Podzimně zimní ladění na World of Beauty & Spa

Mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu World of Beauty & Spa pro sezonu podzim/zima 2010 přilákal již tradičně spoustu návštěvníků především z řad něžného pohlaví. Slečna ti jako mediální partner veletrhu přináší alespoň malou ukázku toho, co jsi mohla vidět a co si třeba nenecháš ujít už příští rok na jaře.

 

Už od začátku veletrhu kolem desáté dopoledne se to kolem pražské O2 Arény hemžilo nedočkavými návštěvníky. Mnozí z nich si museli vystát dlouhé fronty na lístky, ale ani to je neodradilo.

Na veletrhu jsi mohla otestovat spoustu zajímavých přípravků kvalitní české i zahraniční kosmetiky, doplňků k péči o pleť, ruce, nohy i kadeře. Na všechno, co tě zaujalo, ses mohla zeptat přímo prodejců nebo si produkty za příznivé veletržní ceny i zakoupit.

Představena byla řada nových technik a procedur v oblasti zkrášlování i relaxace. Profesionálové tu návštěvníky zadarmo líčili, ošetřovali, stříhali, zdobili jim drápky. Tomu nešlo odolat, ovšem výměnou za pevné nervy při čekání. Za vyzkoušení některých procedur by sis musela i zaplatit, ale ceny byly výrazně nižší než běžně.

Hitem veletrhu bylo jednoznačně zahušťování a permanentní prodlužování řas, metoda Diamond Lashes je u nás poměrně mladá a díky ní můžeš mít krásně dlouhé a husté řasy, aniž bys poškodila své původní – navíc vypadají opravdu přirozeně. Tváří Diamond Lashes je modelka Agáta Hanychová, která na veletrh také zavítala.

Zajímá tě, jaké střihy a barvy vlasů budou IN? Sympatický Ital Saverio Palma předvedl své hbité ruce a dokonalý um přestavením nových módních trendů kadeřnické akademie BES Milano. Diváky opravdu bavil, při jedné písni si dokonce zatančil se svou modelkou.

Nejnovější trendy v líčení předvedl vizážista Pavel Bauer. Na podzim budou v kurzu teplejší barvy – hnědá, zlatavá, zelená. Zimu ovládnou spíše studenější barvy, jako je například výraznější modrá nebo zelená.

Uznávaná stylistka Zuzana Straková předvedla svatební účesy a rozproudila diskusi o tom, jak je to dnes s výběrem šatů. Přestože existuje spousta výstředních šatů i v jiných barvách než v bílé, svatebním síním stále vládne nesmrtelná klasika, které se dámy na vdávání zatím pevně drží. Následovala úžasná přehlídka svatebních šatů.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.