Módní trendy na podzim 2015

Nakupování je jistě zálibou nejedné z nás. V případě, že si v ní libuješ i ty, bys určitě ráda věděla, co se bude letošní podzim nosit. Musíme totiž jít s dobou a připravit se, co si pro nás módní obchody opět nachystají. My jsme pro tebe navíc připravili dva outfity, jejichž kombinaci můžeš vyzkoušet.outfit-podzim

I když sluníčko nás ještě hřeje, obchodní centra pomalu ale jistě vyprodávají letní kousky. Ty tak teď nyní seženeš za super ceny a tato horečka bude pokračovat ještě tak do září. Postupně však začínají naskladňovat i nové super hradříky, které nesmějí chybět v tvém šatníku. Co to bude tentokrát?

Nejprve barvy

Když už nic, určitě by ses měla držet barev, které pofrčí. Jednat se bude o červenou, korálovou, mandarinkovou a fialově levandulovou. V těchto barvách tak seženeš nejrůznější halenky či svetříky, které ti zahřejí během chladných a deštivých dní. Poměrnou stálici ve světě módy symbolizuje černá a bílá. Tyto odstíny se zřejmě jen tak nevytratí a vlastní je zřejmě každá z nás.

Kostkované potisky

Když už jsme si nastínili jednotlivé barvy, přichází na scénu motiv. Tomu budou vládnout kostky ve všech možných velikostech. Spatřit je budeš moci opět na svetrech, šatech či jiných svršcích, ale výjimku nepředstavují ani stylové kalhoty. Jejich kombinaci ti ukazuje první z outfitů.

outfit-podzim-2

Vrátíme se do 70. let

A na závěr si řekneme ještě něco málo o střihu jednotlivých kousků. Obecně lze říci, že se vrátíme do 70. let a přivítáme tak opět dole se rozšiřující zvonové kalhoty. Myslím si ale, že nebudu jediná, kdo sáhne po klasických slim kalhotech, jako tomu je ostatně ve druhém outfitu. Další oblíbené zdobení budou třásně. Sehnat tak můžeš například takto ozvláštněnou kabelku. K podzimnímu počasí dále nepostradatelně patří i kabáty. Letos je doladí stylové zvířecí kožešiny.

 

Který z našich nápadů se ti více zamlouvá? Jistě se s námi poděl v komentářích!

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

No Comments Yet

Comments are closed