7 tipů na první rande

Nezáleží na tom, jestli je to tvoje úplně první rande nebo jenom první rande s novým klukem. V obou případech tě totiž čekají chvíle (příjemně) strávené ve společnosti kluka, který se ti děsně líbí, ale zatím toho o něm nevíš až tak moc… Nestresuj se ale zbytečnými obavami, že něco pokazíš. Mrkni na těchto pár zákonů a nos je v hlavě, jakoby byly svaté!

První rande
Užij si první rande!

Tipy na první rande

§ 1 – TVÁ VIZÁŽ – Šílíš, jelikož nevíš, co na sebe? Vykašli se na kombinování nezkombinovatel­ného, jednoduše si obleč něco, v čem se cítíš dobře, přeci jenom to je první rande. Bude to znát i na tvé náladě! V nejhorším případě můžeš zvolit úplně novou věc – na niž ještě nejsi zvyklá. Co víš, jestli nezjistíš, že ti z nového topu vylézají prsa, nebo tvá minisukně je krátká až příliš?

§ 2 – SPRÁVNÉ ENTRÉ – Na místo vaší schůzky rozhodně nechoď o moc dřív – byla bys ještě více nervózní, ale ani ne naschvál pozdě. Představ si, jak by bylo asi tobě, kdyby ses musela půl hodiny trápit, jestli ještě vůbec přijde. Bylo by ti to příjemné, navíc kdyby své zpoždění okomentoval tím, že si ještě musel nalakovat nehty? Přijď pokud možno přesně. Jestli se ti stane něco neočekávaného a ty nebudeš schopná dorazit včas, pošli mu alespoň smsku!

§ 3 – KOMUNIKACE – Nemrač se na něj, je to přece první rande a snaž se být milá a příjemná. Nespoléhej se pouze na něj, občas nahoď téma i ty. Neboj se ptát na to, co tě zajímá, ale dej si pozor na otázky, které by pro něj mohly být nepříjemné. Raději se zaměř na jeho koníčky, školu, kamarády atd. Na ostatní (důvěrnější) záležitosti přijde čas později. A když se na něco zeptá on tebe, nepřetvařuj se a mluv pravdu. Lež má krátké nohy, což bys jistě velice brzy poznala na vlastní kůži.

§ 4 – VZÁJEMNÁ BLÍZKOST – Neboj, neukousne tě – nemusíte sedět každý na jiném konci Čínské zdi, ne? Sedni si nejlépe vedle něj, ale tak, aby jsi na něj dobře viděla. Líbí se ti a vzrušuje tě myšlenka, že se ho dotýkáš? Buď mazaná a jakoby „náhodou“ se ho letmo dotkni ruky nebo stehna. Vyšleš k němu signál, že tě přitahuje. Uvidíš, jak to mezi vámi zajiskří skoro statickou elektřinou!

§ 5 – FINIŠ – Neprotahuj to, i když je ti s ním tak krásně. První rande chytře ukonči v nejlepším, zůstane v něm tak krásný pocit a vzpomínky na vaši schůzku, že na tebe bude muset myslet dnem i nocí. A pozvání na další rande máš už téměř v kapse! Jednoduše si vymysli nějakou vhodnou výmluvu (např. že si další den zkoušená z tvého neoblíbeného předmětu a musíš se domů letět aspoň něco naučit). Řekni mu prostě, že tě to velice mrzí, ale PŘÍŠTĚ na něj budeš mít daleko více času. Pomalu si ho tak omotáš kolem prstu!

TO BY V TOM BYL ČERT, ABY TO NEZABRALO! HODNĚ ŠTĚSTÍČKA!

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.