Jak uspokojit muže? Zaptali jsme se pěti kluků

Nevíš, čím v posteli (a klidně i mimo postel) překvapit svého miláčka? Stydíš se zeptat se ho přímo, co ho vzrušuje ze všeho nejvíc? Slečna se zeptala pěti různých chlapů a pokusila se od nich vyzvědět, jak uspokojit muže.

Existuje zaručený způsob, jak uspokojit chlapa?

Touží všichni muži po tom samém, nebo se každému líbí něco trochu jiného? Pokusili jsme se to zjistit a zeptali se pěti kluků na následující otázky.

 1. Jaké doteky od ženy tě skutečně vzrušují?
 2. Jaké pohyby tě zaručeně dostanou, když ti přítelkyně předvádí striptýz?
 3. Co se ti na holkách líbí?
 4. Jaká barva oblečení nebo spodního prádla tě na ženách rajcuje?
 5. Máš nějaký erotický sen? Co si nejčastěji představuješ?

Ondřej, 23 let, student

 1. Polibky po celém těle, nejvíce na krku, oušku a pupíku.
 2. Nejlepší je, když sedím a ona se nade mnou pohybuje zadečkem. Nebo když si hraje s prsama.
 3. Já koukám na ženu celkově, musí mít vyvážený intelekt a fyzickou krásu. Jinak mám rád chytré, vtipné ženy. A fyzicky mě zaujmou u dívky oči, prsa, zadek, nohy.
 4. Červená, bílá, černá.
 5. Trojku s asijatkou a mulatkou.

Roman, 27 let, majitel stavební firmy

 1. Mám rád, když mi přítelkyně přejíždí po zádech nehty nebo polštářky prstů. A také se mi líbí doteky na stehnech.
 2. Musí z ní vyzařovat odhodlání a že je skutčně nad věcí.
 3. Celkově se dívám na siluetu postavy, zaujme mě spíše dívka s většími boky. Jinak se dívám na takové vlastnosti, jakou jsou věrnost, velký optimismus, samostatnost a aby byla pořádná!
 4. Růžová.
 5. Je to asi zvláštní, ale nemám žádný sexuální sen.

Radek, 37 let, psovod

 1. Co se týče doteků, pak mě vzruší určitě lehké šimrání na zádech.
 2. Když ženská dělá striptýz, líbí se mi, když se při tom vrtí a třepe zadečkem.
 3. Pokud bych to měl brát vzhledově, tak se dívám na vlasy, oči a štíhlou postavu. A celkově mě přitahuje žena „smíšek“.
 4. Žádná, nejvíc se mi líbí, když je bez oblečení.
 5. Pěknou holku v posteli, co se nebojí se trochu odvázat a klidně přibere kamarádku. Tady to je samozřejmě o sexu, ne o vztahu.

Tip: Poznej pánskou duši více do hloubky! Přečti si sedm věcí, které bys o chlapech měla vědět. A pokus se rozluštit skrytý význam jeho slov.

Jakub, 22 let, student medicíny

 1. Doteky na břichu, hrudníku, a pak samozřejmě hraní s penisem.
 2. Asi předklon a houpající prsa.
 3. Při výběru partnerky se dívám na to, aby měla podobný smysl pro humor jako já, byla ukecaná a každopádně hodná holka. Vzhledově se dívám na oči, úsměv a prsa.
 4. Asi černá, ale záleží spíše na vkusu a střihu a jak to daná osoba umí nosit než na barvě.
 5. Abych řekl pravdu, moc jsem nad tímto nepřemýšlel. Moje přítelkyně mi vyhovuje. Ale možná nějaké žertovné bičíky nebo svazování.

Jiří, 19 let, dělník

 1. Mě spíše vzrušují mé doteky na ženě. Ale její polibky a ruka v mém klíně je asi nejlepší.
 2. Nejvíce mě dostane to, když je v nějakém erotickém prádle a jde za mnou do postele. Potom není potřeba ani striptýz.
 3. Po fyzické stránce si všímám obličeje a postavy, aby to byla prostě ženská. A jinak upřednostňuju něžné a jemné ženy.
 4. Černá a červená.
 5. Nepřemýšlel jsem nad tím, jsem se svojí přítelkyní spokojený. Ale jednou, až se dostanu do pekla, doufám, že tam bude hříšnic dostatek.

Tip: Nauč se s partnerem komunikovat také o intimních záležitostech. Poznej příjemné uspokojení – dirtytalk zkvalitní sex i vztah.

Co muž, to názor. Ovšem zanech teď ankety a raději se běž věnovat svému partnerovi. Jen tak totiž zjistíš, co se líbí zrovna jemu. Překvapit ho můžeš striptýzem – nemusíš odkoukávat pohyby z pornofilmů, abys zazářila. Buď svá a taková, jakou tě partner miluje a potřebuje. Pusť si k tomu příjemnou hudbu a uvidíš sama, co na tvého miláčka zapůsobí.

Z různých výzkumů a statistik vyplývá, že muži dávají přednost ženám v červených šatech, protože červená barva je rajcovní a každý muž se za takovou dívkou či ženou otočí častěji, než když je dívka oblečena například do nenápadné béžové. Co se týče sexuálních snů, není snad muž, který by si alespoň nepředstavoval sex se dvěma ženami. Ale jak už konstatoval jeden ze zpovídaných, v takovém případě jde výhradně o sex a požitek z něj, ne o lásku. Při výběru partnerky nehraje vždy hlavní roli vzhled, důležitá je i povaha. Jsi single? Zkus se více usmívat a dávat lidem v okolí najevo své sympatie, třeba díky tomu poznáš toho pravého.

Jitka Libigerová

Narodila se ve znamení Kozohora jednoho lednového dne roku 1989. Miluje český jazyk, literaturu, knihy, med, Tři oříšky pro Popelku, květiny, ananas, jógu, tenis, děti a pohádky. Ve volném čase se kromě psaní věnuje také sportu. Závodně se snaží o in-line bruslení a běh, rekreačně hraje tenis, jezdí na kole, plave a cvičí jógu. Blízká je jí také turistika, fotografování, zájem o interiér a pečení. Jednou by se chtěla stát spisovatelkou.

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.