Letní láska, nečekaná …

Tak začíná jedna známá písnička. O té však mluvit nebudeme, spíše se zaměříme na voňavou letní pohodu protkanou nějakým tím milostným tajemstvím. Že jsi ještě pravou letní lásku nezažila? Možná to přijde právě letos! A aby jsi byla pořádně připravená, přinášíme ti několik zajímavých postřehů.Letní láska je velká výzva

Tento románek nejčastěji vzniká na dovolené. Ať už ji trávíš někde u moře nebo v krásách naší přírody, všude se může objevit ten tajemný, vysoký a opálený gentleman, který tě pozve na skleničku nebo dvě.

Hlavně nezávazně

Dříve než se do této akce pustíš, je třeba si utřídit vlastní myšlenky. Uvědom si, že tohoto muže pravděpodobně už nikdy neuvidíš a s koncem dovolené skončí i váš vztah. To s sebou přináší možné výhody ale i nevýhody. Za plus lze považovat, že se nemusíš obávat ztrapnění. Můžeš prožít pravou filmovou romantiku, patřičně se odvázat, vyzkoušet věci, na které sis nikdy netroufla a taky být někým jiným. Na druhou stranu se můžeš stejně rychle zamilovat a malovat si pomyslné vzdušné zámky. Proto si nejprve ujasni jednu věc – opravdu hledáš jen letní poblouznění a ne dlouhotrvající vztah?

Teď a tady

Jak již jsem naznačila, letní láska není o tom, aby jsi plánovala, kolik budete mít dětí, jakou barvu bude mít vaše ložnice nebo kolikapatrový dům si necháte jednou postavit. Nic z toho se totiž nestane. Jde o to, aby jsi celou věc prožila v přítomnosti. Užívej si každé chvilky s ním, ale nedovol své mysli jednat moc dopředu. I když je ono plánování budoucnosti pro nás dívky typické, zkus se mu alespoň na pár týdnů vyvarovat.

Neber to vážně a povznes se

Může se stát, že se ocitnete sami uprostřed nekonečné písčité pláže. Kolem žádný človíček, nikdo vás neruší, slunce pomalu zapadá za horizont, je příjemně teplo a vzduch osvěžuje mořský vzduch. Najednou ti vyzná lásku a tobě se budou podlamovat kolena. Uvědom si, že on to tak vážně zřejmě nebere. Nevidí v tom nic zavazujícího, možná jen chce vyladit atmosféru do dokonalosti. Proto si zakaž, aby se ti tento okamžik zaryl bolestivě do srdce. Stejně tak se ti může stát, že tě neznámý cizinec po týdnu požádá o ruku … ale takhle to přeci nechceš, že ne?

No a samozřejmě, že žádná letní láska se neobejde bez intimních něžností. Je jen na tobě, jak daleko to necháš zajít, ale pokud si troufáš až nejdál, nikdy nezapomínej na ochranu. Možné těhotenství bys samozřejmě poznala až po dovolené a jelikož bys neměla žádný kontakt, dítě by zůstalo bez táty.

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

No Comments Yet

Comments are closed