Navštiv se Slečnou mezinárodní kosmetický veletrh (soutěž)

Již tradičně navštíví naše redaktorky kosmetický veletrh BeautyExpo, jehož je Slečna mediálním partnerem, aby načerpaly nejnovější módní trendy v líčení a účesech a nenechaly si ujít žádnou z kosmetických novinek. Chceš se letos v únoru podívat na veletrh také? Zapoj se do naší soutěže o lístky a výbornou přírodní kosmetiku Nobilis Tilia.

World of Beauty&Spa. Foto: Jirka-Jansch.com

Hostitelem letošních jarních veletrhů World of Beauty&Spa, na které se rok co rok přijíždějí představit všechny možné kosmetické firmy, odborníci na zdravý životní styl, špičkoví vizážisté a kadeřníci, bude tentokrát O2 Aréna v Praze. Pokud se zajímáš, co ve světě krásy a wellness zrovna frčí, určitě si udělej volno v pátek 18. nebo v sobotu 19. února 2011.

Vystavovatelé představí okolo 350 značek, většina z nich se stálým předváděcím programem na stáncích a dlouhou
řadou novinek ze všech kosmetických oborů: nové metody péče o pleť či v nehtové modeláži, zdobení nehtů, péči o nohy, zahušťování či prodlužování vlasů, tetování, permanentním make-upu, opalování, formování obličeje i postavy za použití přístrojů, obličejových výplní i plastické chirurgie.

Žhavé novinky v líčení, účesech i módě vznikající pod rukama našich i zahraničním mistrů slavných jmen budou k vidění po celý den na hlavním pódiu.

SOUTĚŽ: Vyhraj VIP lístky a špičkovou přírodní kosmetiku

Ráda by ses na veletrh podívala a sešly by se ti dva volňásky? Zapoj se do naší soutěže, třem z vás pošleme po dvou VIP lístcích zdarma. Kromě toho jedna čtenářka získá hodnotný balíček přírodní kosmetiky Nobilis Tilia.

Soutěžní otázka:
Při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA (18.-19.2., O2 ARENA) se uskuteční 5. ročník oblíbené soutěže CREATIVE IMAGE TEAM 2011. Na jaké téma budou tentokrát soutěžící tvořit?

a) ÉRA HVĚZD 30. LET
b) DECADENT BEAUTY
c) BUSINESS MAKE-UP

(Nápovědu hledej v programu veletrhu na oficiálních stránkách Beautyexpo.cz)

Ceny pro soutěžící:
1. cena: 2 VIP lístky na veletrh + balíček kosmetiky Nobilis Tilia
2. a 3. cena: 2 VIP lístky na veletrh

Pravidla soutěže:
Správnou odpověď pod heslem VELETRH nám společně se svou adresou odešli prostřednictvím následujícího formuláře nejpozději do neděle 16. ledna 2011. O výhercích se rozhodne losováním.

Soutěž byla ukončena.

Výherci jsou:

1. cena: Marie Dostálová

2., 3., cena: Veronika Šebestová, Miroslava Brhlová

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.