Pět prázdninových tipů pro zaláskované

V pondělí procházka, v úterý čokoládový dortík v kavárně, ve středu kino, ve čtvrtek brusle… Existuje tolik aktivit, které jsou nejlepší ve dvou. Máš však pocit, že s miláčkem děláte pořád to samé dokola? Slečna má pro tebe pět prázdninových tipů, jak vylepšit i to nejobyčejnější rande.

zamilované tipy

Kino, nebo piknik? Filmový piknik!

Držet se za ruce a sledovat při tom zajímavý film, co může být lepšího? Kino je randící klasika (ale máme pro tebe i další tipy na rande). V létě vám ale může být líto, že místo užívání si hezkého počasí někde venku trčíte ve vydýchaném kinosále. Možná dáte přednost raději romantickému pikniku pod hvězdičkami. O sledování filmu však nemusíte přijít ani tak – naplánujte si filmový piknik. Nachystejte si film na notebooku, připravte si nějaké dobrůtky na zobání a udělejte si pohodlí na zahradě. Že nemáte zahradu? Vezměte za vděk alespoň balkonem.

Jsem malej Ímo a ty princezna

Nač se neustále kontrolovat a snažit se chovat dospěle? Odvažte se a vraťte se do dětských let, kdy nebylo nic špatného na hraní a blbnutí, kdykoliv jste na to měli náladu. Vysoké sandálky a sexy mini nechej doma, skoč do tenisek, popadni balon a vytáhni svého milého k basketbalovému koši. Místo vína v restauraci si dejte kopec zmrzliny v cukrárně, udělejte si výlet do ZOO a bavte se zvířecími kousky nebo se v noci „vloupejte“ na dětské hřiště a vyblbněte se na prolézačkách. Sranda musí být!

Vyzraj na počítačového maniaka

Máš někdy problém odlákat svou drahou polovičku od počítače a neustále si stěžuješ, že jen hledí na monitor a tobě se věnuje čím dál míň? Navrhni mu, že si to spolu po síti rozdáte v onlajnové hře. V jaké (piškvorky nebo něco akčnějšího?), to už je čistě na vás. Důležitá jsou však pravidla – na konci každého kola ze sebe musí ten, kdo prohrál, sundat jakýkoliv kousek oblečení. Počítač půjde jistě brzy stranou.

Maraton plný dobrot

Zajít čas od času do restaurace a pořádně se zdlábnout není vůbec špatné. Proč ale sedět celý večer pouze v jedné restauraci? Pro zpestření si naordinujte malý „maraton“. Nejdříve si užijte krásný letní podvečer v některé z příjemných zahrádek v centru s osvěžujícím koktejlem. Jakmile se začne smrákat, zamiřte do restaurace na hlavní chod a večer zakončete posezením v příjemné kavárně nebo vinárně. Najíte se, podíváte se po různých podnicích a mezi tím se ještě stihnete projít po městě.

Hoďte se do gala

Přestože se běžně nelíčíš a nejraději máš džíny a tenisky, je fajn hodit se čas od času do „gala“. V zimě k tomu máme spoustu příležitostí: chodíme na školní plesy, do divadla a podobně. Proč se však nevyfiknout také někdy v létě? Svátečně se můžete obléct klidně do restaurace nebo i doma – společně si ukuchtěte večeři, svátečně prostřete stůl, zapalte svíčky a než se pustíte do jídla, oblečte se do svých nejlepších šatů. Večer tak získá úplně jiné grády.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

4 Comments
  1. neřekla bych, že je to nuda… myslím, že se enchám inspirovat :-) fajn článek, jen tak dál :-) víc takových

  2. Samozřejmě pokud máte kdokoliv nějaké další a třeba daleko zajímavější tipy, bude super, když se nám s nimi pochlubíte. Budeme jedině rádi :-)

Leave a Reply

Your email address will not be published.