Velikonoční nehtíky

[button link=”https://slecna.info/tag/barcin-blog/” color=”yellow”]BARČIN BLOG[/button]

BARČIN BLOG – Velikonoce se kvapem blíží a s nimi i jarní úklid. Co by také rozhodně nemělo chybět, je výzdoba, ať už doma nebo venku. Jako například Vánoce, tak i Velikonoce jsou svátkem, se kterým jdou skvěle sladit nehty a nápadů na ně je spousta. 

nehty jaro velikonoce

Protože je jaro a venku teplo, všechno kvete, můžeš s radostí nalakovat drápky pastelovými a veselými barvami. Nemusíš se bát střídat barvy a mít pestrobarevné nehty, k tomuhle období to prostě patří.
Ale když už jsou ty Velikonoce, zkus vyzkoušet i o trošku víc, než nehty bez vzorů. Stačí se poohlédnout po typických dekoracích a rozhodně tě napadne něco, co bys ráda vyzkoušela.

Velikonoční všehochuť

Tenhle nápad je možná až moc přehnaný, ale jestli patříš k těm co rádi tvoří, neměla by jsi dlouho otálet a pustit se do práce. Nebudeš potřebovat různé druhy zdobítek nebo speciální laky s tenkým štětečkem, jak se může zpočátku zdát.

Barvy laků, které jsou potřeba:

Nejvíce budeš používat bílou – podklad, na kuřátko žlutou a ostatní barvy si vyber podle sebe. Rozhodně bys měla použít laky, které se hodí k jaru.
Palec s malíčkem jsou stejné – podklad bílý a na něm obyčejné kytičky s lístky. Okvětní listy i střed udělej “puntíkovačem” (např. hlavička špendlíku). Zelené lístečky můžeš udělat buďto malým štětcem nebo taky pomocí špendlíku.
Na prostředníček, který má být velikonoční kraslice, jsou potřeba stejné věci, jako u kytiček. Důležité je nehledat v tom žádnou vědu a místo nehtu si představit vajíčko, které se zdobí.
Postup zajíčka můžeš vidět na fotce. Dá se zvládnout klidně jen obyčejným štětečkem, hlavně jde o to, jak dobře lak kryje.
Úplně poslední tu je kuřátko. Prvně je hlavní žlutý podklad a pak ze dvou stran nehtu bílá skořápka. U té si můžeš podle sebe pohrát s prasklinami, které nemusí být stejné.

nehty postup zajicek
Je to jednodušší, než se zdá

Pokud se ti nechce do všech obrázků nebo se ti všechny nelíbí, stačí udělat jen ty, které chceš a ostatní nehty nalakovat podobnou barvičkou, nechat bílé, vytvořit svůj vlastní motiv – záleží na tobě. Uvidíš, že ti velikonoční nehtíky přinesou jarní náladu a pokaždé, když se na ně podíváš – usměješ se. Tak směle do toho!

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.