Kopretinkové nehtíky

[button link=”https://slecna.info/tag/barcin-blog/” color=”yellow”]BARČIN BLOG[/button]

BARČIN BLOG – Kytičky na nehtech jsou prostě nutností, ať už jsou jakékoliv a ne jen na jaře. Celkově vzor s květinami je roztomilý, nápaditý a barevně se dá kombinovat nespočetně. Tentokrát ale barev moc používat nebudeš. Naučíš se, jak udělat sedmikrásky.

Sedmikráskové nebo kopretinové, je na tobě, jak tyhle nehty nazveš. Určitě sis mohla všimnout, že už je jich všude plno a i když jsou to kytičky obyčejné, jsou něčím krásné. U sedmikrásek to lze usoudit hned podle jména. Letos se tyhle kytky dostaly hlavně do módy. Jsou k vidění nejčastěji na topech, mikinách, sukních a nebo jako hodně populární květinové čelenky do vlasů.

Proč něco podobného nevyzkoušet na nehtech? Je to snadné a určitě se ti to zalíbí. Jestli použiješ černý podklad, jak je teď hodně k vidění právě na topech, nebo roztomilý zelenkavý či modrý je jen na tobě.
Na střed květinek je potřeba žlutý lak, na okvětní lístky samozřejmě bílý. Nakonec vlastně ani není potřeba držet se kopretinového stylu. Když místo bílé použiješ třeba červenou, špatné to vůbec nebude.
Ke zdobení je potřeba buďto zdobítko na puntíky nebo tenký štěteček. Já použila puntíkové zdobítko, se kterým šla práce trošku obtížněji. Pokud použiješ štěteček, dej si pozor, aby se netřepil. Udělalo by to nepřesně proužky a to by nebylo moc pěkné.

Teď hurá do práce s pomocí videa!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.