Kosmetika z českých luhů a hájů

Pokud jsi toho názoru, že by si člověk měl vystačit především s regionálními výrobky, možná už jsi zjistila, že zatímco potraviny na farmářském trhu koupíš poměrně snadno, s jinými položkami, jako například s oblečením nebo kosmetikou, může být potíž. Naštěstí ale pro tebe Slečna připravila seznam několika zajímavých českých výrobců, které si blíže představíme.

Někteří si možná myslí, že českých značek je spíše málo, ale opak je pravdou. Jen je třeba hledat všechny dostupné informace. Možná tě tak překvapí, že naši výrobci poskytují opravdu velmi zajímavou nabídku, ze které si určitě vybereš to pravé!

kosmetika-akne

Praktická kosmetika pro každého

Možná nevíš, že poměrně známá značka Ryor je česká. Nabízí kompletní péči o pleť všech druhů, vlasy i celé tělo a také bylinné čaje. Veškeré produkty jsou ekologické, nejsou testované na zvířatech a neobsahují žádné živočišné složky. Vyhýbají se také použití ohrožených druhů rostlin. Pokud ti tedy zájem o životní prostředí není cizí, určitě tě tato informace potěší. Za redakci můžeme rozhodně doporučit řadu péče o problematickou pleť, která příjemně voní, nijak nedráždí a hlavně léčí.

Zdraví ze včelího úlu

Máš nějaké zkušenosti s včelí kosmetikou? Že ne? V tom případě děláš velkou chybu a měla bys to co nejdříve napravit, protože účinky tohoto zázraku přírody jsou opravdu znát ihned po pár použitích. Nakoupit můžeš kupříkladu u českého výrobce jménem Pleva, která vyrábí snad vše, od pleťové kosmetiky přes péči o vlasy až po medovinu, která na lidský organismus při střídmém užívání působí taktéž blahodárně. Nejedná se však jen o běžnou spotřební kosmetiku, mezi výrobky nalezneš také spoustu těch léčivých. V lékárničce by ti rozhodně neměla chybět propolisová tinktura, která nejen, že vyléčí v rekordně krátkém čase všelijaké nedokonalosti pleti, ale pomůže také při oparech nebo aftech či drobných poraněních. Odzkoušeno na redaktorce Slečny!

Trocha krášlení nikomu neuškodí

Marně pátráš po českém výrobci dekorativní kosmetiky? Už nemusíš, je tu totiž Jenny Lane. Přestože v běžných drogeriích není většinou příliš k dostání, v e-shopu si můžeš objednat veškeré zkrášlovací propriety, na které jsi zvyklá. Obzvláště oční stíny mají velmi pěkné odstíny a zákaznice si chválí také korektory. Firma nabízí také vizážistické paletky, takže je možné, že některá z tvých známých kosmetiček tuto značku, jejímž dalším velkým plus jsou velice přátelské ceny, používá. Kromě toho si výrobce velmi zakládá na tom, že své výrobky netestuje na zvířatech a snaží se minimalizovat dopad na životní prostředí.

Tyto značky mají kromě českého výrobce společné ještě něco – všechny budou vystavovat své produkty na festivalu kosmetiky, krásy a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se uskuteční 13. – 14. března 2015 na letňanském výstavišti Expo Praha. Pokud bys chtěla tyto a mnohé další značky vyzkoušet na vlastní kůži, máme pro tebe exkluzivní možnost, vyhrát VIP vstupenky! Čeká tě bohatý program, kadeřnické show, módní přehlídky a mnoho kosmetiky. Stačí, když správně odpovíš na následující otázku a budeš jednou ze tř vylosovaných. Pokud budeš mít štěstí a vylosujeme tě jako první, dostaneš navíc ještě kosmetický balíček!

Kolikátý bude na jaře ročník mezinárodního veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se bude konat ve dnech 13. – 14.3. 2015 v PVA Expo Praha – Letňany?

a) 16.
b) 19.
c) 18.

Nezapomeň nám do redakce co nejdříve poslat správnou odpověď na adresu: redakce@slecna.info. Na správné odpovědi se budeme těšit!

No Comments Yet

Comments are closed