Jak líbat jako profesionál? Líbání je hračka.

Už to tak vypadá – nejpozději do 30 sekund se k tobě nakloní a poprvé tě políbí. Víš ale jistě, jak se v onu tolik očekávanou chvíli zachovat, jak líbat anebo už teď jsi celá zmatená? Právě v tento moment zamilovaní upadají do blažené euforie, ale nezkušeným se nejspíš honí otázka “Nezvorám to?”. Líbání je hračka – pomůžeme ti!
Neboj, nikdo ti tu nechce mluvit do tvého prvního líbání, které tě možná ještě čeká. Slečna ti chce opět pomoci projít ohněm – a to přece absolvovat musíš.Patříš zatím k nepolíbeným? Takže na úvod suma sumárum – jistě je tu spousta věcí, které už máš dávno zmáknuté teoreticky (např. jistě víš, že francouzský polibek = polibek, při kterém se navzájem dotýkáte jazyky, atd.). Ale určitě ti hlavou vrtá spousta další věcí, se kterými si až tak jistá nejsi (např. je divné, když nechám při líbání otevřené oči?). Už kvůli všem těm otazníkům by snad stálo zato, přečíst si pár dobrých rad, že?
Jak už víš, v našem “Kurzu polibků” už byl zveřejněn článek o chybách, kterých by ses při líbání neměla dopustit. Dnes si projedeme jak líbal. Prolítneme třemi fázemi polibku, jak po sobě přirozeně následují. A samozřejmě se do budoucna můžeš těšit na další články ze seriálu…

Jak líbat?

Pozor, nezáleží pouze na samotném polibku (jakožto přímo okamžiku, kdy se vaše ústa a jazyk dotýkají)! Líbání se vlastně skládá ze fází tří – z jakési předehry, kdy už jasně cítíš, že se líbíní blíží; ze samotného polibku a momentu, který následuje těsně po líbání.
Přečti si náš návod: PředehraAkceDohra po líbáníVideo

Líbání

1.) PŘEDEHRA

Sedíte kousek od sebe, je vám spolu strááášně krásně, ale něco tomu stále chybí? Jasně, nadešla pravá chvíle pro váš první polibek. Ničemu se nebraň, nezmatkuj a hlavně, hlavně se dobře nabifluj následujících pár nepostardatelných rad!

 • HRA OČÍ – Navázat oční kontakt je většinou hračka, přestože jsi šíleně nervózní. Přestaň se hrbit a podívej se mu zpříma do očí. Nemusíš si hrát na svůdnou pornohvězdu, našpulovat rty a mrkat umělými řasami, i tak nevinný signál je signál, že má zelenou!
 • VYPNI MOZEK – Sedí před tebou nádherný kluk, až se ti podlamují kolena a strachuješ se, jestli je tvůj lesk na rtech oukej a jestli ti z úst netáhne rybí pomazánka, co ti máma vnutila k večeři – to všechno dokáže napáchat spoustu škody a dostat tě do pěkných rozpaků. Víš co? Nejlíp uděláš, když se teď na to všechno zhluboka vykašleš!
 • JE LIBO ÚHLOMĚR? – Ten doufám potřebovat nebudeš, ale uvědom si, že záleží i na tom, jak jsou k sobě natočena vaše těla. Je fuk, jestli zrovna sedíte nebo stojíte, rozhodně byste k sobě měli být natočeni nejlépe celými těly, ne pouze tvářemi. Jen tak mezi vámi vznikne to úžasné elektrizující pouto, takže se od sebe ani nebudete chtít odtrhnout!
 • UVOLNI SE, PROSÍM! – Teď ale všechna sranda stranou – okamžitě vyndej ruce z kapes a paže nech volně tak, abys ho mohla každou chvíli pohotově obejmout (jak jinak:-). Přestaň dělat věci, které o tobě vypoví, že jsi nervózní – zapomeň na kroucení si vlastních pramínků vlasů mezi prsty a v ještě horším případě “šťavnaté” okusování si nehtíků! Nezapomeň, že neverbální komunikace o tobě leckdy prozradí daleko víc.
 • HEJBNI KOSTROU! – Pokud nemáš v plánu zůstat trčet na jednom místě jak tvrdé Y a čekat, až se tvůj milý s obtížemi skloní až nad tvoje působiště, spolupracuj nakloněním hlavy k jeho. Tip: Dokonale něžného polibku docílíš, pokud se k němu nakloníš co nejblíž (samozřejmě jemně, jsi dáma, ne závodní boxer, co má v plánu vymlátit mu půlku chrupu!). Vaše mysli na chvíli splynou v jednu a budete naladěni na tu samou zamilovanou vlnu. Vyzkoušej to už víš, jak líbat!

