S minisukní bez kalhotek

S létem přichází příjemná změna v šatníku. Odhazujeme roláky, kabáty a teplé punčochy. Naopak vytahujeme dlouho odpočívající sukýnky, tílka, letní šaty a podobně. A protože je horko a protože je to sexy, občas, přiznejme se, chodíme naostro.

Kolik z nás to dělá? Je to zdravé? Co to obnáší? Kdy bez a kdy s kalhotkami? Vyjít si ven naostro je zvláštní pocit. Je to sexy a je to adrenalin, zvlášť v sukni, když fouká vítr. Rozhodně se není čeho bát.

Hygiena a rizika

Pro začátek klasické pravidlo zní: Neber si sukni, a zvlášť bílou, naostro, když máš menstruaci. Ale předpokládám, že to je samozřejmost. Protože flíčky, které se mohou vyskytnout, by byly nanejvýš trapné. Jinak chození bez kalhotek může nést jen pozitiva. Když ovšem nefouká vítr. A když je vhodná příležitost, tak i ten vítr je pozitivní. Dokonce některé studie tvrdí, že chození „bez“ je pro muže i ženy zdravé. Nezapocují se určité partie a tím pádem se zamezuje ekzémům, otlačeninám od gumičky a podobně. Naše intimní partie v horku větrají, tudíž jsou ve větší „pohodě“. Zvlášť v horku, v létě je to příjemné. U mužů je to jednodušší, ale u nás holek to má pár překážek. Mnohým z nás se stává, že v určité části menstruačního cyklu špiníme. To je naprosto normální, ale v té době bys určitě neměla chodit naostro. Ne jen, že si můžeš oblečení ušpinit, ale jsi v tomto čase také mnohem náchylnější k nemocem a virům. Pokud si sedneš na židli v restauraci nebo se posadíš na obrubník, tak je mnohem větší riziko jakékoli nákazy. Samozřejmě v případě, kdy se ti sukně vyhrne a tvé partie se dotknou špinavého místa. Takže asi málokterá z nás, může chodit bez celé léto. Co se týče chození naostro v kalhotách a leginách, je riziko obecné nákazy virem menší, než při nošení sukně. Zvlášť mini sukně. Nejnebezpečnější je naostro cestovat hromadnou dopravou, kde se nákaza jen hemží, takže důležité je dávat si pozor a být opatrná. Což tě ovšem nemá odradit od chození bez.

Kam vyrazit bez

Například na koupaliště je to zřejmě nejvhodnější. Zvláště, pokud preferuješ nuda pláže. Ale i obecně na pláže, k vodě, se dá jít vcelku bez rizika naostro. Člověk s sebou má plavky, nebo ne, a stejně se svléká, opaluje a koupe. Takže zda při příchodu máš nebo nemáš kalhotky je v podstatě jedno. Další příležitostí je party akce. Tam, pokud máš krátkou sukni si musíš dávat pozor, kam a na co si sedáš, ale jinak to může být velice sexy a vzrušující.

Když půjdeš do města nakupovat, s kamarádkou na kafe a podobně, také se nemusíš stydět jít bez. Ale je vhodnější vzít si kalhoty, kraťasy nebo delší sukni, aby nedošlo na trapné situace. Na chození v létě bez není opravdu nic špatného. Není to úchylné, není to nesprávné. Je to pohodlné a pro mnohé i přirozené. Teplo je teplo a tohle pomáhá. Naše intimní partie se provzdušní a budou „dýchat“.

Sexuální hrátky

Jestliže máš přítele a rádi si maličkostmi zpestřujete vztah, tohle ho zajisté potěší. Jak na to? Jdete spolu do města, na naprosto všední vycházku. Vezmeš si sukni, hezky se oblečeš, nalíčíš – jako vždy. Ale nic mu dopředu neříkej. Až když se budete procházet, šeptni mu do ouška, že nemáš kalhotky. Uvidíš, jaká bude reakce. Na devadesát procent bude velice a velice pozitivní. A skoro na sto procent tě ohne za nejbližším rohem, kde si krásně užijete. Na tohle tvůj miláček určitě nezapomene. Můžeš toho potom využívat různým směry, jaké pokračování si vymyslíte společně je jen a jen na vás. Fantazii se meze nekladou.

Pokud se třeba stydíš a ještě jsi to nezkoušela nebo máš obavy – neměj. Jestli se na to cítíš a ráda bys zkusila chodit naostro, zkus. Nic se nestane, vždy je to jen na tobě a sama si řídíš, kdo to bude vědět a kdo ne. Třeba přijdeš na to, že je to příjemné a vzrušující. Nebo to jednou vyzkoušíš a zjistíš, že to není nic pro tebe. Ale jak se říká, co nezkusíme, to nemůžeme soudit.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.