Módní must have na prázdniny

Pro asi většinu z nás začíná to úplně nejlepší období roku – letní prázdniny! Jaká módní výbava ti pomůže užít si sluníčka na plný plyn?

Maxišaty stále frčí!
Maxišaty stále frčí!

Prožít léto bez některých módních kousků by byl skoro hřích! Chceš-li si skutečně užít teplého a slunečného počasí, je dobré mít ve skříni oblečení, které ti poskytne pohodlí a dobrý pocit. Co ti tedy nesmí chybět?

Holčičí povinnost – letní šaty

Střih, délka i vzory se v průběhu času mění, ale krásné šaty budou asi vždycky oblečení, ve kterém budeme nejvíc roztomilé či k nakousnutí. Proč tedy dámské šaty nahrazovat neprodyšnou džinovou uniformou i během letních měsíců?
Můj tip: Maxi šaty – nosí se (dlouhé až na zem) už druhou sezonu a vypadají neuvěřitelně elegantně, zvlášť když mají zajímavě řešený vršek – jen pozor na vyčuhující podprsenky, to může snadno zkazit jinak velkolepý dojem. Nedoporučuju ovšem slečnám malého vzrůstu – zbytečně se v šatech ztratí.

Funkční a samozřejmě módní výbava – plavky

Taky jako já kupuješ rok co rok nové plavky s tím, že ty ti rozhodně „vystačí“ na několik sezon? No, kromě prázdné peněženky ti toto utrácení umožní vybrat vždycky ještě lepší kousek! Ale jak?
Výběr plavek co se střihu týče ti zjednoduší uvědomění si, jaké spodní prádlo ti nejlépe sedí – vyztužené podprsenky, vyšší kalhotky či si můžeš dovolit vršek bez ramínek? Aby vynikla krása plavek, musí především podtrhovat předností tvé postavy.
Se vzorem a barvou si pak už můžeš vyhrát dle libosti – jako každý rok jsou in květiny, nově pak hodně zdobené vršky – ať už s volánky, třásněmi, nebo jinými výraznými prvky (viděla jsem i dekoraci v podobě zubu šavlozubého tygra, což už je asi věcí vkusu).

Super sandálky

I když já osobně jsem velkým zastáncem lodiček, balerín na klínku a jiných krásných, avšak v horku vcelku nepraktických bot, je jasné, že na léto potřebuješ botky, ve kterých se ti noha nezpotí, a přesto budeš pořád kočka. To ti umožní sandálky – mně se už několik let líbí ploché boty se složitými pásky, jakoby v antickém stylu. Jsou pohodlné a udělají nohu krásnou i bez podpatku.

A co je módní must have na léto pro tebe? Bez kterého kousku se neobejdeš?

Hanka Z.

Miluje sladkosti, letní vzduch po ránu, salsu, moderní tanec a nesnese se s hloupostí a nevychovaností.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.