2) AKCE

A je to tady! Teď už se z toho jen tak nevymotáš, tak jdeme nato!

 • ZUB ZA ZUB:-) – Jeho něžnosti mu rozhodně oplácej stejnou měrou, jinak mu budeš připadat jako leklá ryba! Nestačí jenom otevřít pusu a čekat, co se bude dít. Jednoduše, bude-li chtít dělat něco, co se ti už předem nebude líbit, jasně mu to naznač.
 • PRVNÍ DOTYK – Určitě se na něj hned nevrhej, jako bys ho chtěla sníst! První kontakt vašich rtů by se měl spíše podobat něžnému letmému polibku, ale ve značně zpomalené verzi. Nádhera.
 • ZMĚNA JE ŽIVOT – Odstrašující případ: Zalíbí se ti jeho horní ret a celých pět minut ho budeš bez ustání zuřivě sát. Zkus radši: Chvíli líbej jeho horní ret, poté se zaměř na okraj jeho spodního rtu a klidně mu mezitím můžeš vlepit jednu roztomilou pusinku na líčko. Všechno lehce, něžne, hlavně žádný spěch.
 • ZAPOJ JAZYK – A co tvůj nedočkavý jazýček? I to je OK, pokud to tvému protějšku nebude očividně vadit (ale to by byla spíš výjimka!). A pamatuj, že tady platí více, jak kde jinde, že méně je více.Možná si tvůj milý nejdřív ponechá jazyk v ústech, možná se hned rozhodne vyrazit s ním do boje. Každém případě ti nic nemůže zabránit, abys zaujala velení a zaútočit jazykem jako první. Ale nikdy, nikdy mu nestrkej jazyk příliš hluboko do krku! Blééé!
 • DÝCHEJ! – Nosem, pusou, pokaždé budeš mít minimálně jedno z nich volné.
 • ŽHAVÉ DOTYKY – Nestyď se zapojit do hry také svoje ruce. Nejdříve zkus jednu dlaň položit na jeho zátylek (zadní stranu krku) a druhou ho jemně uchopíš na tváři nebo ho obejmeš kolem zad. Tím rozhodně nemáš co zkazit. Ale i tak nemusíš nechat ruce zákonitě na jednom místě. Vydej se na výpravu po jeho těle, projeď prsty jeho vlasy, hlaď jeho záda, zkrátka dělej vše, co se ti bude zdát pěkné a něžné. A až se sním budeš cítit opravdu příjemně a bezpečně, oviň obě své paže kolem jeho krku, tak si ho přitáhneš úplně nejblíž. Úžasné! Juhů ty už víš, jak báječně líbat.

3.) DOHRA PO LÍBÁNÍ

Zdá se ti, že bys už potřebovala pauzu? To je v pořádku, ale musíš se umět chytře odtáhnout, abys ho nepolekala nebo mu neukousla jazyk:-)

 • V PRAVOU CHVÍLI – Chceš-li se už odtáhnout, počkej si radši, až nebude mít svůj jazyk v tvůch ústech – pokud ti to teda nijak nevadí. Vyčíhej si chvíli, kdy svůj jazyk na chvíli sková do své “jeskyně” a jemně se přisaje k tvým rtům. Pak se pomalinku odtáhni. Zakonči to jemnou pusinkou (jako ta, kterou se vaše rty dotkly úplně poprvé).
 • OPÁČKO – Stejně jako na začátku mu pohleď do očí. Možná tě zaskočí nepříjemný pocit a zase ta hloupá nervozita – právě teď si totiž oba urovnáváte v hlavě, jestli se vám to líbilo, či ne. Neboj se verdiktu – jakokoli hloupě si teď připadáš, máš jedinečnou šanci neverbálně mu zdělit, jak moc sis to užila.
 • DALŠÍ ČÍSLO – Je pravděpodobné, že se vaše ruce stále ještě dotýkají, přestože rty už ne. Díváte si navzájem do očí. A z toho plyne, že brzy bude následovat další polibek! Tentokrát už ale bez stresu a obav, protože jsi přece zkušená a víš, jak líbat :-)

Nepodceňujte líbání – video

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

80 Comments
 1. Ahoj, chtěla sem se zeptat jak moc to vadí: já při líbání nemůžu hejbat zároveň pusou a zároveň rukama, buď jedno nebo druhý, tak co se stane když ho prostě chytnu a pak už s těma rukama do konce nebudu hejbat? Bude to hodně špatný? Díky za odpověď.

