Jak se v létě nespálit… v lásce

Tady ovšem není řeč o sluníčku, nýbrž o mužích. Jak na letní lásky vyzrát, abychom si ušetřily podzimní zklamání? No není to tak úplně jednoduché, ale přeci jen tu pár pravidel je a podle těch se můžeme směle řídit. Protože neužít si letní lásky by byl hřích a plakat pak po nich by bylo zbytečné.

letni.laskaLetní úletové lásky jsou krásné a krátké. To je třeba mít za každých okolností na paměti. Trvají vždy a pouze jen přes léto. Pokud už se přehoupnou do podzimu, jsou jen dvě možnosti. Buď se z letní lásky stane opravdový vztah, anebo z toho bude velký průšvih. Bohužel nežijeme v pohádce, proto většinou počítej s tím druhým. Z toho logicky vyplývá, že bychom takové lásky měly udržet jen přes léto. Jak na to?

Když jde sex

Nic není snadné, ale jde to. Než se do někoho letně zakoukáš, měj na paměti několik věcí. Už jen proto, že podvědomě tušíš, o jaký románek jde, podle toho si svůj protějšek vybíráš. Tedy nevybíráš si partnera pro život, naopak vybíráš si hezounka, který ti zpestří dovolenou. Nechceš a nemusíš si s ním rozumět ve světonázorech. Stačí, když bude mít pěkné svaly a bude vám to klapat v posteli a slušet na pláži. Proto, a na to pozor, moc se do něj nezakoukej! A kdyby to náhodou hrozilo, představ si, jak u tebe doma vynáší koš nebo myje nádobí. To tě spolehlivě vyléčí.
Své letní lásce také pro jistotu nesvěřuj žádná opravdu důvěrná tajemství. Neprobírej s ním, kam jsi chodila na školu ani z kolika dětí jsi. Za prvé si pokazíš celkový dojem a za druhé ho to nezajímá – vsaď se.

Vaše role jsou od začátku dané. Jste tu pro sebe na pobavení, na zpestření dovolené nebo proti nudě doma u vody. Nemůžeš proto očekávat víc. Co ale můžeš, je splnit si své představy. Cokoli co bys partnerovi v sexu neřekla, tady můžeš vybalit s plnou parádou. Experimentuj, bav se, zkoušej nové i úchylné věci. Od toho tu pro tebe je. Všechno, co se ti honí hlavou a vzrušuje tě, ale zároveň se u toho červenáš, si můžeš splnit bez okolků. Protože o čem hlavně letní láska je? Přeci o sexu. O tom romantickém i o tom živočišném a stravujícím.

A co z toho?

Možná to bude tvoje první letní láska a možná jsi láskový veterán. Ale jedno je jisté, při každé, i když to bude po desáté, tě bude šimrat v břiše, protože tyhle lásky prostě mají něco do sebe. A když se budeš řídit k tomu všemu i rozumem, můžeš si je parádně užít a přitom si nenechat zlomit srdce. A stejně jako začnou padat první listy, i letní lásku nechej zmizet. Nevyměňujte si čísla, neposílejte si smsky, maily, ani si nevolejte a neposílejte poštovní holuby. Jen žádný kontakt ti zaručí úspěch. Jen tak si na ni uchováš krásné vzpomínky a nic víc.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.