Buď hvězda i s pár kily navíc. Jak vybrat správný střih oblečení?

Připadá ti, že opravdu nemáš co na sebe, protože ti většina hezkého oblečení není, a pokud se do něj vejdeš, vypadáš úplně jinak, než modelka z plakátů? Nevěš hlavu. Stylově oblečená můžeš být i s pár kily navíc. Stačí vědět, jak vybrat ty správné střihy.

Máš nějaké to kilo navíc? Dej si záležet na výběru střihů a doplňků

Volný pytel skryje špeky? Ne, oblečení ti musí sednout

Nemá smysl kupovat oblečení o velikost větší, protože přebytečná látka jenom vyvolá iluzi, že jsi ještě silnější a ztratíš veškeré křivky, které jsou neuvěřitelně sexy. Hloupé také je koupit si něco, co se ti líbí, ale nepadne ti to, protože do toho plánuješ zhubnout. Malé oblečení ti deformuje postavu a upozorňuje na problémové partie. Uznej, že nevypadá nejlíp, když si holka krev a mlíko vezme o číslo menší bokovky.

Pokud plánuješ hubnout, s nákupem oblečení raději počkej, protože nevíš, jestli místo tuku na bříšku neztratíš spíše prsa. Málokdy zhubneme právě tam, kde chceme, a tvoje postava se dietou může úplně změnit. Lepší je koupit si oblečení přesně na svoji současnou figuru a až opravdu zhubneš, pořídit si nové kousky a ty staré třeba prodat v nějaké internetové aukci.

Střih ti nesmí být fuk

Pokud máš širší boky, musí ti být jasné, že skinny džíny pro tebe nebudou úplně ideální. Mnohem více tvé postavě zalichotí lehce rozšířené kalhoty bootcut střihu, které zamaskují rozdíl mezi boky a kotníky, takže změní poměr křivek v tvůj prospěch.

V případě sukní vol spíše ty střižené do „A“ končící minimálně u kolen. Zamaskuješ tak silnější stehna, a přesto budeš moci ukázat trendy botky nebo barevné punčocháče v plné parádě. Pokud vyrážíš na party, vezmi si klidně černé úzké džíny, ale vždycky je doplň botami na vyšším podpatku nebo kozačkami v kombinaci s delším topem.

Zaujmi vrškem

Spodní část outfitu bychom měly, co ale nahoru? V poslední době jsou stále více moderní dlouhá tílka, které můžeš nosit pod košile, trička s větším výstřihem nebo klidně jen tak doplněné výrazným náhrdelníkem nebo broží. Mnoho obchodů je nabízí ve všech barvách, takže si stačí jen vybrat. Ve tvém šatníku by určitě neměl dlouhý nátělník chybět v bílé, černé a šedé barvě. Určitě nic nezkazíš, když si pořídíš nějaký i ve veselejší barvě, jako je růžová, nebo modrá, která ti vždy zvedné náladu.

Doplňky odvedou pozornost

Výrazným doplňkem dokonale odvedeš pozornost od problémových partií. Pořiď si masivní náhrdelník, kterým převedeš pozornost k obličeji. Nebo si můžeš svůj styl vybudovat na zajímavých pokrývkách hlavy. Na podzim určitě zaboduješ s kloboučkem nebo pletenou čepicí, kterou sladíš se šálou a rukavicemi. Na párty můžeš směle vyrazit v klobouku v pánském stylu nebo kšiltovce s rovným kšiltem. Dobře působí i velká kabelka, kterou sladíš s botami nebo nějakým jiným detailem na oblečení.

Pozitivní myšlení

Co záleží na tom, jestli nosíš velikost 44, když se tak cítíš dobře? Je důležité být se sebou spokojená, pak totiž nikdo nekouká na tvoje stehna nebo boky, ale dívají se na tvůj usměvavý obličej.

Autorka: Mary-Ane

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.