Proč nelovit jen v našich vodách

Člověk je od přírody tvor společenský. Proto mají seznamky nadosmrti vyděláno. A že seznamovat se přes internet je „loserovství“? Kdepak, ty časy jsou dávno pryč. V dnešní rychlé době je to právě ten In a správný způsob, jak najít kompatibilní protějšek.

seznamovani-online-profil-rady-tipyA jak se říká, český rybník je malý, proto je tu teď možnost hledat protějšky i ve světě. Stále ještě v našich hlavách přetrvává mínění, že cizinci jsou zaručeně lepší a bohatší než Češi vidláci, proto má tahle divize slibné zítřky.

Na pondělky Němec, na středy Švýcar

Víš co ještě? Také už nežijeme v době, kdy by se považovalo za faux pas smluvit si víc jak jednu schůzku na den. Muže pro život si můžeme svobodně vybírat jako rohlíky na krámě (stejně jako oni nás). Proto nevidím jediný důvod se omezovat na staré a přežité společenské zásady. Vybrat toho pravého je totiž nevýslovná dřina a dokud jeden z vás neumře po padesáti letech společného manželství, nikdy si nemůžeš být výběrem stoprocentně jistá. Co z toho vyplývá? Že je potřeba jich co nejvíc vyzkoušet v co nejmenším časovém úseku, abys vybrala co nejdřív a nejlépe. A prožila pak dlouhý a spokojený život se svým vyvoleným princem na nějakém koni.

Neboj se, směle do toho. V rámci své bezpečnosti samozřejmě. Nastav si a dodržuj bezpečností zásady ohledně seznámení, a pak už si můžeš jen užívat obletování a balení a flirtu a snažení tvých nápadníků. Když se ti nebude líbit jeden, přijde druhý a lepší. Co když ten druhý bude mít divné vlasy? Je tu přeci třetí, čtvrtý, stý a tisící.

Já nejsem děvka

Ne, to opravdu nejsi a není žádný důvod to tak stavět. Vybrat toho nejlepšího a vyzkoušet jich třeba stovky nám velí naše vlastní geny. Je to pravěký pud, který v nás hlodá, vybrat nejsilnějšího jedince s kvalitním genofondem pro naše budoucí potomky. Je to nanejvýš přirozené pro obě pohlaví. Muži zasévají semeno a my vybíráme. A jeden argument navrch – muž, co si domluví deset schůzek na týden, nikdy nebude děvkař, přeci bude to „borec“. A my jsme tedy ne děvky, ale „borkyně“.

Internetová seznamka ti poskytuje anonymitu a prostor se zamyslet nad vlastní sebe prezentací. Můžeš si z pohodlí domova vybrat první kolo potencionálních partnerů. A když se zaregistruješ na http://www.evropska-seznamka.cz/, rozšíříš nejen pole působnosti, ale i svoje jazykové znalosti. To se přeci vždycky hodí.
[row_box style=”box border box_light_gray”]

Varování

V tomto oboru je nezbytné dodržovat bezpečnostní zásady, a to bez výjimek.
[check_list]

  • Ověřuj si pravdivost informací od protějšku
  • Scházej se na místech, kde je hodně lidí
  • Scházej se ve dne
  • Jednej s ostatními tak, aby ses za sebe nemusela nikdy stydět

[/check_list]
[delete_list]

  • Nedávej hned každému svoji adresu nebo telefonní číslo
  • Nelži o sobě

[/delete_list]
[/row_box]
…a v neposlední řadě – pozor – seznamování je vysoce návykové, jen abys nepřebrala!

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.