Poznej kluka podle spodního prádla

Právě jsi začala chodit s novým klukem, ale pořád nevíš, jaký je a co by sis o něm měla myslet. Spoustu o něm ti prozradí jeho spodní prádlo – zjisti si, zda nosí sexy boxerky, anebo dává přednost pohodlným trenýrkám.

Co nosí: BOXERKY

Jaký je: Patří mezi kamarádské a otevřené kluky, kteří se rádi baví. Za všech okolností mu záleží na tom, aby udělal dobrý dojem. I když si chvílemi nevěří, vždycky dělá všechno pro to, aby byl úspěšný a dokázal to, co si vysnil. Občas se uzavírá do vlastního světa, kam nikoho nepustí.

Jaké holky se mu líbí: Zbožňuje sebevědomé a samostatné holky, které ví, co chtějí.

Co nosí: TRENÝRKY

Jaký je: Je rozený pohodář, který ze všeho nejvíc touží po volnosti. Nikdy by nesnesl, aby ho někdo omezoval. Má rád svůj klid a pohodlí. Často působí uzavřeným dojmem a bývá zranitelný. Pokud se ale opravdu zamiluje, pak pro svoji lásku udělá všechno na světě.

Jaké holky se mu líbí: Okouzlí ho přátelské, milé a hlavně vtipné holky.

Co nosí: SLIPY

Jaký je: Řadí se k pracovitým a ctižádostivým klukům. Pomalu a klidně pracuje na svých projektech, dokud s nimi není stoprocentně spokojený. Nikdy se nepředvádí ani nelže, protože to jednoduše není jeho styl. Rád tě bude hýčkat a chránit v každé situaci.

Jaké holky se mu líbí: Nejvíc ho fascinují jemné a něžné romantičky.

Co nosí: TANGA

Jaký je: Kluk, který nosí tanga, chce být vždycky středem pozornosti. Miluje obdiv a uznání. Záleží mu hlavně na tom, aby nevypadal fádně nebo obyčejně. Rád vtipkuje, pořádá večírky a baví ostatní. Můžeš si být jistá, že s tímhle klukem se nebudeš nudit ani minutu!

Jaké holky se mu líbí: Pokud jsi tajemná nebo originální, máš u něj velkou šanci!

Co nosí: CHODÍ NAOSTRO

Jaký je: Tenhle kluk bere život jako jednu velkou nekončící párty. Všechno se snaží dělat jinak a po svém. Nade vše miluje nezávislost a svobodu, takže neexistuje téměř nic, co by ho dokázalo absolutně spoutat. Je sebevědomý, ale nemusí si nic dokazovat. K holkám se chová pozorně.

Jaké holky se mu líbí: Obdivuje divošky, které se rády vrhnou do každého dobrodružství.

Autorka: Dana

1 Comment
  1. Znám kluka, co chodí naostro – vždy a všude. Charakteristika na něj docela dobře sedí až na jeden malý detail: k holkám se chová naprosto buransky:))

Leave a Reply

Your email address will not be published.