 2. Anička.já si myslim,ze to vůbec nevadí…já teda upřímě s tim mám taky problémy,ale to je hlavně o zvyku…teda podle mého názoru.:D

 3. noo to se vam rekne libej ho ale je to docela tezky:D….joo a taky jak ste tam psali ze :”jestli ti z úst netáhne rybí pomazánka, co ti máma vnutila k večeři – to všechno dokáže napáchat spoustu škody a dostat tě do pěkných rozpaků. Víš co? Nejlíp uděláš, když se teď na to všechno zhluboka vykašleš!” to vubec neni pravda!:(…prece kdyz se s klukem libam tak si musim zkontrolovat a dbat na svuj dech jinak by to taky ten klucik nemusel prezit zhe?:D:D

 4. DÝCHEJ! – Nosem, pusou, pokaždé budeš mít minimálně jedno z nich volné.

  – Ještě se mi nestalo, že bych neměl volný nos, tam ki teda partnerka jazyk vážně nestrká. :D
  Se nedivim, že sou holky tak nervozní aby se drželi pravidel, když líbají prvně.. lepší je, nechat to vše náhodě. :) Nebát se a jít do toho individuálně. ;)
  A s jazýčky jde dělat spousty věcí, to jen aby nebyl pořád stereotyp. ;) :)

 5. ja jsem si vsimla mensiho detailu…v jednom clanku pisete,ze zapach z ust je odporny a ze bysme si na nej meli davat vsichni dobry pozor a tady pod nadpisem:VYPNI MOZEK pisete zase uplny opak.Kdo se v tom ma pak vyznat??! =D

 6. Když je zavřeš ty, tak přeci nemůžeš postřehnout, že on je má otevřené :DD

  No dobře. Tak mu to prostě řekni, záleží na tobě, jestli mu to pošeptáš do ucha “zavři oči”, nebo mu to vpálíš do tváře “víš co mi na tobě vadí?!!!” (já bych to asi zkusila tím prvním…)

 7. tak s tim nevabnym dechem si myslim neco jinyho… podle me zalezi hodne na tom, jestli na kluka dychnes a on tak bude mit moznost, jak zjistit, co jsi mela na veceri xD… to by taky s libanim nic byt nemuselo… ae jinak dobrej clanek x) ♥♥♥

 8. ahooojjj mám probléém asi zrovna teď jsem přišla z rande a líbali jsme se poprvé on se líbal poprvé a ajá taky.A když jsme se líbali zdálo se mi že byl takovej moc rychlej žes tou pusou moc rychle pohyboval a vůbec jse s toho nic neměla žádná euforii a žádný motýlci žádné dobré pocity .
  Oba to neumíme ale neměla bych si spíéše po ppolibku připadat šťastně než bejt zavalena obamava! POradte pls co nekaplo :) díík

   1. No já se líbala už se zkušenějším klukem, takže to bylo docela dobrý, ale mě se to poprvé vůbec nelíbilo, přišlo mi to takový divný….teď to vidím jinak :) Hlavní je prostě pro začátečníky začít pomalu a zvolna, ne že ti bude jazyk strkat do pusy, je to docela nepříjemný, když začínáš…teda mě se to nestalo, ale první líbání s jazykem bylo i tak zvláštní. Upřímně ho nemám ráda do teď. Spíš se mi líbí jen líbání rty..:)

 9. ahojiik lidičky…poraďte mi plsik někdo..mám kluka asi týden.Ještě jsme se spolu nelíbali,protože nebyla příležitost.Vždycky nám křenil ňákej jeho kámoš.Já sem byla docela ráda,protože jsem se ještě nikdy nelíbala.A docela se toho bojim.Jenže zejtra se spolu máme sejít a budem konečně sami..Takže je jasný,že k tomu dojde.Ale já mám strach,protože mmůj kluk si mysli,že už sem někdy ňákýho kluka měla.A já se ted bojim,že až se spolu budem líbat,tak že to pozná,že sem jetě žádnýho kluka neměla,protože to nebudu umět.A bojim se,že se se mnou pak ještě rozejde.Všude píšou,že líbat se umí každej,ale já mám prostě strach.Prosím poraďte mi někdo..co mám dělat.Předem moc kuju za odpověď.Terka,15

  1. Ahoj no ja sem se s mojim klukem kousla nedavno POPRVE. No a on tam daval jazyk bylo to dcl neprijemne ale tak ok . Jenze jak to bylo poprve mam strach ze jsem to zkazila !!!!:'(

 10. ahoj mam problem chystam se s holkou na rande, ale jeste nikdy jsem se nelibal chtel bych poradit co nejdriv
  predem dik za odpoved.

