Jarní INTERBEAUTY PRAGUE 2013

Ač to tak na první pohled nevypadá, jaro je tu. Už několik dní drží oficiální žezlo jaro namísto zimy a my se těšíme na další roční období. A jaro je snad úplně nejdůležitější část roku. Kromě energie, kterou získáváme ze sluníčka (snad již brzy) a dobré nálady, kterou díky tomu máme, se probouzí i módní svět kolem.

interbeauty2013Všechno naráz ožije a my se můžeme kochat nabídnutými trendy na jaro-léto 2013. A to samozřejmě nemluvím jen o oblečení, mluvím hlavně o trendech v líčení a účesech. Jelikož spousta z nás volí na zimu delší a méně náročné střihy, teď je ta pravá chvíle shodit kožich a nasadit lehký jarní účes plný energie. Trocha barev také nikomu neuškodila, tak se neboj experimentovat. Stejně tak si i pleť zaslouží po náročné zimě trochu té péče a nějakou změnu.

A kam si zajít pro inspiraci?

Co třeba na další ročník veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE Jaro 2013, který ti opět přináší nabitý program? Ve dnech 5. a 6.dubna se můžeš podívat do světa krásy, zdraví a malých kouzel. Kromě fascinující podívané tě čekají i praktické a zajímavé rady nebo třeba možnost vyzkoušet si měření na přístroji Bodystat, který vyhodnocuje i účastníky známého televizního pořadu o jídle.

Tento rok je na veletrhu věnováno významné místo zdraví. Proto budeš mít možnost nechat si zdarma vyšetřit mateřská znaménka, prsa nebo vlasy. K dispozici bude i uznávaný plastický chirurg MUDr. David Tomášek, který s tebou probere veškeré otázky ohledně plastických zákroků.

Bohatý program je připraven i pro malé návštěvníky, takže nudit se nebude nikdo.

Konat se bude i nespočet zajímavých soutěží. Kromě mistrovství v Body paintingu například také disciplína v prodlužování a krášlení řas – Lash Design 2013. Mimo to můžeš soutěžit i ty, a to s námi o balíčky kosmetiky a vstupenky na veletrh.

Nenech si letošní ročník veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE Jaro 2013 ujít a zajdi si pro nové informace, relaxaci a krásu. Veletrh se koná na Výstavišti Holešovice v Praze.

Soutěž o 20 vstupenek

1.místo – kosmetický balíček + volná vstupenka
2.místo – 20.místo – volná vstupenka

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, která zní:

[row_box style=”box border box_pink”]
Mistrovství České republiky MAKE-UP 2013, které se koná v rámci veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE, má pro tento rok soutěžní téma:

a) SECESE– kráska z obrazu Alfonse Muchy

b) BOLLYWOOD – exotický svět Indie

c) PRAHA STOVĚŽATÁ

Nápovědu hledej na www.veletrhkosmetiky.cz
[/row_box]
[divider_space]

Pravidla soutěže

Správné odpovědi nám zasílej na email soutez(zavinac)slecna.info pod heslem Veletrh společně se svou adresou. Odpovědi můžeš zasílat do 31. 3. 2013.
O výhercích rozhodne slosování. Výherce kontaktujeme prostřednictvím emailu.

Pořadatelem soutěže je internetový magazín Slečna.info. Osobní údaje mohou být využity výhradně ke kontaktování výherců.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Comments are closed