Kouzelné šátky: Jak a k čemu je nosit

Ve vlasech, kolem pasu místo pásku, ležérně kolem krku – znáš módní doplněk, který by se dal využit v tolika rozmanitých variacích? My ano – barevné, jemné, hedvábné, něžné i drsňácké… šátky! Mrkni na naše super tipy!

Jak se dá šátek nosit?
1) Ve vlasech – Omrzely tě už klasické čelenky, kterých má už dneska každá deset? Zkus šátek! Pokud si ho uvážeš pevně, dobře stáhne vlasy z čela. Existují i speciální šátkočelenky s gumičkou, ale svou úlohu jistě splní i ten nejobyčejnější šátek, bude-li vyhovovat svým rozměrem.
Náš tip: Slaď barvu a styl šátku ve vlasech s náušnicemi a oblečením, popřípadě s ostatními doplňky – budeš vypadat jako tajemná kráska ze šedesátých let.

satky

2) Kolem pasu – Nejen pásek jde provléknout poutky na džínách, tříčtvrťácích nebo na sukni. Jako pásek poslouží tenčí obdélníkový šátek nebo speciální úzký šátek, který je vyroben jako čelenka a pásek 2v1.
3) Kolem krku – Je libo truchu elegance či výstřednosti? Šátek kolem krku nemusíš mít pouze v zimě, ale tvému outfitu dodá nápaditost i v létě. V jednotlivých ročních obdobích vybírej především podle materiálu. Do chladna se hodí spíše jednobarevné šátky, v létě můžeš zvolit i pestrý motiv.

Pár tipů k nákupům…

satky2

1. Za dámu, s.Oliver
2. Černá a bílá, Promod
3. Sluníčkový, Promod
4. Proužky, s.Oliver
5. Proužky podruhé, s.Oliver
6. Rozkvetlá zahrada, Promod
7. Červeně rebelský, Promod
8. Retro, Promod
9. Samý puntíček, Promod
10. Výrazný, s.Oliver

Text: Eliška R.
Foto: Asos.com, Promod, s.Oliver

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

4 Comments
  1. pěkné šátečky..:-)
    Nejlepší jsou asi ty kolem pasu, to působí tak zajímavě :-)
    Měla jsem takový puntíkovaný a hezky to oživí oblečení. Můžu jen doporučit :-)

Leave a Reply

Your email address will not be published.