 11. Sakra. Kam jsem to zase vlez. Jak se líbat má každý uložený v hlavě! Je blbost o tom psát návod. Je to jen nervozita, která Vám brání pochopit, že to vlastně dávno umíte.

 12. no potrebuju pomoc jeste sem se snim nelibala a newim jestli kdyz ho zacnu libat tak se proste nic nestane ja nebo stuhne a nic se nestane je to vubec mozne ???

 13. O nic nejde, prostě to zkus. Je to stejně přirozené jako chození. Nedělej si z toho hlavu. Přinejhorším budeš mít zajímavou vzpomínku (:

   1. Jemné kousnutí je příjemné a když se k tomu ještě hezky usměje tak je to paráda :). Ale příště si zkus dát pozor na pravopis, máš tam samé hrubky.

 14. Zdááry..

  Ty Carle, chci dát na tebe, je mi to jasný, brání nervozita, nechci nic pokazit. Poprvé je poprvé, to ano, ale ten strach. Strašně se chci líbat, ale nechci to zkazit. Dám prostě na tebe a zkusím to, jestli mě moje holka opravdu miluje, tak se semnou kvůli prvnímu pokaženému líbání snad nerozejde. Díkec a mějte se ! ;-)

 15. Ahojky lidi zda se to jednoduche jenze se toho trosku bojim a bych to nezkazil vite moc pro me znamena nevite jak udelat na holku dobry dojem a udelat neco co maji rady\,, prosim moc odpovezte mi a dekuji vam

 16. jeste sem se sni nesesel zanedlouho to bude prvni setkani jenze nwm co udelat jak ji uvidim nevite? poradte prosim …… zatim si pisem jen pres sms ja ji napsal ze se nani moc tesi a na to az ji dam pusinku a ona mi napsala ze bude chtit ale ze ne jenom pusinku ze uz me chce mit vedle sebe atd…. strasne se bojim abych to neskazil .) PROSIM PORADTE MI JO MOCKRAT DEKUJI

 17. Ahoj!Ještě nikdy sem se nelíbala.Připadá mi to lehký,ale bojím se , že to nebudu umět…všichni kluci si myslí , že to umím…já už sice měla přes 15 kluků , ale nikdy sem se z nima nelíbala.sem nervozni..vvšichni kluci mi píšou , že po mě chcou abych se s nima vykousla..ale jen to umet….:-(..prosim poradite mi nekdo jak zahnat nervozitu?????????? :-(

 18. Líbala jsem se poprvé. Prostě se ničeho nebojte ! Měla jsem stejný názor jako vy, ale nakonec to prostě přišlo a bylo to fain. Prostě na to nemyslete, je to vážně jednoduché, umí to každý ))

 19. 4lánek je fajn ale prostě já to neumím já prostě nevím co mám dělat s tím jazykem co mám dělat s tou pusou?!!!:DD

 20. Nikdy jsem se nelíbala a trochu se toho bojim,mam staršího kluka a je mi jasný,že se bude chítít líbat,jsou tyhle nervy zbytečné??

 21. holky,poprvý sem se líbala o prázdninách 2009.Byla jsem na táboře a strašně se mi tam líbil jeden kluk.Jednou večer se pořádala diskotéka,a on za mnou přišel jestli nemůžu s nim někam nachvíli jít.Chytl mě za ruku a odešel se mnou až někam kde nebyla slyšet hudba,chvíli sme si povídali a pak mě z ničeho nic začal líbat.Nejdřív jsem si řikala co se to děje,ale po chvíli jsem mu jeho jazyk opětovala.V duchu jsem koukala co to dělám divila jsem se jakto že to umím.. když jsme se dolíbali řekl mi že mě chce a já byla celá bez sebe.Ten kluk byla trefa do černého,ještě teď na něj někdyy vzpomínám a chybí mi,jen je škoda že se s ním už nevídám.fakt se nebojte je to lehký,vážně to umí každej. :)
  Terka 16:)

