Čtyři způsoby, jak na jaro ozvláštnit svůj vzhled

Cítíš, že s blížícím se jarem potřebuješ nějakou změnu? Ozdobit se můžeš prakticky jakkoliv. Můžeš si doplnit svůj šatník, okořenit ho novými a zajímavějšími doplňky, které vyladí tvoji image, aniž by představovaly nebezpečí, že šlápneš vedle a svého omylu se hned tak nezbavíš. Experimentovat ale nemusíš jen s hadříky, náušnicemi a tak dále. Co takhle vyzkoušet hennu, barevné čočky nebo třeba piercing do nehtu?

Toužíš po tetování? Vyzkoušej hennu

Každá máme jiné představy o nové image. Někdo by rád vyzkoušel piercing, nepřehlédnuté tetování, dredy, rasta copánky a podobně. Pokud ale hledáš raději něco, čím sice zaujmeš, ale kdyby sis to zase rozmyslela, mohla bys změnu bez problémů vrátit zpět, vyzkoušej některý z našich tipů.

Blyštivý úsměv, prosím

Šperky můžeš nosit v uších, pupíku, kolem krku. Ale také v zubech!  Speciální šperk do zubu si můžeš pořídit ve tvaru hvězdičky, srdíčka, nebo klasické pecičky. Aplikuje je zpravidla stomatolog, který pro nalepení použije cement nebo průhlednou pryskyřici, jež šperk dokonale upevní tak, že vydrží i několik let a odolá pravidelnému čištění zubů. Nejčastěji se šperk aplikuje na přední zuby, aby při úsměvu vynikl. Nepoškozuje zubní sklovinu a po sundání nezanechá žádné následky. Ceny aplikace i šperků se velmi různí, závisí na typu materiálu, ze kterého je šperk vyroben. Můžeš si ho pořídit i v imitaci drahých kamenů, ale i zlata a stříbra.

Chameleoní oči

Přemýšlíš občas o tom, jak bys vypadala s jinou barvou očí? Co třeba hnědou vyměnit za modrou nebo zelenou? Vyzkoušej speciální kontaktní čočky. Aby sis je mohla pořídit, nemusíš řešit žádnou zrakovou vadu, seženeš je totiž i nedioptrické. Vyrábějí se v širokém spektru barev a vzorů. Pokud se navíc chystáš na nějakou akci, můžeš zvolit i trochu divočejší styl čoček, v kterých budeš nepřehlédnutá a zajímavá. Leopardí, ďábelsky červené? Záleží jen na tobě. Mnohé čočky mají životnost i několik týdnů a měsíců, takže pokud se o ně budeš správně starat, vydrží ti dlouho.

Tip Slečny: Přemýšlela jsi někdy o změně např. brýlí? Co takhle zkusit zajímavé kontaktní čočky?

Piercing ozdobí tvůj nehet

Piercing není záležitostí jen pupíků, obočí, nosů, jazyků nebo rtů. Můžeš si ho pořídit i na svůj nehet. Tento trend je čím dál oblíbenější a dá se pořídit i spousta zajímavých přívěsků, které můžeš střídat. Nejlépe piercing vypadá na upravených a hezky nalakovaných nehtech. Pokud bys ráda do takové piercingu šla, můžeš si ho nechat udělat v modelážních studiích a u manikérek. Máš-li odvahu, možná to zvládneš i sama. Na propíchnutí nehtu budeš potřebovat vrtáček na piercing a vhodný šperk. Při nákupu se však nezapomeň zeptat, jak nehet správně propichovat, abys ještě nepřišla k úrazu.

Zkrášlování s hennou

Klasické tetování je samozřejmě přitažlivé, ale jednou možná přijde doba, kdy se ho budeš chtít zbavit, což je obtížné a hlavně bolestivé. Pokud by sis ráda vyzkoušela tetování (tattoo), vsaď na to, které není na věčnost, ale přesto se nesmyje tak rychle jako obtisk ze žvýkaček. Ideální je henna – její cena není vysoká a vydrží čtrnáct dní až tři týdny. Zalíbí-li se ti tvá nová ozdoba, můžeš začít uvažovat i po jejím zvěčnění trvalým inkoustem.

1 Comment
  1. Šperky v zubech i piercing v nehtech mi přijde celkem zbytečný – ne každý si toho všimne a bůhví, kolik za aplikaci takové parády vůbec chtějí… Zato čočky se mi zdají jako dobrá dočasná změna image, ráda bych zkusila hnědá nebo jasně modrá očka. ;D

Leave a Reply

Your email address will not be published.