Kabelky podzim/zima 2010: metal, punk i army styl

V Česku panuje trend, že jedna kabelka bohatě stačí na celý rok. Až se utrhne ucho, je třeba ji vyměnit. Přitom každá z nás by měla mít ve skříni tašek hned několik – podle příležitosti, barvy, velikosti, počasí i nálady. Co pofrčí o letošním podzimu a zimě? Inspiruj se našimi tipy.

kabelky 2010

Babí léto v cowgirl stylu

Trendy pro sezónu podzim/zima 2010 přinášejí tlumené přírodní barvy, praktický design a prvotřídní jednoduché zpracování. Zejména v období babího léta se budou nosit kožené kabely se zlatými detaily. Tento styl se perfektně hodí k džínám. Společně s kostkovanou košilí, nedbalým rozevlátým účesem a slunečními brýlemi v pilotském stylu budeš na začátku školního roku nepřehlédnutelná. Velké kabelky z pravé kůže či eko-kůže jsou praktické i do školy. Zabalíš do ní sešity a skripta jedna radost.

Volání armády

Námořnickému stylu pomalu odzvonilo a pomalu se vrací strohý vojenský styl. Letí military saka i kabáty a vycpávky na ramenou, to vše v tlumených barvách s kovovými detaily. K nim se nejlépe hodí jednoduché dámské kabelky v barvě béžové nebo khaki, které jsou spíše nenápadné, zato praktické.

Podzim v barvě lásky

Nemáš ráda mdlé odstíny a vždy dáváš přednost křiklavějším barvičkám? Vsaď na červenou – červená kabelka oživí jakýkoli outfit. Ke konci léta si ještě můžeš dovolit nosit rudou tašku. S poklesem teplot vybírej spíše tmavší odstíny: bordó, zralá třešeň.

kabelky 2010

Tipy na originální kousky z ekologických materiálů:
1. Červená kabelka z EKO kůže, SIVA collection, 999 Kč
2. Stylová béžová kabelka z textilie, SIVA collection 899 Kč
3. Extravagantní kabelka s knoflíkem z EKO kůže, SIVA collection 879 Kč
4. Luxusní kabelka s kovovými ozdobami z EKO kůže, SIVA collection, 1599 Kč
5. Originální plátěná kabelka, SIVA collection, 399 Kč
6. Elegantní bílá kabelka zdobená zlatými prvky (vhodná jako kabelka do školy), SIVA collection, 769 Kč

Zima ve znamení punk rocku

Černé kabelky zdobené nýty, řetězy, zipy tvému stylu v zimě dodají grády. Je jedno, jak bude kabelka velká a jaký bude mít tvar, hlavně že bude mít co nejvíc nýtů. Všechny rebelky si tuto sezónu přijdou na své.

Vysoký lesk

Lesklé materiály, které na první pohled upoutají pozornost, si zamiluješ na první pohled. Chceš-li být středem dění, pořiď si metalickou kabelku. Není to taška jenom do společnosti, běžně se nosí i ke sportovnímu stylu. Taková kombinace má šmrnc.

Tip Slečny: Fandíš ekologii a eko tašek máš už plnou skříň? Pořiď si také elegantní kabelku z EKO kůže, která se vyrábí z drcených zbytků kůže spojených syntetickými materiály. Řecké eko kabelky značek SIVA collection a DOCA seženeš v českém e-shopu Fashionplanet.cz.

Tip: Podívej se, jak vypadá trendy zima 2010.

1 Comment
  1. U mě jedna kabelka vážně nehrozí.Nejlepší je,když si za měsíc stihnu pořídit aspoň jednu-dvě nové.Snažím se,aby mi ladily se vším v šatníku a přesto aby byla každá jiná… :]

Leave a Reply

Your email address will not be published.