 22. Ahoj strasne se bojím, sice jsem mela móc kluku,ale jeste jsem se nikdy nelibala,vsicí si o mne mysli buchvi co! a ja mam kluka uz nekolikrat me chtel polibit ale vyvlikla jsem se vzdy z toho,ale vím ze to nejde takhle porat! a bojím se mu to rict,nechci mit pret vsemi ostudu! on se líbal nekolikrat , ja NIKDY! Prosím poradtemi, strasne se bojím, co kdyz budu slintat co kdyz to nebudu umet?

 23. Já myslím, že líbání je přirozená dovednost. Hlavně je to o souhře partnerů…moc krásných polibků jsem teď viděla na http://www.poslipolibek.cz/?amb některé mě doslova dojaly…Jak si dovedou lidé projevovat lásku a posílat ji svým blízkým v krásných vzkazech

 24. Patynka: Přesně tomuhle se říká “házet si klacky pod nohy” – uvědomuješ si, že mnohem horší než samotné líbání, je takovéhle neustálé vykrucování? Zbytečně si ve vlastní hlavě vykonstruováváš problém, který ve skutečnosti problém není, a VĚDOMĚ! se navíc připravuješ o to hezké. Logicky – není to ta největší pitomost na světě? :-))

  1. deniso není to nič špatného..:) neboj a nemusíš se bát že to neumíš taky jsem se bála ale odhodlala jsem se uvidíš nic tím nestratíš..:) neboj držím ti palce adela

 25. Ahoj lidi :)) zpoustá zvas si mysli ze neumite libat..ale vy to veskutecnosti umite vsichni to umi a ani se to nemusite ucit!!!Protoze to je jenom ta nervozita co vas sleduje ze se muze cokoliv zvrtnout :<3 Umyte to musite si verit..! A nejlip to pude se clovekem kteryho opravdu milujete!!<3<3<3 Zahodte nervozitu za hlavu!!! UVIDITE ZE TO PUJDE SAMOo!! Uz se se libala s osmakama a to uz ve 12 letech nic to neni taky sem si myslela ze to neumim ale umela a ted uz nemam obavi berte si <3 kdyz si budete verit dokazete to!!
  Vanessa 13

  1. spousta* z Vás* Vy* ve skutečnosti* Umíte* půjde* s* kterého* jsem se* osmáky* jsem* obavy* .. holcicko na to, ze ti je 13 , jsi s cestinou nejak pozadu, nemyslis? a to nemluvim o carkach a slovosletu. Boze, kde to zijem:( jak vidim, nejsi sama na teto strance tak tupa

 26. Ahoj :) chtela bych se zeptat jak se mam odnaucit kousat? :D a nejakej typ jak poznat jestli protejsek byl spokojen :) (poslete mi radu prosim na email :)

 27. Ahoj :) chtela bych se zeptat jak se mam odnaucit kousat? :D a taky poradit nejakej typ jak poznat zda byl protejsek spokojen :) (poslete mi radu prosim na email:) Děkuju..

 28. měla bych při prvním líbání hned strkat jazyk nebo ne ? ještě sem se nikdy nelíbala a to my je už 13 chtěla bych to zkusit…je možné že to nebudu vůbec umět a + že budu nějak kousat nebo slintat ??

 29. Líbání není nic hroznýho to má prostě každej v sobě . Jde většinou o to překonat strach a udělat první krok ;) Líbala jsem se bylo to úžasný .
  Tohle řikáte vy a pak váš kluk : Bylo to s ní hrozný kousala a prohrabovala mi u toho vlasy jak magor :D

 30. Ahoj je mi blbé sem psát i přestože sem kluk chystám se s holkou do kina
  a nikdy sem se nelíbal prosím o nějakou radu díky moc

  1. Ahoj Peťo. Nevím, jestli jsi už s tou holkou byl, nebo ne… ale jestli ji máš rád a ona tebe, tak se ona určitě těší až ji políbíš ;) v kině bude tma, tak zapoj svoji fantazii. Hlavně se neboj a veř si! Držím ti palce! napiš jak jsi dopadl ;) Gabča 14

 31. Já se budu líbat poprvé a tréma bude jako o život mislym ale nwm jak pořádně nato. tk ale pozvu ji do kina tk plis poradte DIKI

 32. Pěkný článek,celkem mi to pomohlo u prvého líbání,ale celkem si pořád připadám jako nemehlo co to neumí :P

 33. ahojky hlavne se nikdo nebojte je to snadny kazdej si pripada poprve jak debil ale hned poprve zisti ze to nic neni proste v zivote je to normalni i sex je normalni nebojte se!!!

