3 nej, které ti zpříjemní letošní podzim

Každé roční období chce svoje. Podzim, který už máme za okny, není výjimkou. Je proto na čase pořídit si nějaké nové kousky, které ti zpříjemní šeď podzimních dnů. Nečekej, že přijdou nějaké krásné a slunné dny. Sluníčko už bude asi z oblohy vykukovat dost opatrně, za to občas přijde déšť a brzy nás zaskočí zima. Ty se ale zaskočit nenech a udělej si alespoň teplo v sobě svým oblečením.

Klasika se hodí do školy i do práce

Nabízíme ti hned tři tipy, jak se i na podzim cítit příjemně. Na dámské boty Vans najdeš příjemné kousky pro různé příležitosti. Do práce nebo do školy se hodí konzervativní a vysoce elegantní černé botky. Rozhodně jimi nic nezkazíš. Jsou to nadčasové modely, které můžeš vzít ke všemu. Do společnosti, na volnočasové aktivity. A pokud chceš působit svěžeji, neváhej a sáhni třeba po barevnějších modelech. Je to na tobě.

Barevné variace osvěží

Druhým tipem jsou dámské tenisky Nike. Zde tě doslova praští do očí kolekce Air Max. Letošní podzim totiž letí barvy. Zkus proto barvy podzimu. Trendům vévodí červená a tady na ni najdeš hned několik oku lahodících variací. Pokud ale nepatří mezi tvé oblíbené barvy, nevadí. Můžeš zkusit i spoustu jiných barev. Oranžovou. Modrou. Zelenou. Určitě mezi nimi najdeš barvu, která tě nadchne, a budeš si jistá, že ji prostě musíš mít. Tyto barvy oživí tvůj podzim. Navíc můžeš boty skvěle sladit se zbytkem outfitu.

Kšilftovka promění tvoji vizáž

A máme tu náš slíbený třetí a poslední tip. Celkový outfit, ve kterém chceš vyrazit do města za zábavou, na dámskou jízdu nebo prostě kamkoli, samozřejmě netvoří jen boty. Pokud ovšem zrovna třeba šetříš a nechceš utrácet tisíce za nové oblečení, a přesto chceš vypadat trošku jinak, zkus zabrousit na módní doplňky New Era. Ruku na srdce, taková rebelská kšiltovka v červené barvě dokonale promění tvou vizáž.

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.