Sladké valentýnské tradice

Tak ho tady po roce zase máme. O kom je řeč? Samozřejmě o Valentýnu. Jedni ho ignorují, druzí naopak vydávají tisíce kilojoulů při shánění dárků, plánování minioslav nebo výletů se svými drahými polovičkami.

V dnešním článku si přjdou na své všichni, kdo právě hledají tipy na dárky, zamilované smsky nebo inspiraci na romantický večer ve dvou.

valentyn

Valentýn plný zážitků

Když si odmyslíme klasické kýče, jako jsou plyšáci nebo bonboniéry, zůstane na seznamu potenciálních valentýnských dárků snad jen spodní prádlo a erotické hračky. Proč nezkusit něco úplně jiného? V dnešní době vítězí heslo, že zážitky jsou tím nejlepším dárkem. Proč tedy nedat svému drahému zážitek, na který bude ještě dlouho vzpomínat? A pokud u toho budete moct být spolu, tím lépe!

Super investicí může být poukázka do wellness centra. Mezi saunováním a odpočíváním ve whirlpoolu si stihnete vyměnit spoustu sladkých polibků a vzrušujících doteků. Nechte se hýčkat příjemnou masáží a den zakončete nezapomenutelnou večeří v restauraci.

Nápoj štěstí podomácku

Rozhodli jste se s miláčkem strávit den svatého Valentýna v teple domova? Připravte si spolu nápoj štěstí. Recept je velice jednoduchý.

Co budeš potřebovat:
7 dl červeného vína
25 dkg cukru
2,5 dl vody
2 dl rumu
šťávu z jednoho citronu
kousek vanilky

Postup: Víno nalij do hrnce, přidej všechny ostatní ingredience a krátce povař. Směs poté nech vychladnout a podávej ve vysokých sklenicích. Úspěch a mírné ovínění zaručeno!

To nejlepší probuzení

Chceš, aby na tebe tvůj miláček myslel už od samého rána, přestože nemáte to štěstí, abyste se mohli probouzet vedle sebe? Připomeň se mu milou esemeskou. Nyní aspoň malá inspirace:

Společné objetí zahřeje nás, i když je únor a venku mráz. Líbám Tě na tváři, Tvé rty chci hřát, myslím jen na Tebe mám Tě moc ráda.

Více najdeš například zde: http://www.srdce.estranky.cz/stranka/sms-valentyn

Valentýnské tradice

Každý svátek má nějaké tradice, které by se měly dodržovat. Popravdě, o těch valentýnských jsem se dozvěděla až při psaní tohoto článku, ale rozhodně stojí za vyzkoušení.

– Posnídej toast s máslem a skořicovým cukrem. Slaká snídaně ti osladí celý den.
– Uvaž svému domácímu mazlíčkovi červenou mašli.
– Pošli valentýnku všem, které máš ráda, miluješ nebo si jich vážíš – nejen tvůj partner by měl vědět, že ho máš ráda. Překvap pohlednicí své rodiče, kamarády nebo kolegy v práci.
– Dej svému miláčkovi malý dáreček, který mu udělá radost.

Pokud dodržíš všechny tyto tradice, měla bys prožít celý rok plný lásky a přízně svých nejbližších. Redakce Slečny ti přeje krásného Valentýna.

3 Comments
  1. Jen bych chtěla upozornit, že až si budete dělat ten “Nápoj štěstí”, nenechte ho dojít až do varu! Spíš jen zahřívejte, jinak vám všechen alkohol vyprchne!

Leave a Reply

Your email address will not be published.