 34. Ahoj ještě nikdy jsem se nelíbala a nevím jak mám začít. Můj kluk už zkušenosti a já se bojím že mu to pokazím. Děkuju za odpověď :)

 35. ahoj lidi je mi 14 a chodim s jednim klukem je hrozne sexy ale zaroven hrozne milej a neznej uz bylo nekolik prilezitosti kdy se polibit ale oba sme vycouvli tak az k tomu dojde tak se bojim abych na nej nebyla moc hrr.co mam delat?

 36. Ahoj…potrebuji pomoct.mam hrozne rada svyho kluka a chceme se spolu libat ale ani jeden z nas to nikdy nedelal a to me hrozne znervoznuje:/pomozte prosim…

 37. Ahoj no ja sem se s mojim klukem kousla nedavno POPRVE. No a on tam daval jazyk bylo to dcl neprijemne ale tak ok . Jenze jak to bylo poprve mam strach ze jsem to zkazila !!!!:'( pomozte mi nekdo ja sem tak bojim ze sem to ZKAZILA. Ze z toho uz 2dny nespim :'(.

  1. Ahoj,

   to preci neni vubec zadny problem….mozna je to cele jen nervozita. Nebo liba spatne on, a ty ses jen snazila prizpusobit. Treba je to pravda a libas rychle. Ale staci preci jen najit kluka, kteremu to bude vyhovovat. Protoze ten “pravy” bude naprosto spokojeny….Mas jeste dost casu naucit se libat klidne 6 zpusoby :-)

 38. Ahoj:)teď jsem byla s mojím klukem venku, a dali jsm esi 3 pusy.. uplne jsme zapomneli ze on ma holku.. ale to je mimo tema.. přijela jsem domu, a on mi napsal že mě ma mnohem vic rad nez ji(jmenuje se Kamila).

 39. Ahoj:)teď jsem byla s mojím klukem venku, a dali jsm esi 3 pusy.. uplne jsme zapomneli ze on ma holku.. ale to je mimo tema.. přijela jsem domu, a on mi napsal že mě ma mnohem vic rad nez ji(jmenuje se Kamila).a došli jsme k tomu, ze bydeme kamaradi s vyhodama.. zeptala jsem se ho, jestli se to jeste nekdy stane.. a on že určite, ze me miluje:-**potom jsem mu napsala, že se tesim na dalsi pusy.. a on ze taky, ale jestli nechcu neco vic, napsalla jsem mu ze ano.. ze nedlouho spolu jdemme do kina, a určite se bude chctíz líbat.. nevím jak se líbat.. nechci zapojjovat jazyk, ale chci, aby jsme si na to pamatovali jako dokonalé líbání..chtela bych jen takove libani na rty.. děkuji mockrát:))

 40. Ahoj. Potřebuji pomoc!..nikdy jsem se nelíbala. Už 3 týdny mám kluka. Chce se semnou líbat. Ale co když to skazím?..on se líbal už tolikrát a já ani jednou. Co když si o mě bude myslet že jsem nula?..

 41. Ahoj, potřebuji pomoct už dva tydny mam kluka a on se chce libat. Ja to ale neumim a on jo-libal se uz tolikrat.jak si to mam vyzkoušet? Na čem?

  1. Ahoj, taky jsem si vždycky myslela, že si líbání nějak vyzkouším, ale nejde to. Naučíš se to až v praxi ;) budete se líbat častěji a častěji a bude to lepší a lepší. On Ti s tím pomůže neboj :) Měla jsem úplně stejný problém :) každopádně Ti držím palečky :) to zvládneš! :)

 42. Ahoj,
  Hledám nějaký nový styl líbání, nevíte něco spešl? Už mně to líbání příjde hrozně monotóní :) Díky za každou radu :)

 43. Ahoj z tohohle navodu sem se toho hodně dozvěděl ja osobně sem si dal zatím jenom pusu s holkou ale na příštím rande přemyšlím že skusím tenhle návod :-)

Leave a Reply

Your email address will not be published.