Boty do kapsy: první pomoc pro bolavé nožky

Nedáš dopustit na boty s vysokým podpatkem, v nichž si připadáš jako dáma, vyšší a mnohem štíhlejší? S podpatky je ale leckdy kříž. Kdykoliv tě z nich rozbolí nohy tak, že si nejsi jistá, zda doklopýtáš do cíle, můžeš mít při sobě geniální vynález – skládací balerínky, které se vejdou do každé kabelky.

Skládací balerinky ti usnadní život

Každým dnem na nás útočí jiná reklama. Jedna hlásá, že muži vysoké podpatky na ženách milují, druhá, že si muži vysokých podpatků nevšímají. Ať je to tak či onak, ženy po vysokých podpatcích touží. Já sama doma vlastním hned několik párů. Jehly, platformy, lodičky, zimní boty s vysokým podpatkem. V obchodech dokonce seženeš i tenisky s vysokým podpatkem. Prostě vysoký podpatek trůní v obchodní sítí s obuví. Ale má i svá úskalí…

Strávit celý den na deseticentimetrovém podpatku je svým způsobem peklo. Při chůzi na jehlách totiž musíš změnit těžiště svého těla. Z vysokých podpatků tě může bolet klenba nebo dokonce pálit šlapka nohy. A většinou nepomůžou ani gelové polštářky do bot.

Potřebuješ úlevu? Pořiď si boty do kapsy

Pokud se svých milovaných vysokých podpatků nechceš vzdát ani kvůli nepohodlí a možným zdravotním komplikacím, existuje pro tebe snadné řešení. Úlevu svým nožkám můžeš zajistit s pomocí skládacích bot do kabelky.

V internetovém obchodě BotydoKapsy firmy Redfoot jsem narazila na skládací balerínky. Krabička s botami se pohodlně vejde do každé kabelky nebo batohu, takže náhradní obuv můžeš mít neustále s sebou. Ve škole, na nákupech, na párty či kdekoliv jinde můžeš svým bolavým nohám dopřát odpočinek v pohodlných balerínách. Seženeš je v celé škále barev, s kamínky, džínové nebo dokonce ve stylu seriálu Sex ve městě.

Disney Word na nohách?

Tip pro fajnšmekry: Miluješ věci s motivem Mickey Mouse? Skládací balerínky můžeš koupit i ozdobené postavičkami z oblíbených kreslených seriálů. Z dálky hlavičky disneyovských hrdinů vypadají jen jako malé kamínky, takže se nemusíš bát, že bys v nich vypadala dětinsky.

Boty do kapsy jsem si pořídila teprve nedávno, ale už teď mám v plánu objednat si je i v dalších barvách. Baleríny vypadají dobře nejen ke společenským šatům, ale i k džínum. Využiješ je na podzim na cestě domů z párty, v zimě na plesech, na jaře jako příruční pomoc při rozcházení nových lodiček a v létě třeba při běhání po módních v buticích, když se zase po roce roztrhne pytel s šílenými slevami. Nebo klidně při řízení auta.

3 Comments
  1. Su krasne v prvom momente mi blyslo hlavou ze tie musim mat:) ale ked som videla tie ceny zistila som, ze prezijem aj bez nich:)

  2. Přesně :-) Nápad dobrý, ale dala bych za ně max pětikilo. Připomínají mi trošku botičky, co jsem jako malá nosila do gymnastiky. Která holka měla zlaté nebo stříbrné, vždycky byla za největší hvězdu :-D

  3. Souhlasim s NIKHIT… U takovýhle botek bych čekala, že budou dokonce ještě levnější než normální balerínky, protože tob jsou přece jenom takový “bačkůrky” jak pro baletky. Škoda, že jsou tak drahý no ..

Leave a Reply

Your email address will not be published.