Reťaze

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-ivky/” color=”green”]BLOG IVKY[/button]

BLOG IVKY – Hrubé veľké a drsné zlaté reťaze boli donedávna význačným znakom hiphoperov a raperov. Avšak svet módy je nevyspytateľný a berie inšpiráciu z rôznych smerov. Najskôr reťaze prenikli do sveta hudby. Priekopníkom bola už dnes legendárna skupina Run DMC. Ich hit It´s like that netreba veľmi predstavovať. Fičal si na ňom snáď každý. Tak sa chlapci z tejto skupiny poriadne ovešali zlatými reťazami a ani netušili, aký veľký boom roztočia.

Keďže hudobný a módny svet si veľmi často krížia cesty, inak to nebolo ani teraz. Módni dizajnéri tak veľmi rýchlo začali vešať reťaze na rôzne hudobné hviezdy a hviezdičky. Extravagancia je v prípade hudobného krkpriemyslu na správnom mieste. Avšak návrhári sa pohrali s reťazami tak, aby ich mohla využiť aj bežná slečna.
Dnes sú v kurze prevažne zlaté reťaze. Dodávajú outfitu ten správny punc luxusu. Ale keď sa ti hodí strieborná, tak ju pokojne použi. Pre mladé slečny môžu byť zaujímavé farby a odtiene ružovej, fialovej či modrej.Fantázii sa medze nekladú.

Krk

To je také tradičné miesto, kam si môžeš reťaz zavesiť. Dôležité je len to, aby si to všetko dobre skombinovala. Môžeš totiž využiť rôzne dĺžky reťazí. Krátke, ktoré kopírujú krk sa väčšinou hodia k večerným šatám na večierky či plesy. Dlhšie po pás sú skvelým doplnkom k dennému outfitu. Prípadne ich môžeš omotať dva či trikrát dookola. Reťaze sa skvele vynímajú buď vo veľkom výstrihu alebo presne naopak, na nejakom ľahkom jednoduchom podklade roláku. Podklad topu si nechaj jednofarebný, reťaze tak viac vyniknú. Ak si vyznávačkou hipsterského štýlu, tak reťaz na tričku s veľkou potlačou bude pre teba to pravé orechové.

Ruka

Druhé výborne miesto, kde sa treba ovešať. Ruky máme dve, takže ak si trúfaš, pokojne ich ozdob oboje. Aj tu je neuveriteľne veľa možností, ktoré môžeš využiť. Stačí zvoliť či už veľa tenkých náramkov na jednu ruku rukaalebo hrubú reťaz omotať na druhú. Prípadne vieme dostať kúpiť jeden náramok zložený z viacerých druhov reťazí. Jedna tenšia reťaz preplatená štrasovým prúžkom doplnená ešte o perličky. Náramky skvele dopĺňajú outfit jemnej zvodnej víly ale aj poriadnej dračice.

Všetko naraz

Ak chceš vyzerať ako hudobná hviezda, tak použi reťaze všade kde sa len dá. Ruky, krk či pás sú miesta, kde ich môžeš zavesiť. Hudobné celebrity sa riadia heslom, čím väčšie tým lepšie. Minimalizmus tu vôbec neplatí. Ak si trúfaš, pokojne ich štýl skopíruj. Garantujeme, že budeš v dave neprehliadnuteľná. S čiernou farbou oblečenia sa zlaté reťaze kombinujú najlepšie. Slniečko nám už dnes pekne vykúka, tak nech sa na ňom dokonale leskneš aj ty.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.