomocníky. Lubrikační gely, masážní oleje s afrodiziakálními účinky, vibrační kroužky, erotické prádýlko nebo třeba chlupatá puta? To a ještě mnohem víc si budeš moct vybrat v e-shopu Růžovýslon.cz, pokud se na tebe usměje štěstí v naší sexy “silvestrovské” soutěži.

Soutěžní otázky:
1. Napiš nám svůj vlastní tip, jak partnera nažhavit.

Ceny do soutěže
Stydíš se zajít do sexshopu a ptát se prodavaček? Vyber si erotické pomocníky pěkně v klidu doma na svém počítači! Tři vylosované soutěžící odměníme poukázkou v hodnotě 300 korun na nákup libovolného zboží v internetovém e-shopu Růžovýslon.cz.

Kdy soutěž končí?
Soutěž ukončna!

Jak se do soutěže zapojit?
Odpověď na soutěžní otázku nám nemusíš posílat e-mailem, napiš ji přímo do komentářů pod tímto článkem (odpověď může být anonymní, nemusíš se pod ni podepisovat celým jménem!).

Pozor! Výherce budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu uvedeného u komentáře (povinně se vepisuje do kolonky). Tato e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna (po přidání komentáře se dalším návštěvníkům stránek nezobrazí) a nebude využita k žádným jiným účelům. Abychom však mohli získat poštovní adresu výherce, je velmi důležité, aby e-mailová adresa byla napsána správně. Pokud se nám nepodaří pomocí uvedeného e-mailu výherce kontaktovat do dvou týdnů, vylosujeme někoho jiného!

Jitka Libigerová

Narodila se ve znamení Kozohora jednoho lednového dne roku 1989. Miluje český jazyk, literaturu, knihy, med, Tři oříšky pro Popelku, květiny, ananas, jógu, tenis, děti a pohádky. Ve volném čase se kromě psaní věnuje také sportu. Závodně se snaží o in-line bruslení a běh, rekreačně hraje tenis, jezdí na kole, plave a cvičí jógu. Blízká je jí také turistika, fotografování, zájem o interiér a pečení. Jednou by se chtěla stát spisovatelkou.

10 Comments
 1. 1. Ten můj má nejradši něžné pusinky na krku a bříšku :-))
  2. Jendou jsem dostala legrační sexy pouta, ale použili jsme je asi jen jednou, spíš nám jaksi překážely. Ale máme rádi různé voňavé lubrikační gely (nejvíc asi broskvový) nebo olejíčky, s nimi je to vždycky víc sexy :-)

 2. 1.Můj miláček má nejradši když se obleču do nějkýho toho prádýlka a otírám se o něj.
  2.Vytkoušely jsme erotické prádlo,masážní olejíčky,pouta,lubrikační gely.Chtěli bychom zkusit we-vibe:))

  1. Otf3ż to, wbrew pozorom, PIS i PO dzielą deltae, PIS ma rf3wnież wiele na sumieniu, jedno trzeba powiedzieć otwartym tekstem, PO nawet nie udaje że walczy w przekręciażami w swoich szeregach. PO w zawłaszczaniu Państwa nie ma po prostu hamulcf3w, PIS się miał opory.Wystarczy przejrzeć tylko kto dostał wsparcie na projekty z funduszu EFS w polsce, uruchomić google z zapytaniem o nazwę firmy lub właściciela. Nie spotkałem się z ani jednym przykładem, aby dostał wsparcie ktoś niezwiazany z PO – a tu mowa o miliardach złotych (jeżeli nie jest członkiem, to chociaż wspierał fundusze wyborcze partii) – takiej bezczelności jak PO nie mieli nawet ludzie z SLD…

 3. Netty, to ale není nějaký návod, ale pouze inspirace ;-) a to mimochodem velmi dobrá… některé z tipů s miláčkem děláme taky.
  1. Nejraději má, když jsem aktivní hodně já…ať už jde o striptýz,nebo třeba masáž, kterou zbožňujeme ona :-)
  2. Vyzkoušeli jsme vibrační kroužek a s ním je sex vážně o moc lepší…

 4. 1. Ten môj zbožňuje, keď mu predvádzam zadoček v (nových) tangách a takisto vzrušené dýchanie do uška.
  2. Vyskúšali sme lubrikačný gél na všetky možné spôsoby a jemnú šatku na priviazanie k posteli :) Celkom ma láka aj spomínaný vibračný krúžok, uvidím, kedy vyskúšame.

 5. 1. Svého miláčka nažhavím striptýzem, ale ten mu dopřávám spíš za odměnu nebo k nějaké příležitosti. Jinak si vždycky potrpím na sexy spodní prádlo a vím, že nejvíc miluje, když jsem aktivní já; ušní lalůček skutečně funguje, jemné kousání a škrábání taky, i tiché vzdychání a vrčení do ucha :) Myslím ale, že nejdůležitější je, aby byla holka přirozená, nic se nesmí dělat strojeně a uměle. Když vám to není po srsti, tak to nedělejte.
  2. Zatím jsme vyzkoušeli lubrikační gel bez chuti a s příchutí, výsledek byl celkem stejný, protože ten s příchutí ani jednomu z nás nechutnal, každopádně lubrikant doporučuju každé holce, co má problémy se vzrušením nebo jí to při sexu dře. Také jsme vyzkoušeli vibrační kroužek, což je vážně skvělá hračka, a jinak klasické zavazování rukou nebo očí šátkem. Rádi bychom vyzkoušeli některý druhy vibrátoru :)

 6. Miláčka nažhavím tak, že si pustíme příjemnou uklidňující hudbu, dáme si vaničku, potom mu udělám masáž s voňavým olejíčkem, jemně ho se přitom dotýkám po celém těle, zavrčím mu do ouška, a to ho dostává nejvíce.

 7. Mého partnera nejvíc dostává, když si na něj sednu obkročmo, líbám ho a přejíždím při tom po hrudníku. Jazykem ho celého oblizuju a pokračuju po těle směrem dolů, ale to už na něm ležím…….:-*

 8. ahojky nu muj milacek nu jak se to da nazvat mame problem nanej neplati vubec nic a to uz jsem vyskousela vse
  ale porad rika ze me miluje
  tak nevim co si mam myslet nemuze nekdo poradit co mam jako delat

Leave a Reply

Your email address will not be published.