Levná a kvalitní péče o nehty

[button link=”https://slecna.info/tag/barcin-blog/” color=”yellow”]BARČIN BLOG[/button]

BARČIN BLOG – Péče o nehty by se neměla zanedbávat. Každou z nás trápí nějaký nedostatek na našich nehtech. Ať už to je zažloutlá barva, třepení nebo třeba lámavost, ruce jsou vizitkou, a proto by se neměly objevovat žádné vady, které vzhled kazí. Zalakovávání poškozených nehtů to bohužel ještě zhoršuje. Nejen lakování, ale hlavně odlakování nehty ničí. Co se hodí, je vyzkoušet laky, které slibují péči a odstranění nedostatků. Samozřejmě čím dražší značka, tím kvalitnější a rychlejší výsledek. Ale ne všichni jsou ochotni dát za obyčejný bezbarvý lak několik stovek. Teď se ale dočteš o produktech běžně dostupných v jakékoliv drogerii a hlavně za pár korun!

Nikdy není na škodu najít společně s barevnými dekorativními laky i několik z pečující řady. U stojanů většiny značek jsou k nalezení různé top coaty, base coaty nebo zpevňovače. Co se momentálně hodně objevuje, jsou Smerete_nail_care_tipsoba “coaty” v jednom laku pod názvem podkladový + povrchový. Často můžeš najít lak, který má kromě těchto funkcí ještě zpevňovací, výživný a vyhlazovací efekt v jednom. Např. Nail Nurse 5v1 od Rimmel London.

Velký výběr pro všechny

  •  Miss Sporty má jednu z největších nabídek. Tahle značka kromě kvalitních dekorativních laků má skvělé i ty pečující. Cena se pohybuje do 50Kč a rozhodně není na škodu je za tuhle cenu vyzkoušet. V drogerii minimálně pět laků z této řady najdeš. Ne všude je to bohužel stejné, takže není zaručeno, že to co objevíš na internetu, se objeví i v prodejně.

 

  • Four Seasons – další hodně známá značka má opravdu kvalitní laky s rychlým účinkem a cena je jedna z nejnižších. Pohybuje se okolo 40Kč. Řada, která podporuje péči o nehty, je velmi obsáhlá. V nabídce jsou laky pro zpevnění, posílení nebo vybělení. Vápník, který je pro nehty důležitý, se zde vyskytuje také a to buďto samotný nebo s vybělovacím efektem. Spíš je tahle značka zaměřena na péči, a proto najdeš to, co potřebuješ. Díky spoustě druhů najdeš lak, který ti bude vyhovovat a splňovat vše, co slibuje.  K dostání jsou převážně na internetu, ale i ve vybraných drogeriích.

Jestli máš ráda barevné nehty a nechceš je přestat nosit, nemusíš se strachovat. Kup si pečující podkladový lak a pokaždé při lakování začínej s ním. Tyhle laky mají velký vliv i na odlakovávání, které pak většinou jde snadněji a nehty mají i pěknou zdravou barvu.

Jak už jsem na začátku říkala, nehty jsou naší vizitkou. proto se vyplatí investovat do nich pár korun i nějaký ten čas na péči.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.