Beauty hit: zářivé nehty!

nehtyPřipadá ti, že si tě ve škole učitelé nevšímají a málo tě vyvolávají? Máme tip – buď jednoduše vidět! Tvé fungl nové červené nebo temno temné drápky nepřehlédnou ani přísné oči matikářky ukryté za centimetr silnými skly dioptrických brýlí… Ano, možná trochu vtip, ale o tom, že zase frčí zářivě barevné nehty, bychom si lhát nedovolili!

HVĚZDY UDÁVAJÍ SMĚR!
Dokonce i hollywoodské krasavice už omrzela decentní francouzká manikúra a jedna po druhé se vrhají na lakonátěry v pořádně křiklavých barvičkách. Pokud se chceš inspirovat, rozhodně nic nepokazíš černou, všemi odstíny červené, purpurové a modré a pokud jsi přece jen trochu konzervativec, vsaď na zlatou nebo béžovou s nádechem do oranžova.

1. KLASIKA V PODANÍ ČERVENÉ

Červené nehty jsou pořádně ženská záležitost a rozhodně si jich každý všimne. Můžeš si vybrat křiklavou, narezavělou, vínovou nebo klidně ostře růžovo a budeš stejně sexy jako Sienna Miller nebo dračice jako nespoutaná Rihanna.
Naše tipy: 1. 56 Seconds, Gabriella Salvete, 2. So Laque!, Bourjois, 3. Glasswear Nail Enamel, Clinique

cervena

TEMNÉ JAKO PODZIMNÍ NEBE 

Jsi pořádná rebelka a s růžovou si na tebe nikdo nepřijde? Neboj se černé a pokud je pro tebe černá černou až příliš, vyzkoušej tmavý odstín purpurové nebo ocelově modré.  Tmavé odstíny si oblíbila Debra Messing nebo Jessica Alba.
Naše tipy: 1. Dinner in Paris, Bourjois, 2. 56 Seconds, Gabriella Salvete,  3. Techno Bar in Tokyo, Bourjois

temnota

3. DECENTNÍ A BLÝSKAVÉ

Samozřejmě ne každý má odvahu vyjít ven s rudými nehty. Pokud k nim patříš i ty, vsaď na jemnou béžovou nebo zlatou. Hodí se na běžné nošení i na večírek! A kdo že si své drápky zdobí těmito odstíny? Zlato si zamilovala Eva Mendes, béžovou naopak preferuje Katherine Hiegl.
Naše tipy: 1. Club in Miami, Bourjois, 2. 1 Second Application Nail Polish, Bourjois, 3. 56 Seconds, Gabriella Salvete

zlato

4. OŘÍŠEK PRO ODVÁŽNÉ 

Možná se ptáš, kam se ztratily všechny ty slibované zářivé barvičky. Neztratily se, pouze jsme je nechali na konec jako třešničku na dortu. Když si však může s oranžovými nehty vyrazit Fergie a Rihanna dokonce s modrými, proč ne ty?!
Naše tipy:
1. 56 Seconds, Gabriella Salvete, 2.+3. Coctails in Barcelona, Bourjois

zarive

 

POZOR!

Ani ta nejkrásnější barvička ztratí své kouzlo na špinavých a okousanýc nehtech!

Proto o své ruce pravidelně pečuj a pod barevný lak si nezapomínej dát nejprve čirý podkladový lak.

Barevné pigmenty totiž způsobují žloutnutí nehtů!

Text: Eliška R.
Foto: People.com, archov firem

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

16 Comments
 1. no a teda zeptám se: můžu použít i takovou tu zelenou ne žádnou tmavou, ale něco jako tráva? Mam totiž jenom doma a k tomu mam zelenej melír tak co?

 2. tak to já mam momentálně klasickou francouzskou manikůru =), ale už mi dochází ty nálepečky abych to měla rovně, takže pak asi přejdu na něco jinýho :-)

 3. chtěla bych nějakou pěknou barvičku na nehty, přemýšlela sem aji o gelovkách, ale je tu jeden malinketej problém. Učím se na kadařnici a na praxi musíme mít pokudmožno laky méně nápadné. :0(

 4. Ahoj,já se tak strašně těším na úterý!!Jdu si totiž udělat gelový nechty,abych se zbavila mý závislosti na kousání nechtů a hned,jak přijdu domů si je nalakuju na temně fialovo,teď už mě naše dějepisářka”uspávačkaů nepřehlídne,ani kdyby chtěla=oD

 5. crazynecka: já mám laky od Miss Sporty a jsou to moc pěkný barvičky a nejsou křiklavý, jenom musíš dát dvě vrstvy, pokud chceš, aby ta barva byla poznat aspoň ze dvou metrů… Mě se líbí, doporučuju! :-)

 6. ahojky, já mám gelovky, a zrovna jsem si nechala udělat francouzskou, ale s tím rodzídlem, že nemám bílý konečky a třpytivě zlený a jsem z nich naprosto unešená. doporučuju hodně experimentovat, bílá už je moc únavná :-)

 7. holky prosím vás, poradte. já když si lakuju nehty, tak tam mám na nehtu takové jakoby proužky tím lakem. nejde mi to prostě nalakovat tak, aby to bylo jakoby jedním tahem. co s tím?

 8. Ahoj Ájo, zkus nanášet menší množství laku ve dvou vrstvách – jakmile vytáhneš štěteček z lahvičky, nenatírej jím hned nehet, ale trošku ho před tím otři o hrdlo lahvičky. Alespoň mně to tak pomáhá. Lak navíc rychleji a lépe schne.

 9. Teď nedávno jsem si koupila úúúžasná lak – značky s-he –
  Je skvělý..naprosto křiklavě růžový..ale tak šííleně, že si toho všimne naprosto každý..on doslova září už z 5 km :D

 10. No vidíš, já si teď taky od s-he koupila taky lak, tyrkysově modrý, v životě bych si ho jen tak nekoupila, ale byl zlevněný na 15 Kč, tak neberte to :-D Jsem s ním spokojená, docela dlouho vydrží.

 11. taky jsem si ted´ začala lakovat nehty, ale spíše dávám přednost světlým lakům. člověk se s upravenýma nehtama aspon nemusím stydět podat někomu ruku :-D

 12. tak já si nedávno kopila zářivý oranžový lak od s-he a musim říct, že je to nejlepší lak co mám, miluju, když sou mý nehty středem pozornosti :Dchystám si ještě koupit zelenej, a nalakovat si to oranžováXzelenáXorsnžováXzelená atd. :D

 13. Musím říct, že můj zlozvyk taky bylo okusovaní nehtů. Nechala jsem si udělat umělý a jsem spokojená, každý den = jiná barvička :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.