Prožij (nejen) krásného Valentýna

Ať už patříš mezi ty, kdo Valentýna vyloženě prožívají, nebo ty,  kteří jako svátek zamilovaných upřednostňují první máj, vždycky platí pravidlo, že partnerský vztah se musí neustále nějak oživovat a „ozvláštňovat“.

Rozmazlujte se (nejen) na Valentýna

Máme pro tebe pár skvělých nápadů, jak si se svým miláčkem užít skvělého Valentýna nebo si jen tak dopřát příjemné chvíle ve dvou.

Prohřejte se ve vířivce

Mnoho obchodníků láká na valentýnské nabídky se zajímavými slevami. Určitě ve svém okolí najdeš wellness centrum, kde mají vířivku. V mrazivých dnech není nic příjemnějšího než se po náročném dni zrelaxovat a prohřát v horké vířivce. Některé valentýnské balíčky dokonce nabízejí i láhev sektu. Ale buď pečlivá s výběrem, abyste se ve vířivce nakonec netísnili s dalšími páry! To by romantický zážitek určitě nebyl…

Je libo čokoládovou masáž?

Jestli nepatříš mezi příznivce rekondičních masáží, po kterých tě pak tělo bolí i několik dní, vybírej masáže relaxační. Masérské hmaty jsou při nich pomalejší a jemnější. Většinou jsou tyto masáže prováděny přírodními bylinnými oleji, které nejenže příjemně voní, ale působí i antidepresivně. Patříš s drahou polovičkou k vášnivým milovníkům čokolády? Vyzkoušejte čokoládovou masáž. Působí na všechny smysly, zpomaluje proces stárnutí, detoxikuje a navozuje dobrou náladu.

Valentýnský víkend na zámku

Máš volný víkend a můžeš si dovolit investovat více peněz? I když letos vychází Valentýn na úterý, můžete ho oslavit klidně o nejbližším vhodném víkendu, zato pořádně. Užijete si krásné dny plné relaxace a  budete mít spoustu času věnovat se jen jeden druhému. Co takhle vyzkoušet Valentýnský pobyt ve vybraném hotelu, v lepším případě dokonce i na zámku? Tyto balíčky většinou zahrnují snídaně do postele, saunu, vířivku a masáže, romantickou večeři. Záleží jen na tobě, jestli upřednostníš wellness hotel nebo spíše romantiku zámeckého prostředí. Ceny se běžně pohybují od pěti do deseti tisíc korun za víkend.

Překvap valentýnskou atmosférou doma

Zní to hezky, ale peněz nemáš nazbyt? Krásného Valentýna můžete prožít i doma. Uvař výtečnou večeři (ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem – zejména u mužů, že?), zapal po bytě svíčky a vyber romantický film. Koneckonců můžete si dát i společnou koupel a pak jeden druhého namasírovat.

P.S.: Kdy naposledy jsi vyrazila se svým miláčkem jen tak ven? Zavzpomínat na na minulost, na dětství, na to jaké to bylo, když jsi byla královnou dětského hřiště

Michaela K.

Chtěla by procestovat svět a napsat knihu. Ráda čte francouzské historické romány. Zajímá se o archeologii a starověké kultury. Baví ji módní trendy a kosmetika. Zvláštní slabost má pro nakupování bot, vlastní tolik párů, že už je snad ani nelze spočítat. A v neposlední řadě miluje svoji rodinu, kterou staví především vždy na první místo.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.