Sexuální sebevědomí: Proč nikdo nechce zamindrákované myšky?

Něžně jí odhrnul vlasy a políbil ji na zátylek. Objal ji v pase a pevně se přitiskl celou délkou svého těla k jejímu. Oba byli jen ve spodním prádle, takže cítili horkost kůže toho druhého. Ona slastně vzdychla a pootevřela oči právě ve chvíli, kdy se k němu otáčela, a uviděla… Panebože!

V zrcadle uviděla své vystouplé bříško a smějící se celulitidu na zadečku. Veškerá nálada na milostné dovádění ji přešla během mikrosekundy a on se pak mohl jen zoufale snažit zjistit, co pro ni bylo tou příšernou studenou sprchou.

Připomíná ti to něco? Tato scéna není pouhá beletrie. Nejedna z nás ji už zažila a některé ji znají až příliš důvěrně. Stačí okamžik a i uprostřed těch největších vášní najednou přijde ledová sprcha. Čím to je, že jsou některé dívky se svým sexuálním sebevědomím totálně na dně? Proč se tolik obáváme partnerova odporu k našemu mírně povolenému bříšku nebo dolíčkům na stehnech?

Faktem je, že pánové takové věci absolutně neregistrují, oni jsou totiž absolutně šťastní, že mají vedle sebe krásnou a téměř nahou dívku, ke které cítí víc než jen kamarádství. V podstatě zažívají pocit podobný výhře v národní loterii.

Sexuální sebevědomí je jen v hlavě

Ani já bohužel nejsem jiná, přestože mě za pár měsíců čeká svatba a jsem si jistá, že můj přítel rozhodně netouží po jiné. Tento článek píšu pro podobně nesebevědomé slečny, protože pokud si neuvědomíme vlastní atraktivitu, nebudeme přitažlivé ani pro své protějšky – nesejde na tom, že nosíme klidně velikost S. Sexuální sebevědomí totiž tkví v naší hlavě, nikoli v dlouhých nohách a velkých prsou. Jestliže se my samy necítíme dobře a nemáme své tělo rády, nepomůže nám ani ten sebevíc milující kluk na světě.

A ani ten nejtrpělivější partner tě nebude donekonečna ujišťovat, jak jsi krásná, když tomu ty sama nebudeš chtít uvěřit. Následující tipy a rady by ti měly pomoci najít sama sebe ve světě sebejistoty a seberespektu:

Ano, jsi pro něj DOST přitažlivá!

Musíš – ano, musíš, tady už není jiná možnost – uznat, že jsi pro něj atraktivní. Nemusíš o tom pochybovat, jinak by byl přece už dávno někde jinde. Akceptovat tuto myšlenku chvíli trvá. Možná nemáš pocit výjimečné krásy nebo fyzické dokonalosti, ale i tak se svému partnerovi líbíš a jsi pro něj velmi sexy. Kluci nejsou roboti a jejich kopí se jim nepostaví jen tak nebo na povel, nezbytnou podmínkou je, abys svého miláčka přitahovala. Tak už si to uvědom!

Vyšší sexuální sebevědomí díky masturbaci?

Měj se ráda! Podívej se na sebe do zrcadla a místo kritizování všeho, co ráda nemáš, vyjmenuj každou maličkost, která se ti na sobě líbí. Uvidíš, že toho najdeš víc než dost. Také není špatné poznat sama sebe po sexuální stránce. Dokonce i odborný tisk doporučuje ke zvýšení sexuálního sebevědomí jediné – masturbovat, masturbovat, masturbovat. Že vlastně nevíš, jak na to? Mrkni na Slečně třeba na tento článek. Když poznáš, co ti dělá dobře, budeš to moct naučit i svého přítele a ve chvílích těsně před orgasmem ti řídké vlasy nebo křivé nohy opravdu nebudou kazit radost.

Zkrášli se sama pro sebe

Malovátka sice problém s nízkým sebevědomím nevyřeší, ale… Investuj do sebe a nikdy si nevyčítej utracené peníze za oblečení a kosmetiku, budeš-li se díky nim cítit lépe. Pokud ti make-up a moderní oblečení nebo třeba svůdné prádýlko sebevědomí opravdu nakopnou, není jediný důvod, proč by sis ho nemohla dovolit. Faktem ovšem je, že se hezky oblékáš a maluješ hlavně pro sebe, ostatním to je většinou šumafuk.

Sexy hra na sebevědomou milenku

Milostné hry nejsou nikdy na škodu. Tentokrát si zahraj na svůdnou milenku. Představ si sama sebe jako sebevědomou ženu, která se těší na divoké hrátky, a předveď ji i příteli. Po aktu se budeš nejen cítit lépe, ale i krásněji. Pamatuj ale, že nic se nemá přehánět, abys miláčka naopak spíše nevystrašila…

Pryč s všedními starostmi

Vypni na chvíli mozek! Sice se pořád chlubíme, že my ženy zvládáme s přehledem i více věcí najednou, ale být při sexu myšlenkami u pečení třípatrového dortu nebo plánování kamarádčiny oslavy ti na atraktivitě a síle milostného zážitku moc nepřidá. Máš problém se odreagovat? Zkus si dát skleničku vína a při ní zapomenout na všechno, co musíš, měla bys nebo chceš… Teď chtěj jen orgasmus!

Chce to čas a trpělivost

Bohužel nemůžeš čekat, že po jednom nebo dvou pokusech vzroste tvé sebevědomí do závratných výšin a budeš neodolatelné nejen pro něj, ale i pro sebe. Chce to hodně času a úsilí, než si začneš stoprocentně věřit a na svůj odraz v zrcadle se naučíš dívat z jiného úhlu pohledu – není tam žádná tunová sestra Quasimoda, ale normální, krásná holka, která už něco dokázala. Minimálně to, že ji miluje její kluk. Neexistuje jediný důvod, proč bys neměla zkoušet zvýšit své sebevědomí, snad jedině ten, že si v lítosti nad oblými tvary libuješ.

Poděl se s námi o své triky, jak odzbrojit své mindráky nebo se jich zbavit napořád!

4 Comments
  1. tenhle článek jsem dneska přesně potřebovala, díky vám za něj! Už dlouho se snažím, nestydět se za své tělo před mým klukem… snad se mi to konečně podaří, držte palce! ;))

  2. DarSunny: snažím se o totéž už tři roky…asi bych mohla konečně začít věřit, že se mu líbím :) Moje jediná rada, po které si připadám sexy – vysoké podpadky (klidně i do ložnice), sexy prádlo – ale takové, které mi postavu vylepší, takže korzet – a dva panáky tequily… :)

  3. s tímhle já naštěstí nemám problém a ani jsem nikdy neměla – alespon se současným přítelem :)
    vlastně i svého prvního kluka jsem si našla potom, co jsem se začala sama sobě líbit – jde si myslím jen o to, myslet pozitivně, hledat okolo sebe krásné věci – a to i na sobě. vždyt každá můžete najít něco, co je na vás jedinečné a neodolatelné :) když máte sebevědomí, chodíte jinak, vyzařujete něco jiného a na to kluci zabírají mnohem víc, než na bezchybnou barbie..
    a pokud s vámi chodí a chce vás objímat, líbat, milovat se s vámi.. tak ho vzrušujete, přitahujete, prostě se mu vy i vaše tělo hrozně moc líbíte! :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.