Jaké holky se klukům líbí? Zeptali jsme se!

Tahle otázka již jistě několikrát proběhla tvými myšlenkami. Je to totiž záležitost, která se týká nás všech a které tak trochu přizpůsobujeme své chování, styl oblékání nebo držíme dietu. A jelikož nahlédnout do mužského mozku si přeje každá z nás, rozhodli jsme se to umožnit i tobě.

Co je na ženách sexy? Ptala jsem se mužů.

Na naše zvědavé otázky odpovídala pětice kluků různého věku. Zajímalo nás, zda je pro ně vzhled důležitý, preferují-li raději štíhlé modelky nebo jim nevadí pár kil navíc a jakých vlastností si u slečen nejvíce váží. Nebudeme tě dále napínat, zde jsou konečné odpovědi!

Dominik, 17 let

Jaké mám rád holky? Ty, které nemají potřebu vyfotit dvacet selfíček jen během své návštěvy na WC. Líbí se mi sportovní typy, ne žádné šatičky a podpatky. Chci holku do nepohody a ne takovou, která chytne hysterický záchvat, jakmile uvidí pavouka. A pokud tohle splňuje, ať je klidně prostorově výraznější, taky nejsem žádný model.

Kryštof, 21 let

Tak určitě musí být holka pěkná. Osobně mám radši štíhlejší slečny, ale ne ty přímo vyzáblé, kterým jdou vidět kosti. Měla by být hodná, věrná, chytrá a mít příjemné vystupování. Dokáži ocenit, když se pěkně oblékne, jdeme-li spolu ven, a já se tak za ni nemusím stydět. *smích* No a pak taková celkem blbost – mám rád, když si holka v restauraci na nic nehraje a klidně si dá steak nebo obrovský burger místo malého salátu, protože si myslí, že se to od ní očekává.

Filip, 18 let

Co si budeme nalhávat, vzhled je důležitý pro holky stejně jako pro kluky. Ale všímám si spíše drobností. Nechci, aby holka měla na sobě kilo make-upu, ale spíše decentní líčení. Když má v sobě tu správnou jiskru, dokážu nějaké to kilo navíc snést, ale díky tomu, že nejsem žádný rambo, bych ocenil spíše drobnější postavu. Jsem rád, když je holka milá, dokáže pomoct a umí mi naslouchat.

Honza, 15 let

Každá holka je svým způsobem hezká, musí to jen umět podtrhnout. Určitá přitažlivost tam ale být musí na obou stranách, to je jasné. Osobně mi nevadí nějaké to kilo navíc, naopak, ono je pak alespoň za co chytnout, jak se říká. Mám rád, když se holka nestydí si o něco říct. Když je to v mých silách, rád jí pomůžu. A důležitá je i věrnost. Nedokázal bych být s nějakou slečnou, která stále pokukuje po jiných, protože to, jak se chovám já, čekám i od ní.

Tomáš, 20 let

Štíhlé holky jsou fajn. Ale extrémem je i situace, kdy se dívka málem rozbrečí, že z ní bude koule tuku jen tehdy, když jí nabízím čokoládu. To mě pak vážně přejde chuť si s ní jen povídat. Toť k vzhledu. Z vlastností ocením smysl pro humor, žádné vztahování všech vtípků na sebe. Okouzlují mě cílevědomé ženy, které vědí, čeho chtějí dosáhnout a dokáží se pro něco zapálit. Je to sexy.

Nyní jsi již jistě chytřejší a víš, co se klukům líbí. Nezapomeň, že po světě běhá velké množství příslušníků tohoto pohlaví a co jedinec, to jiný názor.

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

No Comments Yet

Comments are closed